Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бердянськ⚓️online 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Бердянськ⚓️online 🇺🇦

@brdnews
Número de suscriptores: 7 132
Fotos: 6,400
Videos: 1,630
Enlaces: 9,180
Descripción:
📩@berdiansk_ua_bot

👥 Número de suscriptores

7 132
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -73
Promedio/Mes:: -229

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 253
Promedio/Día:: 1,700
Promedio/Tiempo:: 2,963
ERR: 31.59%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Бердянськ⚓️online 🇺🇦 2025-01-03
Бердянськ online ✙🇺🇦 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ПЕРЕСЕЛЕНКИ З БЕРДЯНСЬКА, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В ЗАПОРІЖЖІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ТА ВІДКРИТТЯ БІЗНЕСУУ межах проєкту «ФОРСАЖ» оголошено грантовий конкурс із середньою сумою гранту до 1500 доларів СШАГромадська організація «УкрПростір» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) оголосила грантовий конкурс для жінок Запорізької області. Участь у ньому можуть взяти й переселенки з Бердянська, які мають статус ВПО та проживають на підконтрольній Україні території області. Про це «Бердянськ 24» дізнався з порталу ГУРТ.Конкурс проводиться за двома напрямками: • фінансування навчання: гранти на освоєння нової професії або підвищення кваліфікації. Навчання триватиме до трьох місяців і завершиться отриманням сертифіката; • фінансування бізнесу: підтримка для започаткування, відновлення чи розширення власної справи. У межах гранту можна буде придбати необхідне обладнання для бізнесу.Окрім фінансової допомоги, учасниці отримають менторський супровід на всіх етапах: від розробки бізнес-ідеї та заповнення заявки до реєстрації ФОП і підготовки звітів для податкової.Середня сума гранту – 1500 доларів США, але вона може змінюватися залежно від бюджету конкретної заявки.Учасницями грантового конкурсу можуть бути жінки, які мають статус ВПО та проживають на підконтрольній Україні території Запорізької області.Подати заявку можна до 1 квітня 2025 року.Деталі конкурсу та форми заявок за цим посиланням.За додатковою інформацією звертайтесь на електронну пошту: [email protected].
⚡️Допомога для ВПО! Реєстрація на отримання багатоцільової грошової допомоги від Естонської ради у справах біженців.Багатоцільова грошова допомога надається найбільш вразливим категоріям населення для покриття базових потреб, у тому числі продукти харчування та засоби гігієни. Розмір багатоцільової грошової допомоги: 3600 грн на місяць на 1 члена домогосподарства впродовж 3-х місяців.Програма спрямована на допомогу домогосподарствам пріоритетних районів Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей із низьким рівнем доходу, що належать до вразливих категорій та на момент звернення перебувають у зазначених регіонах.❗️Онлайн реєстрацію на багатоцільову грошову допомогу для цільових областей буде відкрито за посиланням https://cutt.ly/te7kVs7y та розкладом:📌2 лютого (неділя) – для мешканців пріоритетних районів Донецької, Луганської та Харківської областей📌9 лютого (неділя) – для мешканців пріоритетних районів Херсонської області📌16 лютого (неділя) – для мешканців пріоритетних районів Запорізької області.Пріоритетні вразливі групи:👉Домогосподарства з дітьми, очолювані одинокою матір'ю / одиноким батьком👉Домогосподарства, в яких жінка виступає єдиним годувальником👉Домогосподарства з вагітними жінками👉Домогосподарства з 3 і більше дітьми до 18 років👉Домогосподарства з дітьми до 2 років 👉Домогосподарства з особами з інвалідністю 1 або 2 групи👉Домогосподарства з особами, які мають тяжкі захворювання та потребують дороговартісного лікування👉Домогосподарства, які складаються з людей похилого віку (60+)👉Домогосподарства, в яких повністю або частково зруйноване житло👉Домогосподарства, члени яких отримали поранення або загинули внаслідок активних бойових дій
🕯️Ще один бердянець віддав своє життя в боротьбі за незалежність України У понеділок, 27 січня, Львів попрощається із захисником Олексієм Махариновим, уродженцем Бердянська, який загинув, боронячи Україну від російських окупантів.У 2002 році Олексій закінчив Середнє професійно-технічне училище №25, здобув професію «Маляр, штукатур». Після завершення навчання працював спершу на металопереробному заводі. Впродовж останніх чотирьох років був компаньйоном Львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя».Сам Олексій Махаринов доєднався до організації, потрапивши у складні життєві обставини, і виявив активну життєву позицію. За словами колег, «допомога нужденним стала сенсом його життя. Він працював на усіх напрямках роботи ГО, знайшов тут своїх однодумців та завжди дбав, щоб бездомні Львова були ситі та одягнуті». У вільний час захоплювався кулінарією.Після початку повномасштабного вторгнення рф став на захист держави до складу 155 окремої механізованої бригади імені Анни Київської Сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку.В Олексія Махаринова залишився 6-річний син. Йому було 38 років.  Чин похорону захисника розпочнеться завтра, 27 січня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. А поховають Олексія на Личаківському кладовищі.Щирі співчуття рідним та знайомим Героя!📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Команда "evocation.info" нашла военного преступника, который расстрелял пленных бойцов ВСУ на Донецком направлении.📯 В сети появились кадры расстрела шестерых украинских военнопленных. Позже стало известно, что это преступление рашисты совершили в Донецкой области, дата на данный момент не известна.📯 Рашисты пытались скрыть факт казни, перед расстрелом они ждали когда от места преступления улетит дрон и заменили своё оружие на автоматы АК-47, вероятно трофейные. Съёмка скорее всего велась для личного архива.📯 Участники преступления на видео постоянно обращаются к владельцу телефона и главному исполнителю казни с позывным "Сара". Команде "evocation.info" удалось установить, что это боец подразделения "Шторм" 30 омсбр рф Олег Яковлев. Ранее он уже фигурировал в новостях, когда сослуживцы избили его за употребление наркотиков.🚨🚨 Полное досье военного преступника Олега Яковлева – уже на нашем сайте. Передать "привет" ему можно по телефону +79063130009 (есть TG).🚨 Если у вас есть дополнительная информация, присылайте её в бот @evocationinfobot. Всех найдём!
Нам пишуть👇👇👇Доброго дня, дорогі Друзі!Ось і прийшов до нас останній день 24 року. Який не приніс для нас здійснення нашого самого найкращого бажання-нашій перемоги.Цей рік був важким для всіх нас, бердянців. Одні живуть надією на повернення до рідного Азова, а інші - надією на повернення України. Одні живуть в постійним очікуванням початку обстрілів, вимкнення електрики, а інші прислуховуються до кожного шороху у вхідних дверей, бо там за ними може бути озброєний орк, обшук, катівня.А ще є загальний страх, що нас віддадуть в обмін на міфичний мир з оскаженілим тваринами. Бо, там далеко за окіяном, людей на ТОТ мабуть не бачать. Ми лише квадратні кілометри.. Тому шось не радісно....Але, покі ми живі, живе й надія. Не можливо перемогти народ, який не бажає бути скооеним! Ми в Бердянську тримаємось і лише сільнійше з кожним днем розуміємо що вони тут лише на якійсь час. І загарбники це розуміють, бо перше що вони роблять в отжатих будинках - це спостереження, це озброєна до зубів охорона. Вони бояться і отримують спротив.І щоб не говорили різноманітні блохери про російськомовні території, ми також Українці, і нашіх хлопців багато на фронті і, нажаль, є вбиті і поранені бердянці.Ми не Ванга, Нострадамус і навіть не Гордон. Ми не можемо казати, коли буде наша перемога і жовто-блакитний прапор підніметься над нашім містом. Але це буде обов'язково! Краще,щоб це відбулося в наступаючому році! Ні? Почекаємо!!!Все буде Україна! З прийдешнім, земляки!
👁 3,600 24-10-26 10:07
⚠️ Корисно для ВПОУряд затвердив експериментальний проект надання ВПО субсидій на оренду житла шляхом компенсації орендодавцю вартості (або частини вартості) оренди житла, яке винаймає ВПО.📍Реалізація проекту буде запроваджена у 9 прифронтових областях - Чернігівській, Сумській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій та Херсонській.🔺Субсидію призначать, якщо витрати ВПО на оренду житла становлять більше 30% сукупного доходу сімʼї. Важливо, що надання субсидії на оренду житла не обмежуватиме право BПO на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.❗️Розмір субсидії залежатиме від:🔸вартості оренди житла у певному регіоні або населеному пункті країни;🔸кількості осіб у родині;🔸доходів домогосподарства.Чим нижчими є доходи, тим вищий відсоток вартості оренди буде покривати субсидія.ℹ️Надання субсидій буде можливо виключно за умови оформлення договору оренди між орендарем та орендодавцем. Типова угода буде доступна для підписання у відділенні Пенсійного фонду або в особистому електронному кабінеті на сайті ПФУ.🗣Які ВПО мають право на отримання субсидій:🔺перемістилися з окупованих або територій бойових дій;🔺не мають власного житла;🔺не є одержувачами допомоги на проживання 2-3 тис грн (у березні цього року кількість отримувачів таких виплат була суттєво зменшена) тощо.
👁 4,700 24-10-14 05:46
👨‍⚖️Бакай причетний до розкрадання грошей пенсіонерів на ТОТ?За інсайдерською інформацією, голова Бердянської райдержадміністрації Олексій Бакай є фігурантом кримінальної справи про розкрадання виплат пенсіонерам у перші місяці окупації Запорізької області.Слідчі поліції відкрили провадження проти посадових осіб «Укрпошти», які на думку правоохоронців, вступили в злочинну змову з головами декількох окупованих районів і привласнили пенсії людей, які опинилися в окупації. Мова про перші декілька місяців після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.Гроші мали доставлятися на ТОТ разом з гуманітарною допомогою і видаватися пенсіонерам у відділеннях «Укрпошти».За інформацією правоохоронців, керівниця Запорізької дирекції АТ “Укрпошта” Юлія Боровик вступила в злочину змову з членами робочої групи штабу Запорізької області з питань координації надання населенню гуманітарної допомоги і присвоїла більшу частину державних коштів, які призначалися пенсіонерам. Серед співучасників згадується і голова Бердянської РДА Олексій Бакай, як член згаданої робочої групи. Також відомо, що саме безпосередньо Бакай погоджував виїзд усіх гуманітарних вантажів із Запоріжжя на ТОТ області. Отже, маємо черговий скандал за участю одіозного чиновника, якого разом з іншими посадовими особами, цього разу небезпідставно підозрюють у заволодінні грошима пенсіонерів, які опинилися під російською окупацією і вимушені були фактично виживати в таких умовах. Ні для кого не секрет, що багато літніх людей стали в черги за російськими продуктами та грошима через безвихідне становище. Країна-агресор штучно створювала гуманітарну кризу на захоплених територіях, змушуючи пенсіонерів до таких кроків. Тепер, виходить, Бакай та інші посадовці допомагали в цьому окупантам і сприяли російській експансії в Україні. Нагадаємо, нещодавно СБУ повідомила про підозру у пособництві державі-агресору Дмитру Бакаю – депутату Бердянської міськради від партії «Опозиційний Блок» і молодшому сину нинішнього очільника Бердянської РДА Олексія Бакая через передачу окупаційній адміністрації об’єктів нерухомості, які по факту належать його батьку. Як довго керівництво Запорізької ОДА та Офіс Президента прикриватимуть таку “діяльність” Олексія Бакая і навіщо це їм потрібно – напевно, головні питання на сьогодні.
👁 4,700 24-10-10 13:32
🕯️Журналістка Вікторія Рощина, яка зникла рік тому в окупації, померла під час етапування до МосквиБатькові журналістки надійшло офіційне повідомлення про смерть доньки. Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин пообіцяв батькові, що Україна «зробить все можливе», щоб убивці Рощиної «понесли заслужену кару», - повідомляє Громадське.Вікторія Рощина зникла 3 серпня 2023 року на окупованій росією території, звідки вона робила репортаж. Відтоді про неї нічого не чути.26-річна авторка з початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року публікувала матеріали в незалежних українських ЗМІ.В березні 2022 року Рощину захоплювали російські окупанти і 10 днів утримували в Бердянську. Після визволення вона повернулась та зробила великий репортаж про життя Бердянська у перші місяці окупації.💬 У Бердянську працівники ФСБ Росії тиждень утримували мене в полоні, закидаючи «пособництво СБУ». Після цього я прожила кілька днів у місті, щоб завершити репортаж. Більшість людей, з якими мені вдалося поспілкуватися, говорили на правах анонімності, оскільки відверто бояться за своє життя. Але говорять. І я дуже хочу, щоб їх почули. Адже попри закритість міста й життя в окупації, під дулом російських автоматів – там дуже багато тих, хто щиро вірить у майбутнє з Україною, - написала тоді Вікторія.Вікторія робила багато матеріалів про окуповані території. Так саме вона спитала автором великого розслідування для «Української правди» про вбивство двох бердянських героїв Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова.Для того, щоб мати можливість писати правду, вона вчергове намагалась потрапити на окуповану територію, Вікторія Рощина вирушила з України до Польщі 27 липня 2023 року. Вона планувала через росію дібратися на окупований схід України через 3 дні. Востаннє вона виходила на зв'язок 3 серпня 2023 року. Тоді вона розповіла, що пройшла кілька днів прикордонних перевірок, але не сказала, де саме перебуває.Весь цей час міжнародна спільнота журналістів боролася за визволення Вікторії, але рашисти не відпускали журналістку…📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
👁 2,700 24-10-02 12:45
⚡️В Часовом Яру ліквідовано бойовика на позивний «Ермак», який приймав учать у анексії Криму Декілька днів назад, коли підірвали дупу ноги так званому «военкору» Денису Кулагє, також ліквідували дуже жирну ціль. Кадра, який у 2014 році брав учать в анексії АР Крим.Заздалегідь записану «історію» опублікували канали блогерів які були особисто з ним знайомі. В відео він визнає свою учать в подіях 2014 року, та посномаштабному вторгненні РФ в Україну після 20222 року. Додатково вдалося знайти деякі фотографії, які відкривають світло на те с ким саме він ділив солдатську кашу.В інтерв'ю він згадує про охоронну компанію, яка наразі досі функціонує і саме через неї і вдалось вийти на нього:ООО "ЧОП "ЕРМАК"Директор: Смирнова Елена ВикторовнаІПН: 2630044071 Юридичнаадреса: 357202, СТАВРОПОЛЬСКИЙ КРАЙ, МИНЕРАЛОВОДСКИЙ Р-Н, Г МИНЕРАЛЬНЫЕ ВОДЫ, Г МИНЕРАЛЬНЫЕ ВОДЫ, УЛ ПРОЛЕТАРСКАЯ, Д. 18 Контактні телефони: +79283441663, +78792256004, +79282854471, +79283514470Публікуємо особисту інформацію окупанта:Позивний: ЕРМАКПосада: Зам командира по бойовій підготовці 5-ї диверсійно-розвідувальної бригади «Терек»ПІБ: Смирнов Евгений Владимирович Дата народження: 23.07.1982 імена в дампах: Ооо "Чоо "Барс", Смирнов Евгений, Tolik Pavlovskii, Евгений Ермак Охранное, Ермак Жека, Жека Смирнов, Женя Смирнов Лимон, Коса Ермак, Кресный 2, Смирнов 2, Табачка, Любимчик Народа, Ермак 2, АтаманПаспорт: 0703590779ІПН: 262803489097СНІЛС: 02378033134Адреси: г. Минеральные Воды, ул. 50 лет Октября, д. 57, кв. 33; Минераловодский Р-Н, Нагутское c., Гагарина 8; Минераловодский Р-Н, Нагутское с. 8 2; Минеральные Воды, Ул Энгельса, Д 59Авто: А900ХР26IP: 95.167.11.182Контакти:Тел: +79304030000 +79383420808 (був актуальним до ліквідації); +79283441663TG: t.me/+79383420808 (активність продовж тижня)| id5526343022WA: wa.me/79383420808 (без фото); wa.me/79304030000 Емейл: [email protected]; [email protected]❤️‍🩹Підписатися | Пошук росіян | Сайт |Зв'язок та співпраця
👁 2,400 24-08-04 11:09
Чем больше мы общаемся с бердянцами, тем чаще слышим один и тот же ответ на самый интересующий нас вопрос — кто же доволен оккупацией Бердянска?Ответ всегда стандартный — таких ровно 3 категории.Первая — это местные неудачники, полубомжики-полуалкашня, ничего не добившиеся в жизни, социальное дно, моральные деграданты. К ним мы относим всяких сауленок и им подобных «руководителей», которые нализали себе должности. С ними все понятно, в итоге всех их вышвыривают в ту канаву, откуда и достали в начале оккупации. Вторая — это приезжие из дэнэрэ-лэнэрэ. Это максимально морально уродливая часть населения, пример самого худшего душевного оскуднения. Этих туристов местные ненавидят с особым остервенением, просто мечтая расквитаться с ними за всю ту боль, предательство и унижение, полученное от этих обнаглевших нахлебников. С нашей точки зрения, это весьма справедливо. Сначала они просрали свои области, лишились домов благодаря активному «асвабаждению» расиянской армией, а теперь приперлись на всю готовое, отбирают дома коренных бердянцев, рассказывают про вяликую расисю, которую они тут построят и что Бердянск — это их дом. Но так не будет, ваше дэнэрэ-лэнэрэ и их жители — это яркий пример величайшей человеческой глупости и недалекости.Третья — это те самые божьи одуванчики — бабульки-пенсионерки с лавочек возле уютных бердянских подъездов. Хотите верьте, хотите нет, но именно их считают в большей степени главными предателями города. И сложно тут не согласиться. Именно пенсионерки первыми побежали за паспортами с двуглавой курицей, что бы поскорее получить расиянскую пенсию. Именно они первыми начали проклинать Украину, в надежде на скорейшее возрождение совка, где они смогут существовать как рыбы в воде. При это, ни одна дрянь не отказалась от такой ненавистной бендеровской пенсии. Именно эти пенсионерки теперь сидят во всех городских пабликах и доказывают всему миру, как же теперь хорошо жить в так быстро увядающем Бердянске.И вот ладно бы они действительно что-то знали или во что-то верили…..но вопрос же просто в банальных деньгах. Меркантильные волчары в овечьих шкурах готовы пожертвовать будущим своих детей и внуков, что бы прожить оставшиеся год-два с парой лишних тысяч за душенками.Неоднократно нам скидывали истории, где внуки пытались уговорить своих престарелых родственников не променивать их будущее на рубли, но ответы всегда поражали своей жестокостью: я хочу перед смертью пожить, а вы потом крутитесь как хотите, это уже не мои заботы. Рубли — за детей. Пенсии — за внуков. Прожили всю жизнь нищими при совке, так пусть и остальные будут нищими при расисе. Вот вам и бабушки-одуванчики…Конечно, далеко не все пенсионеры поддались жалкой путинской пропаганде и его копейкам. Мы знаем уйму патриотов среди стариков, которые донатят последние крохи на ЗСУ и молятся о скорейшем освобождении. Ровнять всех под одну гребенку мы не станем, и все таки тут уже и не сказать «в семье не без урода», потому что уродов уродилось если не больше, то уж точно не меньше, чем нормальных. С глубочайшим уважением к патриотам-Украинцам любого возраста, с проклятьями в адрес предателей любого возраста.