Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - називай мене Діаночка
Añadido 06 dic. 2025

називай мене Діаночка

@callmedianochka
Número de suscriptores: 10 730
Fotos: 37,500
Videos: 104
Enlaces: 435
Descripción:
співпраця: тг @Diana_Danyliuk тікток, телеграм, інстаграм, рорк, вішліст ⬇️ https://linktr.ee/callmedianochka

👥 Número de suscriptores

10 730
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -13
Promedio/Mes:: -24

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 016
Promedio/Día:: 2,750
Promedio/Tiempo:: 2,687
ERR: 28.11%

📊 Mensajes por Día

3.3
Último día: 1
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 3.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

6 червня запрошуємо дружин, партнерок та близьких родичок військовослужбовців і ветеранів на зустріч «Повернення до емоційної близькості: як знову стати парою» зі спеціалісткою БФ “Єдність та сила”.Мабуть, одна з найменш обговорюваних тем — це момент, коли після довгої розлуки люди нарешті поруч, але близькість чомусь не повертається автоматично. Начебто ви знову в одній кімнаті, але між вами з’являється ніяковість, напруга, відсторонення або постійні дрібні конфлікти, які раніше здавалися неважливими.Ця зустріч організована для того, щоб нарешті чесно поговорити про зміни у стосунках після пережитого досвіду війни та довгої адаптації до життя окремо. 💛 Разом із психологинею будемо говорити про:• чому емоційна близькість не повертається сама собою;• як стрес, напруга та досвід війни впливають на пару;• чому після повернення можуть з’являтися дистанція, контроль або нерозуміння;• як знову вчитися говорити, фліртувати, бути поруч без тиску й страху;• що допомагає поступово повертати відчуття “ми” у стосунках.Під час зустрічі ви також отримаєте практичні інструменти для спілкування та відновлення контакту в парі — прості техніки й вправи, які можна використовувати у повсякденному житті без складної психологічної термінології.📍 Запоріжжя, вул. Яценка, офіс БО “БФ “Єдність та сила” (повна адреса після реєстрації)🕚 06.06.2026 | 11:00 Тривалість: 1–1,5 годиниРеєстрація: https://forms.gle/cbWE6cj2B7wTv3dY6Проєкт “Жіноча сила у підтримці” впроваджується БО “БФ “Єдність та сила” за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).Зміст заходу є відповідальністю організаторів та не обов’язково відображає офіційну позицію ООН Жінки або WPHF.
У сутінках між світом людей і фейрі відчиняються двері до найтаємничішого вечора цього літа… Фентезійний бал за мотивами всесвіту «Жорстокого принца» На один вечір ми перенесемось до двору інтриг, магії та небезпечної краси. На вас чекає костюмована подія, де кожен гість стане частиною великої гри.🕯 У програмі балу:— каліграфія— арома-бар, де ви зможете створити для себе парфуми на згадку— розпис свічок — фентезійні макіяжі — розпис пряників — чайна дегустація — художниця намалює вам портрет за донат— інтерактивна гра, що триватиме протягом усього вечора — аукціон за донат із цінними призами — конкурси та подарунки від спонсорів— фотозони, фотографи та відеографи — музика і танці— ярмарок🍷У вартість квитка входять welcome drink та закуски.На локації також буде працювати бар із напоями за окрему плату👑 Наприкінці вечора за результатами гри ми оберемо короля або королеву балу.Чекаємо вас 18 липня о 17:00 Локація: Одеса, Культурний центр «UNION”, Троїцька 43Перші три дні вартість квитка 2000 грн Діставайте свої найрозкішніші образи, готуйте маски, коштовності й таємниці — Ельфгейм уже чекає на вас.Продаж квитків вже відкрито
"Найкраще "найгірше", що могло статися" Юлія ЛабаМені дуууже сподобався цей ромком! Я читала попередній "Усі персонажі вигадані, або ні", він був хороший, але трохи бісив мене через героїню, а цей ідеальний)Юлія точно щось знає про ідеальних чоловіків, вони в неї що там, що тут ну просто солодкі булочки 👀Розкажу вам мем, я була на презентації книжки на Книжковій країні, і пані Юлія розказувала, що надихалась прикладом свого друга при написанні Лесика (головний герой книги), друг був теж в залі, сидів прямо за мною, і я не придумала нічого кращого, ніж запитати на всю залу "А ДРУГ ОДРУЖЕНИЙ??" це було звісно смішно, але йому, схоже, не сподобалось, бо я потім на стенді перепросила в нього напівжартома, а він просто отак подивився на мене 🗿 і нічо не відповів 😁 з однієї сторони трохи соромно, а з іншої, Рія не парилася б і я не буду!)))Тож, мені сподобався герой, героїня теж сподобалась, сюжет прекрасний, стосунки дуже милі, троп від друзів до коханців (один з моїх улюблених), ще й місцями така милота, що аж сльози на очі навертались)тому хайлі рекоменд, 10/10!#діаночка_відгук
❗️Збір для ефективного знuщення ворога не тільки на землі а і в небі 🫡На комплекс ППО@justice.team_Коли ти чуєш вuбух у небі —часто це не “приліт”.Це ППО, яке щойно врятувало чиєсь життя.Але ППО не працює “саме по собі”.Це люди, техніка і ресурси, яких завжди не вистачає.🎯Ціль збору: 200 000 грн 🎯Моя ціль: 📦 На що саме: комплекс ППО👤 Для кого: Підрозділ який виконує завдання на різних напрямках, різними засобами (НРК, FPV, розвідка)Тому запускаємо розіграш для тих, хто допомагає 💪🏻Подарунків багато, тому призи кожного тижня 😍📌Умови:— обираєте приз — донатите суму Чим більше донатів — тим більше шансів🤞🏻— в коментарі до донату ОБОВ’ЯЗКОВО вказуєте:▪️ свої ініціали (якщо донат не з Mono)▪️та від якого магазину хочете подарунок Основна банка: @_ruslana_kovalТакож не забувайте, що можна доєднатися та відкрити спільну банку 🫂З вас ціль - з нас подарунок 🫡НА КОМПЛЕКС ППОJUSTICE TEAM для ефективного знищення ворогане тільки на землі, а і в небі🎯Ціль: 200 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/7sKD6bJ5N7💳Номер картки банки4874 1000 2691 7172Стань частиною JUSTICE TEAM - підтримай донатом 🇺🇦
Іноді насильство не виглядає як насильство.🗣 «Я просто хвилююсь, тому перевіряю твій телефон»«Без мене ти не впораєшся»«Я ж не б’ю — значить, усе нормально»❗️Ці фрази часто звучать як турбота або “характер”. Але насправді — це можуть бути ознаки гендерно зумовленого насильства.Запрошуємо на безкоштовну онлайн-зустріч з психологинею та юристкою, де ми розберемо:— як розпізнати різні форми насильства (навіть ті, що неочевидні);— чому складно вчасно помітити небезпеку;— що робити, якщо це відбувається з вами або з близькими;— які є реальні інструменти захисту та куди звертатися по допомогу.Це простір без осуду, де можна не лише отримати інформацію, а й краще зрозуміти власний досвід.🕒 6 травня о 15:00📍 Формат: онлайн на платформі Google MeetУчасть безкоштовна і за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/ogZhK1emPdLn4uWS6Якщо хоча б одна з цих фраз відгукнулась — ця зустріч для вас.Проєкт “Жіноча сила у підтримці” впроваджується БО “БФ “Єдність та сила” за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).Зміст заходу є відповідальністю організаторів та не обов’язково відображає офіційну позицію ООН Жінки або WPHF.
«Гав-дзяв – сказав пес» Майкл СвонвікЗбірка науково-фантастичних оповідань, видана в нас видавництвом Lobster.Я з однієї сторони очікувала чогось крутого, бо оповідання зі збірки отримали нагороди або були лауреатами різноманітних літературних премій, а з іншої очікувала, що мені може не сподобатись, бо я не люблю збірки оповідань)Мені важко зосередитись на коротких текстах, як тільки я звикаю до героїв, текст вже закінчується і потрібно звикати до нових.В цій збірці теж було декілька таких оповідань, які мені йшли важкувато, але переважна більшість мені насправді сподобалась.Дуже іронічний текст, подекуди абсолютно абсурдний, місцями дивний (доволі часто), місцями навіть зворушливий. Мене вразило, що одним з найкращих оповідань для мене було оповідання на 6 сторінок. Максимально неочікуваний фінал, який трохи ввів мене в ступор)Є тут абсолютно прекрасне оповідання про чоловіка жиголо, який дає собі обіцянки завʼязати з борделем, але все одно повертається і повертається до цієї роботи, бо вона приносить йому задоволення. Також фінал був для мене неочікуваним, а я це дуже люблю.Загалом, це дуже хороша збірка, вона якісна, добре написана, цікава, смішна і глибока. Можу сміливо рекомендувати 7/10 (зняла бали за ті оповідання, які сподобались менше)#діаночка_відгук
Більше ніж просто черга на Бессарабці: відкриваю вам PinchukArtCentre з нового боку 🏛Впевнена, ви хоча б раз бачили кадри з цього арт-центру в соцмережах або самі заглядали на виставки. Але чи знали ви, що там є не тільки експозиції, а цілий хаб безкоштовних подій?Окрім виставок ви також можете знайти:👉 Кураторські екскурсії, щоб зрозуміти сенси, які приховані за полотнами.👉 Воркшопи та «Сімейні неділі», де діти й дорослі творять власні шедеври.👉 Публічні розмови та лекції, для тих, хто любить інтелектуальний відпочинок.Вхід на події вільний, потрібна лише попередня реєстрація на сайті pinchukartcentre.orgЩо цікавого цими вихідними? 📅🎨 Арттерапевтичний воркшоп (для дітей 6-10 років та батьків) — ідеальний спосіб перезавантажитись разом.👀 Кураторська екскурсія Дар’ї Шевцової виставкою «Не питаючи дозволу» — погляд на мистецтво «зсередини».🧸 «Сімейна неділя» (для дітей 7–9 років) — цікаво, пізнавально та творчо.Невеличка порада: приходьте за 15-20 хвилин до початку події. Навіть якщо на вході буде черга, ви точно встигнете вчасно зайняти своє місце.
https://www.facebook.com/share/p/1CCK6ZaaT7/Це Ліка. Їй лише 1 рік, і вона, неймовірна. Добра, ніжна, дуже контактна, з тих собак, які дивляться в очі й ніби розуміють усе без слів. Вона обожнює людей, тягнеться до них усім своїм маленьким серцем і так щиро радіє увазі 🤍Ліка стерилізована, має всі необхідні щеплення, вона повністю готова до дому. І найголовніше, вона дуже швидко навчається й хоче бути «своєю», коханою, потрібною.Цілий рік вона жила на перетримці… але, на жаль, перетримка закінчилась.І вже завтра Ліка повертається назад у притулок.Волонтерка не може забрати її до себе, як би цього не хотіла, в неї вже є дві собачки, на жаль одна з них прийняла Ліку агресивно.. Але ми дуже хочемо допомогти їй знайти дім. Бо неможливо спокійно дивитися, як така світла й добра дівчинка знову опиняється там, де їй так не вистачає любові…У мене справді розривається серце від думки, що вона повернеться в притулок 💔Будь ласка, придивіться до неї. Можливо, саме ви її людина?Вона подарує вам стільки тепла, скільки неможливо виміряти.
РЕЙ НЕЙЛЕР І ТУГА ЗА МОСКВОЮпередісторія: я хотіла просто написати, що мені не сподобалась "Скеля в морі" Рея Нейлера, і тут в самому кінці книги прочитала, що автор дякує дружині Анні Кузнєцовой і доньці Лідії 🤔 також в самій книзі згадувались екзотичні як для канадського/американського автора слова типу Астрахань, Єлабуга, Урал і Бакунін. одразу кажу, що в книзі немає прямих проросійських думок, але ці 2 факти все ж змусили піти погуглити. результати гугління викладаю нижче пунктами, лишаючи їх оцінку на ваш розсуд.до 2022🌟Рей Нейлер служив у Корпусі Миру і працював зокрема в росії. саме там, у москві, він познайомився зі своєю майбутньою дружиною, Анною Кузнєцовою. ці події відбувались в районі 2008-го року.🌟в цей же час він пише для видання Passport Moscow, розповідаючи читачам про московські музеї та станції метрополітену. наприклад, про станцію Кієвская: "Відкриття станції «Київська» 14 березня 1954 року збіглося з 300-річчям російсько-українського «об'єднання», і ця ідея дружби між двома народами стала темою її мозаїк та фресок. Послідовність [мозаїк] починається із зображення об'єднання двох слов'янських держав і продовжується крізь історію, звісно, ​​з головним акцентом на революції та створенні СРСР, а також на перемозі у Другій світовій війні. Не пропустіть мозаїчний портрет усміхненого Леніна в кінці залу над текстом золотими літерами, який закликає до продовження дружби цих двох слов'янських народів". 🤗 🌟власне, з цього мабуть і почалась закоханість Нейлера у росію. хоча вони з дружиною багатенько поїздили по світу і зараз проживають в Америці, дух вєлікой і могучєй лишився з ними й дотепер.після 2022🌟Рей вільно володіє російською мовою вже 20 років, постійно поновлює ці знання і дуже прихильно ставиться до вєлікой культури, що видно з його інстаграму.🌟він також ностальгійно задивляється на артефакти совка, вважаючи, наприклад, радянську афішу "Зоряних війн" найкращою з усіх. щоб це з'ясувати, він пішов досліджувати "рашн ленгвідж колекшен" у Бібліотеці Конгресу (дописи за 2024 рік).🌟там само він знайшов радянську самвидавну версію "Колгоспу тварин" Орвелла. у дописі він зазначив, що "це дало мені надію тримати в руках приклад того, як наполегливо люди боротимуться за свободу слова — на які величезні ризики вони йдуть в ім'я свободи слова та в боротьбі з цензурою" (🤡) 🌟у жовтні 2025 він виклав два дописи-спогади з фото москви, у яких сумно зазначив, що "Ця Москва тепер для мене втрачена — місце, де я зустрів кохання свого життя та розпочав зовсім новий розділ існування. Ще одна річ, яку вкрав авторитаризм."  (тримайся, друже, це дуже важко). 🌟у своєму інстаграм він також викладає ВСІ переклади своїх книг — корейський, французький, навіть арабський. але чомусь постіснявся викласти російський 😅 хоча дві його книги видані російською у видавництві Fanzon, яке належить ексмо. (найсумніше, що фотки "гори в морє" (2024 рік видання) я взяла з ОЛХ, бо якась сука привезла це гавно в Україну)🌟у 2025 він також видав книгу "Where the Axe Is Buried", де події відбуваються у Федерації, якою править одержимий тиран. я не читала, але у відгуках читачі впізнають в цих образах росію та путіна. приємно канєшна, але, наскільки я бачу, там тиран пригноблює нещасний нарід, який не може нічо зробити (виправте мене, якщо я помиляюсь).🌟якщо вас цікавить наївне питання, чи є у нього в публічному просторі щось про російсько-українську війну, то звісно ні. зато є радянська іграшка вінні пуха, це ж краще 🥰❗️ ну і якщо все попереднє можна ще так-сяк прожувати та висерти, то тримайте вишеньку: в грудні 2024 року відбулося відкрите інтерв'ю Рея Нейлера з користувачами російської платформи "Фантлаба". своєю любімою російською він повідповідав на питання. наприклад, повідомив що знає сотні рос авторів, "наши полкі здєсь завалєни імі, поскольку ми двуязичная сємья", а наприкінці привітав рос читачів з новим роком і побажав "успєхов в работє, здоровья і нємножко больше міра ва всьом мірє" 🕊підсумок: Рей, звісно, може робити що хоче. але чи потрібні зараз його книги нам?
Довгоочікуване обговорення «Літопису Сірого Ордену»👩‍💻 Одна онлайн зустріч:🗓 Сб 11.04 о 17:00 Тривалість ≈2,5 години💸 Вартість квитка на онлайн- 350 грн (10% на ЗСУ)Для учасниць минулих клубів вартість - 300 грн👩‍💻 Одна офлайн зустріч в Києві:🗓 Чт 23.04 о 18:00 Тривалість ≈2,5 години💸 Вартість квитка на онлайн- 600 грн (10% на ЗСУ)Для учасниць минулих клубів вартість - 550 грн📍Київ, книгарня «Книжковий Лев». Вулиця Межирігська 13/34. Ст. м. Контрактова площаВсі учасниці отримають:🩷 затишне обговорення книги (кількість місць на клуб обмежена)📚 розіграш книги на наступний клуб на онлайн обговоренні📚 розіграш сертифікату ВСЛ в офлайн обговоренні🎁 вікторина по книзі, переможниця якої отримає таємний боксик🎁 подарунки всім учасницям офлайн зустрічі🎁ексклюзивний промокод на книжковий електронний щоденник від pani.books🎁 ексклюзивний промокод на знижку в магазині Bookloversclub 🎁 знижка на всі наступні клуби🤝 знайомство з новими людьми і чат клубу в TelegramДля участі в нашому КК пишіть в Direct dvi_holosni З нетерпінням чекаєм на зустріч з вами 🫶