Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА
Añadido 06 dic. 2025

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА

@bvgbc
Número de suscriptores: 765
Fotos: 3,380
Videos: 520
Enlaces: 564
Descripción:
Канал достовірних новин з фронту...

👥 Número de suscriptores

765
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +1

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
Ця війна неодмінно колись закінчиться.Але, вона залишиться в нас назавжди. Навіть, якщо закінчиться завтра.У кожного з нас.У когось залишиться у вигляді страху, що затягує нутрощі в тугий нерозбірливий вузол.Хтось запам'ятає ревіння моторів шахедів, безпілотників чи свист ракет, крики людей і стогін скалічених душею і тілом.У когось назавжди залишаться затяжні рани, не здатні до рубцювання і загоюювання.Хтось буде розгортати "бойові дії" після чергової чарки... А потім ховатися в укриття, стріляти з власного пальця по кущах, кричати і кликати загиблих побратимів.Я знаю, що подібне неможливо забути.Адже війна не вивітриться, не зітреться, не загоїться, буде все життя у забруднених бінтах окутувати тіло й душу..Вона з нами назавжди, навіть, якщо закінчиться завтра.А я завжди пам'ятатиму тих, хто вистояв, витримав, встояв, не дав опустити руки, заради кого було працювати, хто прикрив собою, зберіг і врятував країну, навіть, ціною власного життя.Зі святом, рідні!З Днем Збройних сил України!