👁 22,200
26-02-26 10:07
До Дня памʼяті Героїв Небесної Сотні в Галереї протестного мистецтва відкрито виставку “Люди. Місце. Присутність”.Майдан і 12 років війни з російським агресором змінили нас і нашу країну. Ми досі живемо в боротьбі за свободу, незалежність, за можливість самим визначати своє майбутнє. І щодня платимо за це високу ціну, що вимірюється втратами, вибором, відповідальністю та присутністю кожного.Одними з перших, хто обрав цей шлях, стали Герої Небесної Сотні. Вони були різними – зі своїми голосами, обличчями, історіями. Але у вирішальний момент вони залишилися поруч зі своєю країною та засвідчили, наскільки важливими можуть бути гідність, свобода і право бути собою.Сьогодні їхня присутність відчувається поруч із тими, хто продовжує цю боротьбу. Вона живе в пам’яті, місті, мистецтві та нашому спільному досвіді.Вона живить нашу віру в майбутнє."Люди. Місце. Присутність" - це виставка-присвята Героям першої перемоги у битві, що триває.📌 ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:Виставка триватиме до 10 травня 2026 року.У зв’язку з технічними причинами та сучасними обставинами, у лютому Галерея протестного мистецтва приймає організовані групи відвідувачів за попереднім записом.Перед плануванням візиту просимо обов’язково зателефонувати за номером096 284 28 07, щоб уточнити актуальний режим роботи.📎 Долучитися у лютому до запланованих екскурсій виставкою “Люди. Місце. Присутність” можна по посиланням: https://forms.gle/8ov4V9PdAEDFv28D8ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ! Найближчі укриття у разі повітряної тривоги можна знайти за адресами:– вул. Липська, 19/7 (2 хв пішки),– вул. Академіка Богомольця, 7/14, літера В (4 хв пішки).