Fuente
БУЛАШЕВ 🇺🇦 КРЕМЕНЧУК | Не потрібні владі мера Кременчука Віталія Малецького професіонали. Ось...
5 200 Vistas/Alcance
2025-01-28 11:46
Mensaje №1118
Не потрібні владі мера Кременчука Віталія Малецького професіонали. Ось, навіть, не переконуйте мене у зворотному! Розповім вам стисло на прикладах чому у мене склалася така думка. Ну, по-перше, влада міста не красиво позбулася таких професійних кадрів, як керівниця управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк; керівниці управління соцзахисту населення Автозаводського району Лідія Глоба та інших. Звичайно, можна сказати, що вони пенсіонери, але це є ті люди, яких знає місто та люди, яким довіряли і частина з яких і знайшли себе після звільнення з владних кабінетів на інших посадах.По – друге, влада не утримує і молодих фахівців, просто кажучи, що вони пішли на вищу зарплату. При цьому на звільнені місця не так то легко найти кадри. В цьому Малецькому навіть вихідці з Молодіжного парламенту не завжди допомагають. А ще кажуть, влада тисне на своїх людей, які пишуть заяви на звільнення. Наприклад, за наявною інформацією, заяви на звільнення вже писав керівник департаменту у справах сімей та дітей Ігор Штефан, але потім він залишився працювати. А ось свіжий приклад того, яка розкидається кадрами влада Малецького. На початку лютого з посади піде людина, якій мер та секретар міськради Юрій Гриценко ще недавно ледь не клялися у вірності та обіймали, дарили квіти – це колишня керівниця апарату міської ради, а останній рік просто фахівець апарату Наталія Карпенко. Вона була першим працівником апарату міської ради, який створив тодішній секретар міськради Віктор Матвієнко і 34 роки там відпрацювала, не покладаючи рук. Її поважали депутати всіх скликань, бо вона до кожного ставилася щиро, відверто і добром у серці. Тепер до 9.02.2025 року вона у відпустці з послідуючим звільненням. Чому йде? Не знаємо, бо пані Карпенко не в мерії і запитати у неї не можу, а ось інші кажуть, що останній рік їй створили не дуже комфортні умови праці і виходить, що її вижили? Тоді чому ж Малецький і Гриценко не захистили? Хоча навіщо їм професіонали, ім потрібні смиренні виконавці? Списати на пенсію і справа зроблена? Але і вони вже немолоді і чи не будуть їм згодом люди плювати у спину? І на останок додам. Не потрібні владі мера Кременчука Віталія Малецького професіонали. Днями місто може дізнатися про ще два випадки звільнення професіоналів. Але про це згодом…