Fuente
Бердянськ⚓️online 🇺🇦 | ⚖️Бакай причетний до розкрадання грошей пенсіонерів на ТОТ?За інсайде...
4 700 Vistas/Alcance
2024-10-14 05:46
Mensaje №15452
👨⚖️Бакай причетний до розкрадання грошей пенсіонерів на ТОТ?За інсайдерською інформацією, голова Бердянської райдержадміністрації Олексій Бакай є фігурантом кримінальної справи про розкрадання виплат пенсіонерам у перші місяці окупації Запорізької області.Слідчі поліції відкрили провадження проти посадових осіб «Укрпошти», які на думку правоохоронців, вступили в злочинну змову з головами декількох окупованих районів і привласнили пенсії людей, які опинилися в окупації. Мова про перші декілька місяців після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.Гроші мали доставлятися на ТОТ разом з гуманітарною допомогою і видаватися пенсіонерам у відділеннях «Укрпошти».За інформацією правоохоронців, керівниця Запорізької дирекції АТ “Укрпошта” Юлія Боровик вступила в злочину змову з членами робочої групи штабу Запорізької області з питань координації надання населенню гуманітарної допомоги і присвоїла більшу частину державних коштів, які призначалися пенсіонерам. Серед співучасників згадується і голова Бердянської РДА Олексій Бакай, як член згаданої робочої групи. Також відомо, що саме безпосередньо Бакай погоджував виїзд усіх гуманітарних вантажів із Запоріжжя на ТОТ області. Отже, маємо черговий скандал за участю одіозного чиновника, якого разом з іншими посадовими особами, цього разу небезпідставно підозрюють у заволодінні грошима пенсіонерів, які опинилися під російською окупацією і вимушені були фактично виживати в таких умовах. Ні для кого не секрет, що багато літніх людей стали в черги за російськими продуктами та грошима через безвихідне становище. Країна-агресор штучно створювала гуманітарну кризу на захоплених територіях, змушуючи пенсіонерів до таких кроків. Тепер, виходить, Бакай та інші посадовці допомагали в цьому окупантам і сприяли російській експансії в Україні. Нагадаємо, нещодавно СБУ повідомила про підозру у пособництві державі-агресору Дмитру Бакаю – депутату Бердянської міськради від партії «Опозиційний Блок» і молодшому сину нинішнього очільника Бердянської РДА Олексія Бакая через передачу окупаційній адміністрації об’єктів нерухомості, які по факту належать його батьку. Як довго керівництво Запорізької ОДА та Офіс Президента прикриватимуть таку “діяльність” Олексія Бакая і навіщо це їм потрібно – напевно, головні питання на сьогодні.