Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Черняхівська громада 🇺🇦
Añadido 12 may. 2021

Черняхівська громада 🇺🇦

@chernyakhiv_gromada
Número de suscriptores: 2 696
Fotos: 5,710
Videos: 41
Enlaces: 686
Descripción:
Офіційна інформація

👥 Número de suscriptores

2 696
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -16

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 651
Promedio/Día:: 1,500
Promedio/Tiempo:: 1,480
ERR: 61.24%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 1
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

На Житомирщині стартував другий етап експрес-навчання для громад під патронатом Офісу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Сьогодні разом із командою Офісу Конгресу, провідними експертами, лідерами громад та представниками районних військових адміністрацій розпочали роботу над просторовим плануванням та енергетичною стійкістю. Громади отримують дієві практичні інструменти для захисту своїх територій та чіткого планування майбутнього відновлення.Просторове планування давно вийшло за межі суто архітектурних чи технічних питань. Досвід війни навчив нас дивитися на комплексні плани набагато ширше. Зараз це чіткий алгоритм дій, який визначає майданчики під нове житло для місцевих жителів та евакуйованих громадян, умови для інтеграції релокованого бізнесу, площі для нових інвесторів, параметри необхідні для захисту об'єктів критичної інфраструктури. Комплексний план є міцним фундаментом децентралізації. Він дозволяє залучати інвестиції навіть під час війни, адже міжнародні партнери йдуть туди, де є прозорі правила, системність та чітке бачення розвитку.Паралельно ми розв'язуємо ще одне складне завдання - розбудову енергетичної стійкості. Російські атаки змусили повністю переосмислити безпеку енергосистеми. Стара вразлива модель відходить у минуле. Натомість ми створюємо гнучку розподілену генерацію безпосередньо в громадах, масово впроваджуємо альтернативні джерела енергії та впроваджуємо жорстку енергоефективність на всіх рівнях. Це єдина гарантія стабільного життя та комфорту людей за будь-яких умов.Житомирщина вже має вагомі результати завдяки спільній роботі громад та бізнесу. В області активно працюють промислові та комерційні сонячні електростанції, ми використовуємо енергію води на гідроелектростанціях та розвиваємо біогазові станції. Приватний сектор також демонструє високу свідомість - жителі встановлюють домашні СЕС, суттєво посилюючи загальну потужність нашої зеленої енергетики. Важливою частиною нової системи стали когенераційні установки, які ми активно вводимо в експлуатацію для забезпечення стабільного тепло та електропостачання.Це доводить, що ми вміємо адаптуватися, знаходити вихід зі складних ситуацій та ставати сильнішими. Ми будуємо незалежну генерацію та проєктуємо майбутнє наших міст і сіл. Дякую кожному керівнику громади, підприємцям та енергетикам за міцний характер, а команді Офісу Конгресу - за підтримку та посилення регіонів. Цей захід дає чудову можливість обмінятися найкращими практиками та зміцнити нашу взаємодію.
Дорогі учні, шановні вчителі та батьки Черняхівської громади!Щиро вітаємо усіх зі святом Останнього дзвоника — днем, який символізує завершення ще одного навчального року.Для школярів це час підбивати підсумки, радіти досягненням і насолоджуватись літніми канікулами. І водночас це незабутня та хвилююча мить для всіх.Четвертокласники прощаються із першою вчителькою, а старші випускники - зі школою і дитинством. У них попереду нові можливості, важливі рішення та великі мрії у вже самостійному дорослому житті. Нехай знання, здобуті у школі, стануть міцною основою для майбутніх перемог!Щира вдячність педагогам за щоденну працю, мудрість, терпіння й відданість своїй справі. Дякуємо батькам за підтримку дітей, турботу та віру в їхні сили.Безмежна вдячність захисникам України. Завдяки їхній мужності, стійкості та відвазі наші діти мають можливість навчатися, чути шкільний дзвоник, мріяти й будувати своє майбутнє.Бажаємо всім мирного літа, гарного відпочинку, натхнення та нових успіхів!З повагоюНаталія РЕВЧУК, Черняхівський селищний голова
Українські Герої — це люди нашої землі з різних поколінь, але з однаково палким серцем, сповненим любові до рідної країни.Без тих, хто у різні часи боронив нашу свободу, не було б України. А нині кожен із нас бачить і знає надважку ціну нашої волі.Тож у День Героїв ми вкотре дякуємо мужнім воїнам усіх поколінь — від борців за незалежність минулого до наших сучасних захисників і захисниць, які сьогодні ціною власного життя виборюють свободу для України.Жити у вільній країні, бути господарем на рідній землі – спільна мета сміливих синів та доньок України у різні часи. Завдяки їм і всупереч ворожим планам наша країна стоїть, бореться, живе і житиме віки. А на достойних прикладах справжніх патріотів виростають нові покоління вільних людей.Дякуємо усім, хто піднявся на захист рідної землі у вирішальний момент. Дякуємо ветеранам і тим, хто зараз тримає стрій. Нехай Господь береже наших воїнів і всю Україну!Низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих Героїв. Дякуємо кожному воїну, кожній матері, дружині, дитині, які щодня несуть свій біль і свою віру заради України. Наші Герої — у наших серцях, у пам’яті, у кожному мирному дні, який ми проживаємо завдяки їхній мужності. Дякуємо за звитягу! Дякуємо за Україну!Слава Україні!Героям слава!З повагоюНаталія РЕВЧУК, Черняхівський селищний голова
Житомирщина долучилася до другого міжнародного форуму згуртованості 2026, який є важливим майданчиком для синхронізації дій між Урядом, верховною радою, закордонними партнерами, обласною владою та місцевим самоврядуванням. Під час засідання детально обговорили інструменти залучення міжнародних інвестицій, інтеграцію України до Європейського Союзу та політику згуртованості. Головна мета - зробити наші громади самодостатніми, а процес відновлення - динамічним і результативним.Надзвичайно приємно було отримати від Прем'єр-міністра України Юлії Свириденко відзнаку «Символ підтримки оборони 2025». Це нагорода всієї Житомирщини та кожного жителя області, хто своєю працею допомагає фронту. Це офіційне визнання того обсягу ресурсів, який наш край спрямовує на підтримку Збройних Сил України заради наближення справедливого миру.Цифри говорять самі за себе: понад 15% власних доходів обласного бюджету ми передаємо на потреби оборони. Реальна сила полягає в єдності. Завдяки тісній співпраці обласної військової адміністрації з громадами загальна сума допомоги Силам оборони склала понад 1,3 мільярда гривень. Поліщуки звикли працювати на результат, тому така синергія стала нашою природною відповіддю на виклики війни.Для Житомирщини підтримка армії - це глибоко особиста справа. Наш край є фортецею Десантно-штурмових військ та місцем народження багатьох легендарних підрозділів, які формувалися та гартувалися на нашому Поліссі. Ми відчуваємо відповідальність перед кожним воїном як перед членом своєї родини.Дякую громадам Житомирщини за активність під час обговорення. Продовжуємо працювати, нарощувати потужність і залишатися єдиним цілим до самої перемоги.
#НА_ЩИТІЧерняхівська громада знову проводжатиме Героя в останню дорогу...💔 МІСЯЦЬ Василь Олексійович народився 13.10.1974 року в с.Андріївка. Закінчив місцеву школу , потім – Головинське ВПТУ, отримавши фах механізатора.Працював на підприємстві з деревообробки в рідному селі. У вільний час любив рибалити чи збирати гриби. Був добрим господарем, який опікувався своєю родиною, виховував дітей . Чекав з війни старшого сина.З 11 листопада2025 року приєднався до захисників України. Солдат Василь Місяць працював водієм-ремонтником, електрослюсарем. 17 січня 2026 року під час бомбардування в с.Піски Чугуївського району Харківської області Василь Олексійович отримав поранення. На жаль, попри всі зусилля лікарів, серце воїна зупинилось 25 березня 2026 року.ЗАВТРА відбудеться поховання померлого захисника України.Орієнтовно о 10.20 траурний кортеж проїде через Черняхів до с.Андріївка.Об 11.00 – розпочнеться прощання біля дому захисника в с.Андріївка, 2-й провул. Зарічний, 10. Поховають Героя на місцевому кладовищі.Просимо громаду віддати належну шану захиснику та гідно провести воїна в останню дорогу.Черняхівська селищна рада висловлює щирі співчуття родині померлого захисника України.Вічна пам’ять Герою!
💔 Зупинилось серце мужнього воїна з с.Селянщина СУШКА Ігоря Петровича.Ігор Сушко народився 04 листопада 1987 року у м.Звягель. Згодом разом із родиною переїхав до села Селянщина, де пройшли його дитинство та юність.У 1994 році Ігор став першокласником Селянщинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, а у 2005 році закінчив цю ж школу, яка на той час була реорганізована у Селянщинський спортивний ліцей. Уже з юних років він звик покладатися на власні сили, рано став дорослим і відповідальним.22 травня 2008 року Ігор був призваний на строкову військову службу. Після її завершення працював у сфері будівництва у різних містах України, а також у селах старостинського округу. Його працьовитість, майстерність і відповідальність цінували замовники та колеги. Він не боявся важкої роботи й завжди доводив розпочате до кінця.З початком російської агресії Ігор став на захист України та брав участь в антитерористичній операції з 15 липня 2015 року по 29 жовтня 2016 року. Після повернення знову пов’язав своє життя з будівництвом, працював, допомагав людям, мав багато друзів, був щирим, відкритим і завжди готовим прийти на допомогу. Проживав із матір’ю та братом у рідному селі.Коли у 2022 році розпочалося повномасштабне вторгнення, Ігор не залишився осторонь. 6 січня 2023 року його було мобілізовано до лав 31 ОМБР. У серпні 2023 року він отримав важке поранення, переніс дві складні операції. Після лікування Ігорю було встановлено ІІ групу інвалідності, він мав статус учасника бойових дій та інваліда війни.Попри пережиті випробування, Ігор не втрачав віри у життя. Він придбав будинок у селі Селянщина та проживав разом із цивільною дружиною. Вони мріяли про щасливе майбутнє, будували плани, Ігор особливо мріяв про поповнення в родині, про тепло власного дому, про мирне небо над Україною.Та 20 лютого 2026 року життя Ігоря Сушка несподівано обірвалося.Його життєвий шлях не був легким. У ньому було багато праці, боротьби й випробувань. Але він залишив по собі пам’ять як про мужнього захисника, працьовиту людину, доброго сина, брата й друга.Світла пам’ять про Ігоря назавжди залишиться в серцях рідних, друзів і всіх, хто його знав.Черняхівська селищна рада висловлює співчуття рідним, близьким та друзям Ігоря Сушка.Поховання воїна відбудеться 23 лютого.Початок прощання з померлим захисником України - об 11:00 год. за адресою: с.Селянщина, вул.Ліцейна, 84.Вічна пам'ять Герою!
Сьогодні, 20 лютого, ми згадуємо тих, хто в 2014 році ціною власного життя боровся за свободу і майбутнє всієї України - героїв Революції Гідності, які загинули на вулицях Києва. Тоді, в мирний час, у столиці відбувалися запеклі сутички між громадянами і силовиками, і найбільше протестувальників загинуло саме 20 лютого.Це ще одна трагічна сторінка історії нашої держави - День Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина, адже проти мирних людей, які виступали за ідеали демократії, застосували зброю. Буремні події 2014 року підняли всю країну, навчили бути небайдужими, єдиними і відстоювати свою незалежність до останнього подиху.Нині подвиг Героїв Небесної Сотні та звитяга мирних протестувальників-майданівців продовжується у стійкості захисників і захисниць України, у нашій щоденній боротьбі за право бути вільними.Схиляємо голови перед подвигом усіх, хто ціною власного життя відстояв і відстоює право України йти демократичним шляхом. Вічна і світла пам’ять Героям Українського народу!З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова
2025 рік для всіх став ще одним роком випробувань у час повномасштабного вторгнення. І найперше хочемо подякувати Збройним Силам України, які дають змогу громаді жити й працювати. Саме тому наші пріоритети залишаються незмінними: допомога Силам оборони України і забезпечення безперебійної роботи усіх галузей життєдіяльності громади.Громада завершує рік із позитивними фінансовими показниками. Це свідчить про стабільну роботу бізнесу та відповідальність платників податків навіть у складних умовах воєнного стану.Завдяки активній роботі депутатського корпусу виконуються усі прийняті місцеві програми, спрямовані на розвиток громади, підтримку  медичної, освітньої, комунальної галузей, військовослужбовців, родин полеглих захисників і місцевих жителів, які потребують допомоги.Стабільно працюють комунальні установи: вчасно, в повному обсязі і за комфортних умов надаються медичні та соціальні послуги. Чудові результати і значні досягнення демонструють освітяни, які щодня піклуються про наше майбутнє - наших дітей. А працівники культури створюють для всіх незабутні емоції на свята.Утримуються та обслуговуються комунальні дороги, центральний водогін і водовідведення, вивозиться побутове сміття. Звичайно, через технічні моменти не все буває так, як би ми того хотіли. Однак, наші комунальники докладають максимум зусиль для того, щоб споживачі даних послуг отримували їх вчасно. Триває активна боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Сподіваємось, що результати витрачених зусиль будуть позитивними завдяки свідомості наших співгромадян.Злагоджено працюють усі відділи селищної ради, тому жодне звернення не залишилось без належної уваги, а кожна корисна ініціатива втілена в життя. Війна забрала у всіх спокій, але не зламала нашу віру і надію. Найважче у війні - втрачати наших мужніх і відважних захисників. Вічна і світла пам'ять Героям, які тепер навіки у Війську небесному!Попри біль втрат, боротьба і щоденна робота триває. Ми вдячні кожному, хто наближає нашу спільну перемогу: військовим, волонтерам і всім, хто щодня працює на благо нашої громади. Підтримуємо один одного, цінуємо один одного і тих, хто боронить нашу свободу!Дякуємо і нашим критикам за невичерпний заряд енергії для нашого вдосконалення.Щиро вітаємо усіх із прийдешнім Новим 2026 роком! Миру, злагоди і взаємоповаги кожному!З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова
#НА_ЩИТІ💔 На війні загинув житель с.Селянщина Черняхівської громади НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Руслан Васильович.Народився Невмержицький Руслан Васильович 18 червня 1983 року в місті Житомир. Там зростав, навчався у школі №20 та здобував професію у ПТУ №13. Після проходження строкової служби працював зварником, завжди був готовий допомогти. Любов до праці та природи народилася ще в дитинстві. Всі свої вихідні та шкільні канікули він проводив у рідних в селі Селянщина. Руслан Васильович був справжньою опорою для своєї великої родини. Для чотирьох сестер та двох братів він був не просто рідною людиною, а найкращим братом — надійним, добрим та турботливим. Найніжніші почуття він плекав до своєї мами, для якої завжди був першим помічником і захисником. Хоча Руслан не встиг створити власну сім’ю, його серце було сповнене любові до дітей. Племінники обожнювали свого дядька, адже він умів перетворити кожну зустріч на свято, віддаючи їм усю свою увагу та тепло.До мобілізації Руслан Васильович проживав у Селянщині. Коли настав час боронити країну, чоловік не залишився осторонь. 30 травня 2023 року він став на захист України. Його бойовий шлях був шляхом справжнього воїна, сповненим надважких випробувань. Руслан був двічі поранений: вперше — у вересні 2023 року, вдруге — у червні 2024 року. Але кожного разу, попри біль та тривале відновлення, він знаходив у собі сили повертатися до побратимів, залишаючись вірним присязі до останнього подиху.25 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі села Синьківка Куп’янського району Руслан Васильович загинув... Він назавжди залишиться в пам’яті як добрий господар, турботливий син, найкращий брат і мужній захисник.Прощання із загиблим Героєм Невмержицьким Русланом Васильовичем відбудеться 29 грудня 2025 року у м. Житомир:13:00 — прощання біля будинку (вул. Вокзальна, 14, під’їзд 3)14:00 — відспівування у Михайлівському соборі.15:00 — поховання на Корбутівському кладовищі.Висловлюємо щирі співчуття рідним полеглого захисника України.Вічна пам'ять Герою!
Шановна громадо!Від щирої душі вітаємо усіх зі Святим Вечором та прийдешнім Різдвом Христовим! Нехай в цей світлий час кожне серце наповниться миром і добром, а проміння Вифлеємської зорі, яка сповістила про народження Божого Сина, осяє наші душі й наповнить світлом надії.Від покоління до покоління передається традиція збиратися родиною і розділити радість Різдва, скуштувати кутю, співати колядки. Та не всі сьогодні зможуть обійняти найрідніших: багато наших земляків на фронті просто зараз стримують ворога і захищають рідну землю, аби наша колядка і сьогодні, і через роки звучала тут українською мовою. У цей Святвечір хай наші молитви будуть за кожного воїна, за нашу перемогу і за мир на рідній землі, за душі полеглих Героїв, які віддали своє життя за нашу волю.У свято Різдва Христового бажаємо громаді і всій Україні мирного неба, добра і щастя, добробуту і затишку, душевної теплоти, взаєморозуміння і підтримки.Христос рождається! Славімо його!З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова