Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Центрально - Чечелівський район від Вокзалу до Юмзу. (Поля, Л.Українки, Титова, Будівельників, Рабоча, Нигояна....)
Añadido 14 jul. 2024

Центрально - Чечелівський район від Вокзалу до Юмзу. (Поля, Л.Українки, Титова, Будівельників, Рабоча, Нигояна....)

@centralno_chechelovkskiy
Número de suscriptores: 563
Fotos: 14,000
Videos: 2,550
Enlaces: 949
Descripción:
Новини Центрально - Чечеловського району.

👥 Número de suscriptores

563
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +17

👁️ Vistas promedio por mensaje

148
Promedio/Día:: 189
Promedio/Tiempo:: 159
ERR: 26.29%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 7
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

З 1 квітня на деяких дорогах Дніпра збільшать дозволену швидкість руху до 70 км/годДо 31 жовтня швидкість підвищать на таких ділянках: вул. Набережна Заводська, крім:200 м з обох сторін від перехрестя з вул. Академіка Павлова; від виїзду зі шлаковідвалу до розвороту на міст Кайдацький; 50 м з обох сторін від нерегульованих пішохідних переходів у районі перехресть із вул. Фатіми Гафурової та вул. Метробудівською; вул. Набережна Перемоги (від вул. Яружної до вул. Космічної);шосе Запорізьке (від вул. Шинної до вул. Аеропортівської); шосе Донецьке (від перехрестя з вул. Березинською до меж міста); вул. Сонячна Набережна (від перехрестя з вул. Любарського до мосту Усть-Самарського, крім ділянок 50 м до нерегульованих пішохідних переходів); міст Центральний; міст Кайдацький.На цих локаціях камери автофіксації налаштовані на актуально дозволену швидкість.За перевищення більш ніж на 20 км/год на водіїв чекає штраф у розмірі 340 грн, у разі перевищення дозволеної швидкості більш ніж на 50 км/год – 1700 грн.
Підготовка до наступної зими: міський голова Дніпра Борис Філатов звернувся до громадиМаючи досвід надважкого опалювального сезону, який попри постійні обстріли Дніпро пережив краще за інші громади – без зливу систем і катастрофічних сценаріїв, у місті вже готуються до наступної зими.Нині активно обговорюють плани енергостійкості українських міст – загальнодержавну ініціативу. Борис Філатов пояснив, що це означатиме для Дніпра.Пріоритет – максимальна незалежність критичної інфраструктури: води, каналізації, тепла та електротранспорту. Для цього планують встановити сонячні станції, накопичувачі, когенераційні установки, нове обладнання насосно-фільтрувальних станцій, яке можна «тримати» генераторами, а також збудувати великий трубопровід. За попереднім підрахунком, це вартуватиме від 3 до 5 млрд грн. Оскільки це ініціатива державного рівня, вона передбачає і держфінансування. Водночас місто не чекає і шукає власні ресурси: вже спрямовано 190 млн грн із резервного фонду на автономізацію водопостачання, також опрацьовують залучення кредитів.«Всі усвідомлюють, яке значення цей виклик має для забезпечення гідного життя мешканців Дніпра. Тож я сподіваюся і на ваші, шановні земляки, розуміння, схвалення та підтримку. В сенсі необхідності цих кроків, з урахуванням складності і вартості їхнього втілення», – наголосив Борис Філатов, запросивши дніпрян до обговорення у коментарях.
Загід Краснов (Габібулаєв) збрехав у своїх соцмережах Він розповсюдив там свою піар-заяву, у якій закликав користуватись міською програмою підвищення енергетичної стійкості будинків, нібито це завдяки його політсилі. Втім ані він, ані його фракція «ГромСила» та «Слуги народу» не підтримали рішення решти міських депутатів і не голосували за виділення коштів для співфінансування встановлення сонячних панелей у будинках ОСББ і ЖБК! Про це повідомив профільний Департамент міської ради Дніпра. Це вже не перший випадок, коли Краснов (Габібулаєв) дезінформує громадськість щодо своєї долученості до послуг, які де-факто надає місто. Раніше, напередодні місцевих виборів-2020, його політсила і він особисто завзято піарився на ремонтах у житлових будинках Дніпра, які фактично виконувалися за кошти міського бюджету.Як повідомлялося, під час чергової сесії міськради Краснов і його депутати разом зі «слугами» також хотіли внести свій відверто популістичний проєкт про гроші нібито для ЗСУ, але не проголосували за конкретне і попередньо узгоджене рішення міської ради щодо надання грошових субвенцій бойовим бригадам.Крім того, Краснов (Габібулаєв) вперто уникає спілкування з медіа щодо зв'язку з рідним братом: Раміз Габібулаєв є представником партії путінау російському Дагестані, очолює адміністрацію сел. Беліджі і нагороджує російських військових за участь у війні проти України.
Дніпро отримав 36 генераторів для котелень від Гуманітарного фонду Сергія ПритулиЇх передали для забезпечення стабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури наступної зими та підтримки належних умов життя мешканців під час холодів.«Це спільна робота нашого Гуманітарного фонду з чеськими партнерами, ініціатива Dárek pro Putina. Вони зробили збір коштів у Чехії й доручили нашому фонду променеджерити закупівлю генераторів.Нам дуже подобається працювати з Дніпровською міськрадою, тому що вони, як державні службовці, на диво, швидкі у комунікації, документообігу та звітності, яка нам необхідна для наших донорів і партнерів. Тому ми чітко розуміємо, куди це все піде, де це буде стояти і що не десятки, а сотні будинків будуть зі світлом і теплом», — зазначив Сергій Притула.20 генераторів мають потужність 56 кВт, 6 – 59 кВт та 10 – 120 кВт. Їх встановлять на об’єктах КП «Теплоенерго» у міжопалювальний період.«Раніше деякі котельні працювали за графіками погодинних відключень – коли зникало світло в будинках, воно зникало і в самих котельнях. Тому критично важливо забезпечити їх альтернативними джерелами живлення вже зараз, на наступний опалювальний період, щоб гарантовано забезпечити тепло для дніпрян», – зазначив заступник міського голови Дніпра Ігор Маковцев.
Борис Філатов спростував приписану йому деякими Telegram-каналами заяву про те, що Дніпро нібито «стане головною ціллю наступу рф»Міський голова Дніпра повідомив, що після засідання РНБО під головуванням Президента виявив поширення в Telegram-каналах інформації про нібито його заяву щодо Дніпра як «головної цілі наступу рф». Мер міста наголосив, що такої заяви він не робив.Борис Філатов пояснив, що йдеться про матеріал французького видання Le Monde про життя Дніпра під час війни. Мер зазначив, що це есе з історичними та аналітичними елементами, а не інтерв’ю з прямою мовою, а окремі фрази були повністю спотворені без посилання на першоджерело.«Якщо коротко, Я ТАКОГО НЕ КАЗАВ!Тому мені важко спростовувати те, ЧОГО ВЗАГАЛІ НЕ БУЛО.Всі, кому потрібно, знають, що я свідомо не коментую ані перемовини, ані перспективи виборів, ані ситуацію з ППО чи щось таке. Я опікуюся суто комунальним господарством та опалювальним сезоном у Дніпрі – і роблю це доволі успішно», – наголосив очільник міста.Окрім цього, міський голова звернувся до «відповідальних осіб», які, за його словами, мають вплив на великі Telegram-канали, із закликом навести лад, оскільки поширення подібних повідомлень провокує паніку та грає на користь ворожих інформаційних операцій.
Історичні факти про Озерку.На місті, де зараз знаходиться Центральний ринок «Озерка» до 1880-х рр. було справжнє озеро. Але в міру розростання міста воно поволі міліло і перетворювалося на болото. Після відкриття Катерининської залізниці життя міста у цьому районі почало поволі змінюватися. Жвавий розвиток змушував міську владу замислитися над долею болотистого озера. Керівництво залізниці прогнуло прагнуло використати цю територію для своїх потреб. А міська влада під керівництвом міського голови Івана Яковлева бачили інакші перспективи, прийнявши рішення розмістити тут продуктовий ринок. У квітні 1885 р. Міська Дума надала декільком купцям дозволи на будівництво своїм коштом дерев’яних м’ясних лавок на Озерному майдані.З цього моменту розпочалася розбудова ринку. Болотисте озеро було засипано та висушено, утворилася велика вирівняна територія. Частково вода була спущена до озера Технічного саду. Озерна площа виявилася досить вдало розташованою для ведення торгівлі – близько до залізниці. Як результат, тут швидко зростали торговельні лавки.У 1888 р. Катеринославський губернатор призупинив розбудову ринку, через відсутність обов’язкових дозволів. До вирішення усіх бюрократичних процедур торгівля була перенесена на землі Підгорної слободи.А тим часом на запустілу площу звернули увагу інші відомства. Свої роздуми щодо неї мало військове відомство та залізниця. Проте перевагу було надано саме ринку. Таке рішення було ухвалено на засіданні Міської Думи від 15 березня 1890 р.На початок ХХ ст. Озерка являла собою висушену, вирівняну та замощену площу, забудовану дерев’яними лавками. Також міським коштом були збудовані столи, лари, амбри, лавки та пересувні рундуки. Новий ринок у 1900 р. приніс місту 30 425 рублів. У 1912 р. сума прибутку склала майже 180 тис. Звичайно, що у його розвиток необхідно було і вкладати кошти. У 1903 р. тут з’явилися перші кам’яні лавки. Другий вже двоповерховий корпус спорудили у 1907 р. Він знаходився по сучасному пр. Д. Яворницького. Перед початком Першої світової війни тут було вже 6 корпусів м’ясних лавок та 4 бакалійних. Поруч з ринком активно розвивалися різні підприємства, зокрема «Броварня спадкоємців Ф. Ботте». Розбудовувалися крамниці, ресторани та готелі.Бурхливе життя на Озерному майдані не припинялося й у складні часи війни та революції. Наступний період його історії вже збігся з радянськими часами. «Озерка» отримала нове ім’я – «Центральний колгоспний ринок».Ринок неодноразову був перебудований, поступово він набув сучасного, звичного для містян вигляду. Так, 1 листопада 1964 р. було урочисто відкрито критий ринок. Його проєкт створили київські архітектори Терентьєв та Казачук, а вартість склала величезну суму у 1 млн 458 тис. карб. Критий ринок забезпечували 6 холодильних камер та морозилка – усі разом на 120 тонн продуктів. Продукти зберігалися на 21 складському приміщенні площею 610 квадратних метрів. На другий поверх підіймати два ліфти.Складними були для 1990-ті рр. та перше десятиліття 2000-х рр. У 2004 р. ринок було приватизовано і за нього розгорнулися справжні кримінальні війни.На сьогодні «Озерний майдан» продовжує сою торгову історію, яка ймовірно буде продовжуватися далеко не одне десятиріччя.
Хто керує світлом у Дніпрі? Пояснюємо короткоЧерез відключення електроенергії у містян часто виникає питання: хто саме відповідає за світло? Розбираємо по рівнях.🔹 НЕК «Укренерго» — встановлює ліміти споживання для області залежно від ситуації в енергосистемі країни.🔹 Приватні оператори (ДТЕК, ЦЕК) — формують графіки відключень і технічно вимикають лінії. Вони відповідають за електромережі до будинків та інших об’єктів.🔹 Місто не формує графіки та не керує відключеннями. Його зона відповідальності:• внутрішні мережі комунальних будинків;• зовнішнє освітлення;• водоканал;• теплопостачання;• електротранспорт.🔹 ОСББ відповідають за внутрішні електромережі свого будинку.Електропостачання — це система з кількома рівнями відповідальності: графіки формують енергокомпанії, місто забезпечує роботу критичної інфраструктури.⚡️Графіки відключень електроенергії для споживачів ЦЕК уже доступні в додатку «єДніпро»!🖇️ Обовʼязково оновіть додаток до останньої версії в App Store або Google Play🖇️ Додайте назву локації та оберіть Вашу групу відключеньОновлюйте додаток та перевіряйте!App Store: https://shrt.ednipro.dp.ua/zTn22IvLRGoogle Play: https://shrt.ednipro.dp.ua/u2toAsbB-
Актуапльний графік ДТЕК : 1.1 04:30-11:30, 15:00-24:00;1.2 04:30-11:00, 13:00-22:00;2.1 04:30-11:30, 15:00-22:00;2.2 02:30-11:30, 15:00-22:00;3.1 08:00-16:30, 18:30-24:00;3.2 08:00-16:30, 18:30-24:00;4.1 08:00-15:00, 16:30-24:00;4.2 06:00-15:00, 16:30-24:00;5.1 00:00-08:00, 11:30-20:30, 22:00-24:00;5.2 01:00-08:00, 11:30-20:30, 22:00-24:00;6.1 01:00-08:00, 09:30-18:30, 20:30-24:00;6.2 01:00-09:30, 11:30-18:30, 20:30-24:00.! Наш Инстаграм! Смотреть графік здесь - https://t.me/vklyuchatel_dnepr_svet10 лютого з 00:00 до 24:00 застосовуватимуться відключення наступних черг ЦЕК:🔹 Черга 1.100:00-01:3003:00-12:0014:00-22:00🔹 Черга 1.200:00-01:3003:00-12:0014:00-22:00🔹 Черга 2.100:00-05:0009:00-16:0018:00-24:00🔹 Черга 2.200:00-05:0007:00-09:0010:30-16:0018:00-24:00🔹 Черга 3.100:00-03:0005:00-07:0009:00-18:0019:30-24:00🔹 Черга 3.200:00-05:0009:00-18:0019:30-24:00🔹 Черга 4.100:00-01:3005:00-10:3012:00-14:0016:00-22:00🔹 Черга 4.200:00-03:0005:00-11:0012:00-14:0016:00-24:00🔹 Черга 5.100:00-09:0010:30-19:3021:30-24:00🔹 Черга 5.201:30-09:0010:30-19:3021:30-24:00🔹 Черга 6.101:30-10:3013:00-14:0015:00-21:3022:00-24:00🔹 Черга 6.201:30-10:3014:00-21:3022:00-24:00⚡️Графіки відключень електроенергії для споживачів ЦЕК уже доступні в додатку «єДніпро»!🖇️ Обовʼязково оновіть додаток до останньої версії в App Store або Google Play🖇️ Додайте назву локації та оберіть Вашу групу відключеньОновлюйте додаток та перевіряйте!App Store: https://shrt.ednipro.dp.ua/zTn22IvLRGoogle Play: https://shrt.ednipro.dp.ua/u2toAsbB
Гаряча лінія Дніпра перейшла на короткий номер 1530 Про це повідомив міський голова Борис Філатов, зазначивши, що систему вже повністю відтестували.«Учора особисто трохи попрацював оператором та прийняв декілька дзвінків», — розповів Філатов. За словами міського голови, серед тих, хто звернувся, була активна голова ОСББ зі скаргою на проблеми зі зливовою каналізацією у дворі. Спочатку жінка подумала, що це жарт, однак згодом впізнала мера за голосом.Філатов закликав містян зберегти новий номер і ділитися ним з іншими, наголосивши, що дзвінки залишаються безкоштовними.«Кожне ваше конструктивне звернення допомагає робити наше Місто сильнішим», — підкреслив він.Також міський голова нагадав, що гаряча лінія Дніпра працює вже майже десять років і постійно вдосконалюється. Новий короткий номер та цілодобовий режим роботи — черговий крок до зручнішої комунікації між містянами та міськими службами.Водночас Борис Філатов звернувся з проханням не перевантажувати операторів без нагальної потреби. За його словами, бувають дні, коли оператори приймають понад 900 дзвінків на добу і працюють фактично на межі людських можливостей.
Станом на зараз бригади КП «Дніпроводоканал» проводять аварійні роботи за такими адресами:▪️вул. Галини Мазепи, припинено водопостачання на вул. Галини Мазепи, буд. 71а,73,75,79. У звʼязку з аварійними ситуаціями на будинкових мережах, припинено теплопостачання у деяких будинках КП “Жилсервіс-5”: вул. Братів Горобців, 56; вул. Будівельників, 31; вул. 128-ї Бригади Тероборони, 4; вул. Коксова, 4; просп. Івана Мазепи, 44; пров. Орлівський, 8а; вул. Алана Шепарда, 32; вул. Генерала Безручка, 17, 22-а; вул. Орлівська, 38; просп. Івана Мазепи, 41, 39; пров. Енергетичний, 1; вул. Робоча, 146; вул. Калинова, 15; вул. Міського Лісу, 47; вул. Макарова, 1а; вул. Демократична, 30; вул. Криворізька, 30; вул. Телевізійна, 4; вул. Аудиторна, 33; вул. Орлівська, 38; просп. Д.Яворницького, 81; вул. Козака Мамая, 22.У зв'язку з проведенням аварійних робіт припинено подачу води у будинку на вул. Шевченка, 55. Водопостачання та теплопостачання за вказаними вище адресами відновлять одразу після завершення робіт.