Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Центрально - Чечелівський район від Вокзалу до Юмзу. (Поля, Л.Українки, Титова, Будівельників, Рабоча, Нигояна....)
Añadido 14 jul. 2024

Центрально - Чечелівський район від Вокзалу до Юмзу. (Поля, Л.Українки, Титова, Будівельників, Рабоча, Нигояна....)

@centralno_chechelovkskiy
Número de suscriptores: 563
Fotos: 14,000
Videos: 2,550
Enlaces: 949
Descripción:
Новини Центрально - Чечеловського району.

👥 Número de suscriptores

563
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +17

👁️ Vistas promedio por mensaje

148
Promedio/Día:: 189
Promedio/Tiempo:: 159
ERR: 26.29%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 7
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

«Досить розводити балачки про єдність країни»: Філатов відреагував на обшуки в Дніпрі на тлі сотень будинків без тепла«Досить розводити балачки про єдність країни»: Філатов відреагував на обшуки в Дніпрі на тлі сотень будинків без теплаУ ніч на сьогодні внаслідок російського ракетно-дронового удару в Дніпрі була пошкоджена велика котельня, через що сотні будинків залишилися без теплопостачання. Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов, пише «Наше місто».За його словами, вранці, на тлі ліквідації наслідків обстрілу та координації роботи комунальних служб, до міської ради прийшли правоохоронці з обшуком. Мер зазначив, що слідчі дії стосуються нібито порушень на міському сміттєзвалищі.«Сьогодні вночі була пошкоджена велика котельня, сотні будинків без тепла. Зранку — обшук у мерії. У мене питання: хіба не можна було прийти з цим завтра?» — написав Філатов.Міський голова також повідомив, що паралельно змушений спілкуватися з комунальниками, газовиками, тепловиками, а також юристами та екологами.Окремо Борис Філатов звернувся до керівництва держави, закликавши навести лад у роботі правоохоронних органів і взяти відповідальність за їхні дії.Наразі у місті тривають роботи з відновлення теплопостачання та ліквідації наслідків нічної атаки.https://nashemisto.dp.ua/2026/01/20/dosyt-rozvodyty-balachky-pro-iednist-krainy-filatov-vidreahuvav-na-obshuky-v-dnipri-na-tli-soten-budynkiv-bez-tepla/
Без черг та кабінетів: у Дніпрі запрацював цифровий механізм допомоги постраждалим від обстрілівБез черг та кабінетів: у Дніпрі запрацював цифровий механізм допомоги постраждалим від обстрілівНіяких черг та відвідування районних адміністрацій. У Дніпрі запровадили офіційний цифровий механізм подання заяв на допомогу та відшкодування збитків, завданих російськими обстрілами. Зробити це тепер можна через мобільний застосунок «єДніпро».«Найголовніше завдання міської влади – допомогти кожному та кожній, хто постраждав від обстрілу агресора. Тому у місті щодня вдосконалюють процес надання цієї допомоги. Ми вже розробили реєстр постраждалих, який буде наповнюватися через застосунок «єДніпро». Тому для подання заявки необхідно його завантажити, у розділі «Соціальні послуги» обрати блок «Наслідки обстрілу» та заповнити заяву про пошкоджене майно або інформацію про постраждалих співмешканців. Там необхідно вказати персональні дані, точну адресу та детальний опис збитків або потреб. Така система значно спрощує процедуру, адже не потрібно відвідувати установи, стояти в чергах та збирати купу документів. Після цього з заявниками напряму зв’язуються профільні спеціалісти міських служб для подальшої координації допомоги», — зазначив директор КП «Дотик» Дніпровської міської ради Рафаель Кіжнер.Усі подані заяви від містян формують єдиний міський реєстр пошкоджень. Його запровадили цьогоріч і він є частиною автоматизованої системи взаємодії виконавчих органів міської ради, що забезпечує координацію між міськими службами, районними адміністраціями та партнерами, які надають допомогу.«Ми розуміємо наскільки складно психоемоційно подати заявку, зібрати всі необхідні документи, коли людина страждає від обстрілу. Тому ми впровадили цей механізм. Його затверджено рішенням сесії Дніпровської міської ради у грудні 2025 року і вже у січні він розпочав роботу. Загалом єдина система взаємодії виконавчих органів міської ради покликана забезпечити безперервний процес надання допомоги людям. Подавати заявки можуть містяни, які і торік зазнали обстрілів і зараз у них ще досі залишаються невідновлені речі, майно чи не вдалося відремонтувати вікно. Усі заявки будуть розглянуті і по них нададуть відповіді», — додав Рафаель Кіжнер.Завантажити застосунок «єДніпро» можна за посиланням:- App Store: https://shrt.ednipro.dp.ua/zTn22IvLR- Google Play: https://shrt.ednipro.dp.ua/u2toAsbB-
За численними зверненнями мешканців у «єДніпро» запустили персоналізовані графіки відключення світлаТепер у застосунку «єДніпро» з’явився новий сервіс — персоналізовані графіки відключення електроенергії для конкретної групи з автоматичними push-сповіщеннями. Новий функціонал став відповіддю на численні звернення мешканців та є особливо актуальним в умовах постійних змін графіків знеструмлень.«Сервіс дозволяє користувачам отримувати актуальну інформацію відповідно до власної локації. Для цього необхідно додати адресу, наприклад «дім» або «робота», та обрати свою групу відключень. Після цього вся інформація про заплановані знеструмлення відображається в одному місці – немає потреби шукати дані в чатах або на сторонніх сайтах. За 10 хвилин до запланованого відключення електроенергії застосунок надсилає автоматичне push-сповіщення. Це дає змогу мешканцям завчасно підготуватися — завершити робочі процеси, зберегти важливі дані або підзарядити необхідні пристрої», – зазначила під час брифінгу 30 грудня заступниця директора з організаційних питань КП «єДніпро» Софія Приліпко. За її словами, зараз персоналізовані графіки доступні для споживачів оператора ДТЕК. У найближчий час сервіс буде розширено і для користувачів ЦЕК.Новий сервіс доступний на головній сторінці застосунку «єДніпро», а також у спеціальному сервісі «Графіки відключення світла». Інформація оновлюється відповідно до змін офіційних графіків операторів.Щоб скористатись сервісом, потрібно оновити застосунок до останньої версії в AppStore або в Google Play.
Пошкоджені житлові будинки, знищені автомобілі та постраждалі: заступник міського голови Дніпра Ігор Маковцев про наслідки шахедної атаки 6 січняВнаслідок обстрілу пошкоджені 15 багатоповерхівок, вибиті сотні вікон та вщент згоріли близько 10 автівок. За завданням мера Бориса Філатова у місті оперативно ліквідовують наслідки ворожої атаки.«Зараз маємо 4 основні постраждалі локації. Усі вони у Шевченківському районі. Через ворожу атаку постраждало 7 людей. Серед них є і діти. Крім житлових будинків, постраждали також профтехучилище, дитячі садочки та ліцей. На місцях вже працює поліція, ДСНС та комунальники. Містяни отримують необхідну допомогу. Біля постраждалих будинків працюють намети патрульної поліції, щоб містяни могли подати заявки про пошкоджене майно. Також є штаби ліквідації наслідків — від Дніпровської міської ради. Місто нікого не залишить наодинці з бідою», — зазначив заступник міського голови Дніпра.Власникам пошкодженого житла для отримання консультацій щодо допомоги необхідно звернутися до Адміністрації Шевченківського району — (вул. Михайла Грушевського, 70, каб. 34). Телефон для довідок: (093) 606-95-85.
4 січня 2026 року через тимчасове перекриття проїзної частини по вул. Князя Володимира Великого для виконання робіт з ремонту мережі зливової каналізації:- тролейбусні маршрути № 2 та № 12 об’єднані у тимчасовий маршрут «ж/м Парус – ж/м Перемога (пров. Добровольців)»;- тролейбусні маршрути № 7, № 14, № 17, № 20 та автобусний маршрут № 38 скорочені до вул. Князя Володимира Великого. Кінцева зупинка – «Мост-Сіті центр»;- кінцеві зупинки автобусів № 23, № 57А, № 88 перенесено на пл. Успенську;- кінцеву зупинку автобусів № 120 перенесено на вул. Володимира Мономаха (біля кінцевої автобуса № 121). Автобус у напрямку ж/м Перемога курсує за зміненою схемою: вул. Володимира Мономаха – просп. Дмитра Яворницького – вул. Воскресенська – вул. Січеславська Набережна, далі – за маршрутом;- автобус № 121 у напрямку ж/м Парус рухається в об’їзд по вул. Володимира Мономаха – просп. Дмитра Яворницького – вул. Юліуша Словацького – вул. Січеславська Набережна, далі – за маршрутом.Через виконання інженерно-геологічних робіт КП «Дніпровський метрополітен» на просп. Дмитра Яворницького, в районі буд. 82:- автобуси №87Б, №101А, №146Б, №157А у напрямку вокзалу об'їжджають ділянку по вул. Лазаря Глоби - вул. Старокозацька - вул. Степана Бандери;- тролейбус "Б" курсує за схемою: просп. Дмитра Яворницького - вул. Лазаря Глоби - просп. Лесі Українки - вул. 128-ї Бригади Тероборони - просп. Дмитра Яворницького (без заїзду на пл. Вокзальну) – далі за своїм маршрутом.Усі інші маршрути електротранспорту працюють у штатному режимі за розкладом вихідного дня.
Допомога Силам оборони, підтримка ветеранів та розвиток ключових галузей міста. Борис Філатов представив громаді розлогий звіт за 2025 рік29 грудня мер Дніпра Борис Філатов у прямому ефірі відзвітував про основні напрями роботи міста протягом 2025 року та відповів на запитання містян. Так йшлося про допомогу Силам оборони та розбудову у місті ветеранського простору.Відновлення після регулярних російських обстрілів та забезпечення нормальної подачі водопостачання. Розвиток освітнього, медичного та соціального просторів. Цифровізацію міських послуг та підтримку громадського транспорту. Енергетичну стійкість міста та облаштування в ньому безбар?єрного середовища — комфортного та зручного для всіх людей. А також про здобутки Дніпра у розбудові міжнародного партнерства. «Коли ми єдині, то здатні зарадити будь-якій біді та заспокоїти серце. Бо єднання зусиль на всіх рівнях — це те, що робить Дніпро сильнішим. І ця згуртованість є тим, що всім нам, дніпрянам, треба обов’язково взяти з собою у наступний рік», — сказав Борис Філатов. Повне відео дивіться тут. https://www.youtube.com/live/Iwbv6rMSPKU?si=-t6jKW4r_xfavzKb
Святкування в безпечному форматі: у Дніпрі запалили вогні головної міської ялинкиЦього року її вперше відкрили на станції метро «Вокзальна» з міркувань безпеки.Святкова програма триватиме понад два тижні — до 15 січня. Протягом цього часу мешканці та гості міста зможуть фотографуватися у спеціально облаштованих фотозонах, насолоджуватися музичним супроводом та користуватися метро зі станції «Вокзальна» безкоштовно.Для прикрашання локації використали близько трьох кілометрів ілюмінації, а ялинка висотою 5 метрів адаптована до роботи в умовах метрополітену — з урахуванням повітряних потоків, великого пасажиропотоку та антивандальних рішень.«З метро ми раніше не працювали в такому форматі, але всі механізми адаптовані. Для комунальників Дніпра немає задач, які неможливо вирішити», — зазначив начальник управління культури Департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов. Мешканці міста залишилися у захваті від новорічної локації та святкової атмосфери, яка підіймає настрій у такий нелегкий для всіх нас час.
Місто відновлює будинок ОСББ, що постраждав після ракетного удару: роботи – за кошти бюджетуТриває відновлення будинку ОСББ «Хмельницького-38», який постраждав унаслідок ворожого ракетного удару у вересні. Вибухом було зруйновано технічні поверхи у двох під’їздах, пошкоджено квартири, ліфти, покрівлю, електромережі та систему опалення, а також вибито майже 80 вікон у місцях загального користування.Наразі в будинку завершили важливий етап робіт – ремонт і герметизацію міжпанельних швів у п’яти під’їздах. Усі роботи профінансовані з міського бюджету. Загальна вартість цього етапу – близько 1,5 млн грн.«Ми ліквідували аварійну ситуацію з покрівлею. На ці роботи місто спрямувало майже 500 тис. грн. Ремонт тривав близько двох тижнів і, як і всі інші роботи, був безкоштовним для співвласників ОСББ», – зазначив директор департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Святослав Ткаченко.Також місто ліквідувало аварійні пошкодження покрівлі у третьому та четвертому під’їздах, на що спрямували майже 500 тис. грн. Після ремонту припинилися протікання, а ліфти знову запрацювали. Відновлювальні роботи в найбільш пошкоджених під’їздах тривають після додаткових технічних обстежень.
Дніпро вимагає від Верховної Ради відмовитись від мільярдних витрат на дороги до Буковелю під час війни!Міський голова Дніпра Борис Філатов різко розкритикував намір закласти у державний бюджет понад 9 мільярдів гривень на дороги до курортного Буковелю. Він назвав це політичним скотством і фактичним підкупом під час війни, коли місцеве самоврядування працює на межі виживання. За словами мера, громади фактично залишаються сам на сам із постійними «прильотами», відновленням критичної інфраструктури, різницею в тарифах, дотаціями комунальних підприємств, проблемами з перевантаженістю та сотнями тисяч ВПО. Так, один Дніпро щомісяця витрачає близько 100 мільйонів гривень лише на підтримку «Міськводоканалу» задля компенсації тарифної різниці.Очільник міста підкреслює, що у відповідь на прохання не забирати кошти у громад, чиновники в Києві посилаються то на потреби Сил оборони, то на вимоги МВФ, то на якусь «матеріальну підтримку», яку коли-небудь можливо виділять. Водночас у бюджеті раптово з’являються 9 мільярдів на дороги до елітного курорту.«ДЕВʼЯТЬ МІЛЬЯРДІВ!Це, аби ви розуміли, рівно ПОЛОВИНА від річного (!)  бюджету прифронтового (!!) Дніпра з мільйоном населення ( не рахуючи переселенців ) (!!!).Зі всіма зарплатами бюджетникам, соцвиплатами та всім / всім / всім. Замість того, щоб витратити ці гроші цільовим способом – на утеплення будинків у містах чи фортифікації, їх відправляють на фактичний підкуп депутатської фракції, яка голосує синхронно з монобільшістю.Слів бракує. Принаймні пристойних», – написав Борис Філатов.Дніпряни активно підтримали позицію міського голови, обурившись наміру вкладати мільярди у дороги навколо курорту під час війни. Тендери на будівництво вже оголошені, хоча остаточний додаток до бюджету досі приховують.«Але в нас залишився останній шанс дати відсіч політичному скотству.Хай Буковель почекає», – наголосив мер Дніпра.
Борис Філатов звернувся до парламентарів та урядовців: «Дайте нам можливість підтримувати життєзабезпечення в містах для людей»Міський голова Дніпра Борис Філатов звернувся до парламенту та Кабміну, закликаючи переглянути підхід до фінансування місцевих громад у проєкті Держбюджету на 2026 рік.Борис Філатов зазначив, заплановані бюджетні зміни можуть призвести до колапсу комунального господарства по всій країні.«Якщо ви втілите те, що в ньому (проєкт Держбюджету на 2026 рік, - ред.) задумано, наслідком може стати колапс комунального господарства – в якому живуть зокрема й ваші родини.  Ви робите все, аби остаточно вбити місцеве самоврядування», - написав мер. Водночас він нагадав про вилучення з міських бюджетів «військового» ПДФО та його неефективне використання центральною владою.«Понад 80 мільярдів ви так і не освоїли та спустили їх на бозна-що. Від соцвиплат по 1000 до того-таки телемарафону. В підсумку немає ані дронів, ані стадіонів!», - зазначив Філатов. Мер Дніпра закликав припинити політичні ігри та дати можливість громадам самостійно забезпечувати життєдіяльність міст.«Будь ласка, досить грати в ці ігри. Дайте нам можливість підтримувати життєзабезпечення в містах для людей! Інакше, якщо ви зробите те, що плануєте, це буде ваша і лише ваша відповідальність», - підсумував Філатов.