Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦BULAVA🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

🇺🇦BULAVA🇺🇦

@bulava3mb
Número de suscriptores: 2 935
Fotos: 139
Videos: 462
Enlaces: 351
Descripción:
3 механізований батальйон Окремої Президентської бригади імені Богдана Хмельницького

👥 Número de suscriptores

2 935
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,690 26-03-05 19:39
«Нам часто кажуть про стандарти НАТО, але те, що робимо ми, — в країнах НАТО такому не вчать. Там максимум кажуть нічого не чіпати».«Лучник» — фахівець з реінжинірингу та модифікації боєприпасів у підрозділі «Булава» 3 мехбату Президентської бригади. Він займається повним циклом створення засобів ураження: переробляє штатні боєприпаси, виготовляє власні електродетонатори і створює саморобні аналоги дефіцитних мін. Частина рішень народилася вимушено: заводських електродетонаторів у країні фактично немає, запаси ПОМ-2 вичерпалися, а потреба в мінуванні лише зростає.«Я до 2023 року був протитанкістом, і з розвитком безпілотних систем багато хто з нас перекваліфікувався тоді в саперів-інженерів. Ну, я в дитинстві не дуже любив в комп’ютерні ігри грати, тому не розглядав можливість стати пілотом», — каже Лучник.Окрема історія — навчання за кордоном. Деякі побратими Лучника проходили підготовку в країнах НАТО, але очікування та реальність розійшлися: наших бійців вчили просто не торкатися підозрілих предметів і діяти суто за протоколами безпеки. Наші ж сапери працюють у зовсім іншій площині: не лише знешкоджують міни, а й конструюють, модернізують і запускають у виробництво нові рішення.«Ми самі постійно навчаємось і до того ж переймаємо досвід наших колег. Я регулярно спілкуюся з суміжними підрозділами та іншими батальйонами нашої бригади. Допомагаємо один одному, обмінюємося новими ідеями та розробками».Сам Лучник із Закарпаття і на момент початку повномасштабного вторгнення був за кордоном. На початку березня 2022 року він повернувся до України й одразу вступив до війська.«Думав тоді, що це на пару місяців, пів року, може. Але затягнулося все, вже четвертий рік тут. Працюємо по 12–14 годин, подеколи і по ночах, коли є термінові задачі. Прямо тут і живемо, але треба працювати. Бо хто, як не ми?»
👁 1,680 26-01-21 10:59
Гострі питання, прямі відповіді, реальні бійці. Все як має бути.Командир роти ударних БПЛа "BULAVA" 3 механізованого батальйону Окремої президентської бригади Сергій Ігнатуха та військовослужбовець ЗСУ, депутат Київської міської ради, представник фракції «Європейська Солідарність» Вадим Сторожук в ефірі телеканалу "ПРЯМИЙ".00:07 — Чому війна має залишатися головною темою00:53 — Представлення гостей ефіру01:04 — Стратегія втрат противника: 50 тисяч на місяць02:00 — Чи можна вимірювати війну цифрами05:31 — Ідея «повітряного купола» над Україною06:21 — Реальні умови на позиціях, боротьба з шахедами, локальна ефективність ППО08:56 — Вартість бойової роботи і донатна модель09:18 — Чи можлива реформа командування10:01 — Ротація та збереження особового складу11:00 — Абсурдні накази і бюрократія на війні13:29 — Проблеми з паливом і базовим забезпеченням13:52 — Розрив між задекларованими стандартами і реальністю управління14:49 — Приклади ефективного командування на рівні бригади16:14 — Спрощення процедур і роль місцевих бюджетів20:34 — Реальне бойове навантаження президентської бригади22:09 — Історія та символіка бригади23:11 — Донати як фактор збереження життів24:29 — Жінки та молодь у бойових підрозділах БПЛА25:14 — Критика роботи ТЦК і мобілізаційних практик27:39 — Фронт і тил: психологічний розривЗарядні станції BANDERA POWER та FPV-дрони для підрозділу "BULAVA":🔗 Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/49vsUToDYh💳Номер картки :5375 4112 1924 8866 |  tiktok  |  іnstagram
👁 1,850 25-12-31 14:57
118 "Шахедів" та їх різновидів збито силами підрозділу «BULAVA» в період жовтень-грудень 2025 року. 27 грудня по Украіні було запущено 30 повітряних цілей, 9 з яких було знищено «БУЛAВОЮ»Повітряний мопед вартістю щонайменше 40 тис. долларів наші пілоти збивають у повітрі дроном-перехоплювачем, який коштує в 20(!) разів дешевше. Крім того, збиття відбувається на великих відстанях від густонаселених пунктів, тож уламки збитих "Шахедів" падають в далеких полях, а не на голови і домівки українців.Поки триває багатосерійний сеанс перемовин щодо припинення вогню, шахедні атаки росіян на наші міста і позиції лише зростають. Так само зростає наш щоденний досвід у протидії шахедам, який по ефективності вже стає в один ряд з силами ППО і мабуть в майбутньому стане пріоритетним в цьому напрямку.Щоденно зростають і потреби у поповненні підрозділу дронами та запчастинами для модифікацій. Військова бюрократія - повільний механізм, і поки приймаються рішення на розгляд і фінансування інноваційних сучасних протиповітряних засобів, можна проїбати ще третину нашої енергетики, з тих двох третин, що залишились. Тому ми діємо вже сьогодні, зараз, і продовжимо завтра. За власний кошт, за державний кошт, силами спонсорів, волонтерів та всіх небайдужих, хто знає що ми захищаємо не територію. Ми захищаємо свій дім на подступах до нього і захистимо будь-яким доступним нам чином.Друзі, приєднайтесь до нашого збору на протишахедні дрони-перехоплювачі STING. Бо вони, бля, закінчуються, а “Шахедів” на горизонті ще дохуя. Гуртом ми впораємось. Ви це знаєте. І також знаєте, що усі ці збори-донати - інвестиція у вашу власну безпеку. Долучайтесь. Не соромтесь.🔗 Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/49vsUToDYh💳Номер картки :5375 4112 1924 8866
👁 1,570 25-12-27 10:00
Сьогодні під час масованої атаки на столицю ворог неодноразово умисно атакував саме житлові будинки. Це не помилка, росіяни саме туди і цілили заради терору.При цьому в Україні досі діє заборона працювати перехоплювачами у межах великих міст та біля них.Пояснюють це тим, що нібито небезпеечно літати перехоплювачу над містом, бо там 0.5 кг вибухівки.При цьому в межах міста можуть працювати кулемети, зенітні установки та навіть ЗРК. І це, на думку командування Повітряних Сил, безпечніше, аніж перехоплювач.І, певно, безпечніше ніж коли ворожий БПЛА летить прямо в будинок, бо це його ціль.При цьому у більшості випадків при перехопленні Шахеда дроном, його бойова частина детонує ще в повітрі, що значно безпечніше для людей, аніж коли Шахед підбивають із кулемета.У наших містах можна значно зменшити загрозу з повітря, знявши ідіотську заборону.А поки закиньте на Шахедоріз!Бо все одно перехоплювати більшу частину Шахедів будуть далеко від міст. Так і треба. Але коли вони прориваються далі – не слід самим собі звʼязувати руки.
👁 1,270 25-12-06 12:52
Дорогі Побратими та Посестри.Сьогодні — День Збройних Сил України. День тих, хто стоїть між Україною і ворогом. І сьогодні я хочу звернутися до вас — до батальйону, який робить свою роботу так, що про це знають усі на фронті і поза ним.1206 днів. Саме стільки наш батальйон безперервно виконує бойові завдання на передньому краї. 1206 днів, коли ми не зупинялись.Ми пройшли оборону. Ми пройшли виснаження. Ми пройшли оточення — не один раз. І ми пройшли наступ. У 2023 році ми були частиною контрнаступу. Тих, хто не просто стояв — а йшов уперед. Вибивав ворога. Повертав своє.Ми воюємо на землі і в небі. Те, як працює наша безпілотна складова — це рівень, який під силу лише небагатьом підрозділам по всім Збройним Силам. А інші підрозділи прагнуть досягти такого рівня.За ці роки ми знищили дуже багато ворога. І ця цифра буде важкою для нього. Дуже важкою.Але сьогодні — не тільки про перемоги. Сьогодні — і про дні, коли було найважче. Коли небо було чорним, коли земля горіла, коли ми втрачали друзів.І саме в ці моменти ви показали головне: ми сильні не тому, що не падаємо. Ми сильні тому, що встаємо. Знову і знову.І давайте відверто: ніхто не знає, скільки ще це триватиме. Можливо — місяці. Можливо — довше.Але ми точно знаємо одне: Щоб вистояти — нам потрібно триматися разом. Щоб перемогти — нам потрібно бути єдиними. Щоб пройти все, що попереду — нам потрібно працювати так само, як працювали ці 1206 днів: з упертістю, холодною головою і гарячим серцем.Бо ми — ті, хто не здається. Ми — ті, хто тягне війну на своїх плечах. І ми — ті, хто доведе справу до кінця.З Днем Збройних Сил України, побратими та посестри. Честь служити з вами. Честь командувати вами. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!Командир третього механізованого батальйону Окремої президентської бригади ім. гетьмана Богдана Хмельницького,майор Олег Глушко