🔰 Громади Житомирщини у 2025 році вже спрямували майже 629 мільйонів гривень на підтримку Сил оборони України. Загалом на рік передбачено виділити близько 2,5 мільярда гривень.🔶 Ці кошти йдуть на найважливіші потреби — від облаштування укриттів до закупівлі техніки, транспорту, дронів і обладнання для військових підрозділів, що захищають Україну.🔺 Житомирська міська громада – 162,4 млн грн🔺 Звягельська громада – 54,3 млн грн🔺 Коростенська міська громада – 8,4 млн грн🔺 Бердичівська міська громада – 5,6 млн грн🔺 Малинська громада – 5,7 млн грн🔺 Овруцька громада – 5,4 млн грн🔺 Баранівська громада – 5,2 млн грн🔺 Ушомирська громада – 21 млн грн 🔺 Оліївська громада – понад 14 млн грн🔺 Станишівська громада – понад 10,9 млн грн🔺 Попільнянська громада – 9,7 млн грн🔺 Глибочицька громада – 7,8 млн грн🔺 Любарська громада – понад 7 млн грн🔺 Березівська громада – 7,4 млн грн🔺 Гладковицька громада – 4,2 млн грн🔺 Семенівська громада – 3,5 млн грн🔺 Олевська громада – 3,3 млн грн🔺 Радомишльська громада – 3,5 млн грн🔺 Червоненська громада – 4,4 млн грн🔺 Чуднівська громада – 3,6 млн грн🔺 Черняхівська громада – 2,65 млн грн🔺 Ружинська громада – 1,75 млн грн🔺 Іршанська громада – 2,2 млн грн🇺🇦 Жодна з громад не залишилась осторонь. Навіть ті, хто має обмежені ресурси, долучаються до підтримки. Сьогодні Житомирщина — це не просто тил. Завдяки нашим громадам Сили оборони отримують реальну підтримку.🤝 Разом ми сильні, і разом ми переможемо.
ДОРОГА ГРОМАДО!Щиро вітаю із нашим святом – днем Черняхівської селищної територіальної громади!Наша громада відзначає це свято у складний для країни час. Щиро дякую вам, дорогі захисники, за кожний день вашої героїчної боротьби, за мужність, патріотизм та захист! Дякуємо за те, що Україна живе.Щира вдячність кожному жителю громади, який вболіває за її розвиток, Дякую усім, хто щоденною невтомною працею протягом п'яти років підтримує нашу Черняхіщину! Вдячні платникам податків, які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи громаді сили для її безперебійного функціонування, депутатам, виконавчому комітету, всім працівникам місцевого самоврядування за відповідальне ставлення до роботи, від якої залежить життєдіяльність громади.Дякуємо нашим комунальним підприємствам за послуги, які надаються жителям нашої громади та сусідніх населених пунктів.Освіта і культура Черняхівщини - це гордість і впевненість в майбутньому нашого краю, це досягнення, які прославляють нашу громаду далеко за її межами!Наші працівникам медичних закладів на належному рівні турбуються про здоров'я співвітчизників, витримавши великий тягар теперішніх викликів. Дякуємо за кожне врятоване життя!Особлива вдячність нашим землякам, які змінили свою мирну професію і стали в стрій захисників України! Ви - наша віра в прийдешній день!У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, вміти знаходити компроміси та разом досягати бажаних цілей.Цього року ми не святкуємо День громади зі зрозумілих причин. Нехай настане мир в рідній Україні! Хай процвітає наша громада, нехай в неї буде щасливе майбутнє та взаємна повага!Від щирого серця бажаю всім миру, Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я та родинного затишку. Слава Україні! Героям Слава!З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова
⚡️ ЗБИТО 45 КРИЛАТИХ РАКЕТ, ЗНЕШКОДЖЕНО 266 ВОРОЖИХ БПЛА➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 25 травня (із 20.40 24 травня) противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням 367-ми засобів повітряного нападу противника:- 9 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (район пусків — Курська обл. – рф.);- 55 крилатих ракет повітряного та морського базування Х-101, Калібр із літаків стратегічної авіації Ту-95, ТУ-160 (райони пусків — Саратовська обл., акваторія Чорного моря);- 1 крилата ракета Х-22 із літака Ту-22М3 (із повітряного простору над акваторією Чорного моря);- 4 керовані авіаційні ракети Х-59/69 із літаків тактичної авіації (пуски з північного напрямку);- 298-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Міллерово, Курськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними станом на 09.00 протиповітряною обороною збито 45 крилатих ракет Х-101, Калібр, 2 ракети Х-59/69 локаційно втрачено. Також в результаті бойової роботи знешкоджено 266 ворожих БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів на сході, півночі, півдні, заході та в центрі країни. 139 — збито вогневими засобами ураження, 127 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ.Внаслідок ворожої атаки постраждали більшість регіонів України. Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 22 локаціях, а також падіння збитих крилатих ракет та ударних БпЛА у 15 локаціях.На жаль, цієї ночі, через варварську атаку росіян є загиблі та постраждалі, серед них діти… Висловлюємо співчуття рідним загиблих та постраждалим. ✊ Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
Дорогі жителі Черняхівської громади!Прийміть найщиріші вітання зі святом Світлого Христового Воскресіння – особливо шанованого та величного свята в житті кожного християнина. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця вірою в перемогу життя, добра та любові, - усього найкращого, що даровано людям Богом.На жаль, багато наших земляків, рідних та близьких людей у ці дні не зможуть бути за родинним святковим столом, адже герої захищають мир і спокій у наших домівках, стримуючи ворожу навалу на передовій. Низько вклоняємося та щиро молимось за них. Дякуємо кожному оборонцю України за те, що можемо зустріти Великдень у своєму домі на рідній землі. Пам’ятаємо усіх наших захисників, які стали янголами і оберігають своїх рідних з небес… Вічна слава Героям!У день Світлого Христового Воскресіння бажаємо кожному непохитної віри в наші Збройні сили та Божого благословення нашій Україні! Хай Всевишній укріпить наш дух, подарує добро та здоров’я, а гучні дзвони Великодня принесуть у кожну оселю радість, віру, надію і любов, а нашій рідній землі – благословенний мир!Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова
💔🇺🇦 НА ЩИТІ...Знову непоправна втрата в нашій громаді - у боротьбі за волю України загинув житель Черняхова ТИШКЕВИЧ Михайло Володимирович.08 квітня 2025 року біля селища Січневе Сінельниківського району Дніпропетровської області, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув старший солдат ЗСУ Михайло Тишкевич, 14.11.1969 року народження. Він до останнього подиху залишився відданим військовій присязі на вірність України.Михайла Тишкевича знають в Черняхові як доброго господаря, сім'янина, чоловіка і батька, професійного, чесного та надійного колегу і побратима.У перший день повномасштабного вторгнення чоловік добровольцем пішов захищати свою Вітчизну. Спочатку в складі місцевої ТрО, потім поповнив ряди 31 окремої механізованої бригади ЗСУ.Військовослужбовець з позивним "Якут" разом з побратимами відбивали ворогів у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській областях. За час служби неодноразово був нагороджений за сумлінне виконання бойових завдань відзнаками від командування. Але ворожий вогонь обірвав життя нашого земляка...Важко знайти слова втіхи та підтримки для близьких і рідних. Нестерпно боляче. Черняхівська селищна рада висловлює найщиріші співчуття дружині, дітям, усім, хто любив та цінував полеглого захисника Михайла Тишкевича. Адже це невимовний біль та непоправна втрата для родини, для громади, для України.ПОХОВАННЯ ПОЛЕГЛОГО ВОЇНА ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА, 15 квітня.Просимо жителів громади зустріти полеглого земляка-захисника України коридором пошани орієнтовно о 09:50 годині.О 10:00 біля рідного дому захисника в Черняхові (вул.Черняхівського,3) розпочнеться прощання з полеглим воїном.Далі траурний кортеж пройде до Кафедрального храму на честь Почаївської ікони Божої Матері, де відбудеться відспівування оборонця України. Маршрут: вул.Черняхівського - Коростенська - Володимирська.Поховають захисника на місцевому кладовищі.Вічна слава і пам’ять нашому Герою!
Шановні представники бізнесу Житомирщини!За останні пів року проєкт «Діалог влади та бізнесу», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським, став ефективним майданчиком для конструктивного діалогу між владою та бізнесом. Ми створили простір, де кожен підприємець має можливість поставити важливі питання та врегулювати проблемні ситуації. Це не просто розмова, а реальна співпраця, що приносить конкретні результати.За цей час відбулося 23 зустрічі, у яких взяли участь понад 1500 представників бізнесу. Було розглянуто 72 актуальних питання, що стосуються розвитку підприємництва, серед яких:- Державні та міжнародні програми підтримки бізнесу;- Енергетичне забезпечення та можливості закупівлі імпортної електроенергії;- Податкова та митна політика;- Бронювання працівників;- Працевлаштування та соціалізація ветеранів;- Розвиток дуальної освіти та підготовка кадрів.Робота триває і нам є ще багато чого обговорити задля посилення економіки Житомирщини та України! Запрошуємо вас долучитися до засідання національної платформи «Діалог влади та бізнесу». Це чергова можливість продовжити продуктивний діалог, отримати відповіді на важливі питання та впливати на формування бізнес-клімату в країні.Засідання відбудеться в понеділок, 17 березня 2025 року, о 17:00 в онлайн-форматі.Ваша участь важлива! Разом ми зможемо створити ще кращі умови для розвитку бізнесу в регіоні та країні загалом.https://youtu.be/U6l9EsfWIeA?si=6Su4IBl-_hrSIyG6
💔 НА ЩИТІ в громаду прибуде полеглий Герой - старший солдат КАРПЛЮК Андрій Олександрович з Черняхова.У березні 2022 року Андрій Олександрович добровольцем пішов захищати Україну. Виконував бойові завдання в складі Національної гвардії, батальйон "Гроза".10 березня 2025 року біля населеного пункту Колесниківка Куп'янського району внаслідок травм, отриманих від атаки дронами, воїн загинув.ПОХОВАННЯ відбудеться у п'ятницю, 14 березня.Орієнтовно о 10:30 год. траурний кортеж прибуде з Києва в Черняхів, вул. Р.Шухевича, 49.(Маршрут для коридору пошани: з вул.Житомирська - Володимирська - І.Франка (понад лікарнею) - Ю.Мовчана - Р.Шухевича, 49).Після прощання біля дому траурний кортеж рушить до Кафедрального храму на честь Почаївської ікони Божої Матері. (Маршрут: Р.Шухевича - Ю.Мовчана - Коростенська - Володимирська)О 12:00 розпочнеться відспівування полеглого воїна в храмі.Щиро співчуваємо родині полеглого воїна.Просимо громаду віддати належну шану нашому полеглому захиснику.Вічна пам'ять Герою!
⚡️ ЗБИТО 138 ВОРОЖИХ БПЛА, 119 БЕЗПІЛОТНИКІВ – НЕ ДОСЯГЛИ ЦІЛЕЙ (ЛОКАЦІЙНО ВТРАЧЕНІ)➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 23 лютого 2025 року (із 19.00 22 лютого) противник атакував 267-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Шаталово, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда – Крим, а також трьома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 із Криму.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.💥 Станом на 08.00 підтверджено збиття 138-х ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Хмельницькій, Рівненській, Миколаївській, Одеській та Дніпропетровській областях.119 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків), три із них полетіло у напрямку Білорусі, один — в росію.Внаслідок ворожої атаки постраждали Дніпропетровщина, Одещина, Полтавщина, Київщина та Запоріжжя.✊ Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
Сьогодні Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні - людей, які змінили історію сучасної України, беззбройними виступили проти беззаконня, віддавши найдорожче за ідеали демократії та свободи людини, за європейське майбутнє цілої держави. 11 років від трагічних подій Революції Гідності. Саме 20 лютого 2014 р. в Києві загинуло найбільше людей. Протестувальники віддали свої життя, але не зрадили ідей Майдану. Битва, що розпочалася під час Революції Гідності 2013–2014 років у Києві на барикадах, триває на фронті російсько-української війни. На превеликий жаль, за ці роки небесне військо янголів збільшилось в рази... У День Героїв Небесної Сотні низько вклоняємось та дякуємо Героям, які полягли на Майдані, і тим, хто продовжив боротьбу за вільну та незалежну Україну, хто і сьогодні захищає нас від російського ярма. Герої історії нової України завжди будуть у нашій пам'яті. Дякуємо їм за свободу! Дякуємо за Україну! 🇺🇦 Слава Україні!🇺🇦 Героям слава!З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова
⚡️ ЗБИТО 70 ВОРОЖИХ БПЛА, 74 БЕЗПІЛОТНИКИ – НЕ ДОСЯГЛИ ЦІЛЕЙ (ЛОКАЦІЙНО ВТРАЧЕНІ)➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 9 лютого 2025 року (із 19.30 8 лютого) противник атакував 151-м ударним БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ — рф. Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.💥 Станом на 09.00 підтверджено збиття 70-ти ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Київській, Харківській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Волинській, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.74 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків). Два БпЛА — в повітрі, бойова робота триває!Внаслідок ворожої атаки постраждали Київщина, Сумщина, Дніпропетровщина, Харківщина, Житомирщина та Волинь. ✊ Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!