Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - EV щоденник: AI в бізнесі
Añadido 23 may. 2023

EV щоденник: AI в бізнесі

@businessbyev
Número de suscriptores: 1 410
Fotos: 690
Videos: 160
Enlaces: 244
Descripción:
AI у реальному бізнесі: від рутини до стратегії. Ділюсь тим, що впроваджую сама і зі своїми клієнтами. Засновниця EvoTalents | Лондон 🇬🇧 | 💌 @elenavolk
Fuente

EV щоденник: AI в бізнесі | Повертаюсь до вас через тиждень, який я провела на ретриті на круїзном...

Logotipo de la comunidad de telegram - EV щоденник: бізнес, мислення, особистий бренд EV щоденник: AI в бізнесі @businessbyev
175 Vistas/Alcance 2025-08-20 09:54 Mensaje №1136
Повертаюсь до вас через тиждень, який я провела на ретриті на круїзному лайнері без телефону…І от мої інсайти:Ще зовсім недавно мені здавалося, що все моє життя — у телефоні.Там було все: контакти, переписки, соціальні мережі, робота, бізнес-акаунти, інвестиції. Я ніби переклала на нього абсолютно все своє життя.І я думаю, багато хто відчуває те ж саме — іноді здається, що без телефона просто неможливо жити. Ми вклали в нього занадто багато.Коли за годину до поїздки на лайнер, де я мала бути на ретриті, у мене вкрали телефон, я була в шоці. Це був сильний стрес. Але саме цей момент став для мене ключовим.Я зрозуміла, що справжня опора — всередині нас. І що можна прожити тиждень без телефона.Можна легко знайти потрібну інформацію, запитати у людей, попросити допомогу, викликати таксі.Без нього теж можна тримати свій стан і проживати найкраще життя.Я дуже вдячна цьому досвіду. Бо знаю: якби не ця ситуація, я б не прожила той тиждень настільки глибоко і кайфово.Тиждень серед неймовірних людей, з інсайтами та розумінням, що насправді все є всередині нас.І що моя опора — повернулася до мене.Зараз зупиніться і подумайте: а що ви вкладаєте в телефон, в близьких людей, у роботу/бізнес?Чому ми іноді вважаємо, що саме вони — і є наше життя?Що відчуваєте? Напишіть у коментарях 💌