Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Añadido 14 jul. 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Número de suscriptores: 19 746
Fotos: 18,200
Videos: 2,910
Enlaces: 5,400
Descripción:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.

👥 Número de suscriptores

19 746
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -106
Promedio/Mes:: -387

👁️ Vistas promedio por mensaje

11 808
Promedio/Día:: 8,370
Promedio/Tiempo:: 12,393
ERR: 59.8%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Для отримання військових навичок дітей з ТОТ відправили у спецтабір на території росії«Авангард» — це військовий табір, розташований рф, де дітей і підлітків з тимчасово окупованих територій України навчають основам військової справи. На території табору облаштовані окопи, тири, укріплення та спеціальні майданчики для тренувань із керування безпілотниками. У програмі також анонсовані заняття зі стрибків з парашутом. Для посилення «ефекту» заплановані зустрічі з російськими військовими, патріотичне перевиховання та лекції з «військової історії рф».Діти мешкають у наметах, проходять щоденні стройові заняття, тактичну підготовку, навчаються поводженню зі зброєю. Табір функціонує під гаслом: «Час юних героїв».💬Це оборонно-спортивний або військово-спортивний табір... Насамперед він спрямований на оздоровлення і, звичайно ж, дає ті знання і навички, які знадобляться дітям у майбутньому під час проходження військової служби або просто в мирному житті, — прямо заявляє керівник центру військово-спортивного виховання молоді на захопленій частині Запорізької області Олександр Круглий.Минулого року до табору було направлено понад 200 дітей з ТОТ Запорізької області, цього року — планують не менше. До «Авангарду» звозять також дітей з інших окупованих регіонів. Участь для них — безкоштовна. Деякі діти проходять ці військові збори вже вдруге.Після таких навчань у дітей максимально скорочується шлях до армії рф та безпосередньої участі у загарбницьких війнах диктатора путіна.Відео: з пропагандистських каналів ворога. 📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
В Бердянську окупанти збираються відроджувати “російські народні традиції”, яких тут ніколи не булоВ тимчасово окупованому Бердянську російська адміністрація продовжує цілеспрямовану політику культурної експансії та русифікації. Черговим інструментом цього процесу став проєкт «Хранители традиций: русские народные праздники», який реалізовуватиме так звана «організація культурного розвитку “Маяк”».Колаборанти отримали гроші на це від президентського фонду культурних ініціатив рф. У рамках проєкту планується проведення російських народних свят у захопленому Будинку культури «Маяк», де окупанти мають намір “відновити пам’ять про багатовікові російські традиції”. Особливу увагу загарбники приділяють залученню до проєкту місцевої молоді — з метою переформатування культурної ідентичності нового покоління.Окупанти намагаються переконати місцевих в тому, що Бердянськ це «ісконно руський город». Ігноруючи той факт, що наше місто має багатонаціональну історію: довгий час тут мирно співіснували українці, греки, німці, євреї, болгари та інші народи. Місто завжди було точкою перетину багатьох культур і традицій. Саме ця різноманітність зробила Бердянськ унікальним і відкритим до світу. І все це зараз планомірно стирається любителями кокошників та самоварів.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🛑 Окупанти розлучають родини: мати не може бути з дітьми через заборону на в’їзд, а діти не можуть виїхати з ТОТ без батьківУ тимчасово окупованому Бердянську російські загарбники продовжують цілеспрямовану політику розриву українських родин. Так, у місті двоє підлітків 2008 та 2009 років народження залишилися під наглядом бабусі, оскільки їхній матері заборонено в’їзд "на територію російської федерації", і через це вона не може потрапити в тимчасово окупований рашистами Бердянськ.Єдиний з батьків — мати — не має можливості проживати з дітьми, вивезти їх або опікуватися ними повною мірою. При цьому, за словами окупантів, «підстав для позбавлення її батьківських прав немає». Незважаючи на це, 21 травня 2025 року так званий «Бердянський міжрайонний суд Запорізької області» ухвалив рішення задовольнити заяву окупаційного «відділу опіки та піклування» та офіційно визнати відсутність батьківського піклування.Після цього рішення окупаційна адміністрація планує оформити бабусю як офіційного опікуна, фактично позбавивши матір можливості повернутися до дітей або реалізувати свої права. Таке цинічне рішення окупаційний суд подає, як велику перемогу справедливості та крок на зустріч дітям. Формально прикриваючись «захистом прав дітей», російська влада продовжує політику розриву українських родин на окупованих територіях. Дітей без батьків не випускають з ТОТ, а батьків не пускають до дітей.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Порожні квартири та будинки не дають спокою приїжджим та місцевим колаборантамЦього разу дві історії про намагання привласнити чуже житло. ◾️Про чергове звернення до представників окупаційної влади з проханням віддати чужий дім розповіли пабліки окупантів. До так званого «виконувача обов’язків голови Бердянська» Андрія Ковганка звернулась іногородня жінка та просила дозволу заселитися у «порожній будинок», аргументуючи це тим, що в неї троє дітей. За її словами, власники покинули житло після початку повномасштабного вторгнення та окупації міста ще у 2022 році. Жінка просила визнати будинок «безхазяйним» та віддати їй.У відповідь окупаційна адміністрація заявила, що не має повноважень самостійно визнавати майно безхазяйним, однак запропонувала жінці написати офіційну заяву, після чого буде запущено формальну процедуру: «виявлення» майна, передача в так зване «міністерство майна Запорізької області», а далі — рішення окупаційного суду про визнання об’єкта безхазяйним. Чи передадуть потім житло приїжджій, поки невідомо. Нещодавно ми повідомляли, що окупаційна влада вирішила в першу чергу віддавати загарбане житло російським військовим та колаборантам. ◾️Також бердянці повідомляють нам про випадки активного співробітництва між керівниками ОСББ (ТСЖ) та російськими військовими в питанні захоплення житла. Так наші читачі розповідають, що мешканці будинку по вулиці Північна, 25, потерпають від свавілля родини колаборантів, які за власної ініціативи вишукують у будинку пусте житло та заселяють до нього російських військових.Колаборанти користуються тим, що більшість людей, які залишили свої домівки, не мають змоги захищати свої права на місці, а їх представники з українськими документами на право власності ігноруються окупаційною владою.🔷Нагадаємо, що такі дії є воєнним злочином відповідно до міжнародного гуманітарного права. Незаконна експропріація майна цивільного населення в умовах окупації кваліфікується як мародерство, а також порушення Женевських конвенцій.Що робити тим, чиє житло захопили?Українська влада працює над фіксацією таких випадків. Якщо ви або ваші родичі втратили житло на окупованій території, варто: • Зафіксувати право власності (українські документи, фото, відео, свідчення сусідів). • Подати заяву до Національної поліції чи прокуратури про захоплення майна. • Повідомити про ситуацію в платформи фіксації злочинів рф (наприклад, «Warcrimes.gov.ua»). • Стежити за інформацією про механізми компенсації, які готує держава.Якщо окупаційні сили зайняли ваше житло, ви набуваєте статусу потерпілої сторони. У такому разі ви можете надавати докази, пояснення, свідчення, вимагати відшкодування завданого збитку, знайомитися з матеріалами кримінального провадження чи отримувати копії процесуальних документів.Після деокупації винні особи — як російські, так і місцеві — мають бути притягнуті до відповідальності. А всі рішення окупаційних органів про зміну власника майна - є нікчемними.
Жахливе вбивство шокувало бердянців, але справжній шок викликало затримання підозрюваної — 14-річної школярки, яка, за повідомленнями російських правоохоронців, одразу зізналася у декількох убивствах та любові до російського маніяка.Частина мешканців взагалі не вірить у цю версію, адже раніше не надходило жодних повідомлень про вбивства дітей чи дорослих подібним чином. До того ж викликає підозру занадто швидка "робота слідства" та сама версія про наслідування маніяка з росії.Російські ЗМІ хайпують на трагедії: обговорюють заочні діагнози затриманої та погані умови проживання загиблої дитини. Уся увага зосереджена на тому, що винуваті у всьому — батьки.Тож окупаційна адміністрація оголосила про перевірки всіх родин у Бердянську, в яких, на їхню думку, діти не отримують достатнього піклування.💬Буде організовано спеціальні рейди у всіх мікрорайонах міста з виявлення сімей, які перебувають у соціально небезпечному становищі, — заявили в окупаційній адміністрації.При цьому «неспеціальні» рейди росіяни проводили постійно. Але увагу вони звертали не на тих дітей, які дійсно знаходяться у складних життєвих обставинах, а на тих, хто навчається за українською програмою. Вибудовували системи доносів на україномовних учнів у школах — серед вчителів та дітей, проводили численні лекції про боротьбу з «тероризмом».Окупанти докладали значних зусиль, щоб знайти тих, хто «читає про Бандеру». А виявилося, що біда прийшла від тих, хто наслідує росію.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Вже другий гауляйтер окупованого Бердянська піариться на будівництві оглядового майданчика на схилі гори💬Оглядовий майданчик для Бердянська – один із іміджевих проектів, за який голосували самі городяни. Важливо, щоб роботи було завершено у встановлений термін. Але крім термінів, на оглядовому майданчику нам усім дуже важлива якість виконуваних робіт, - заявив в.о. «голови» Бердянська Андрій Ковганко, відвідавши місце довготривалої реконструкції.Також традиційно було оголошено нові дедлайни – тепер окупаційна влада заявляє, що «згідно з графіком» роботи повинні бути завершені до 1 липня 2025 року. 5 лютого 2025 року окупаційна влада міста заявляла, що оглядовий майданчик буде готовий до травня 2025 року. А навесні 2024 року загарбники обіцяли завершити будівництво «за пару місяців».На реконструкцію цього об’єкту росіяни вже виділили 109 млн рублів, тобто близько 1,3 млн доларів.📷Фото: окупаційні пабліки.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🤬В окупованому Бердянську відкрили меморіальну дошку зраднику Колеснікову та назвали його імʼям школу та шкільний музей Зрадника Олександра Колеснікова підірвали в Бердянську в службовій автівці ще у серпні 2022 року.Він був одним з перших колаборантів-правоохоронців в місті. Пішов на службу до рашистів на посаду «заступника начальника відділу Державтоінспекції». Колесніков активно підтримував окупаційну владу, змушував до зради інших правоохоронців та здавав активістів українського спротиву.Сьогодні в окупованому Бердянську в школі №20 відкрили меморіальну дошку на честь підірваного колаборанта. Також його імʼям назвали окуповану школу № 20 та шкільний музей присвячений війні та окупантам. Багато пафосних промов про те, що Колесніков нібито загинув при виконанні службових обовʼязків та віддав життя за «родіну». Насправді, всі в місті знали Колеснікова, як максимально корумпованого правоохоронця, який завжди та всюди шукав власну користь. А зараз користь з його загибелі намагаються отримати рашисти, вигадуючи міфи про нього та змушуючи дітей наслідувати його приклад.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🔰Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський привітав українських військових з Днем піхоти Збройних Сил України!Сьогодні ми вшановуємо тих, хто буквально тримає нашу українську землю – воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових підрозділів Сухопутних військ та військ територіальної оборони Збройних Сил України.Військові у всьому світі знають аксіому: жодна територія і жоден окоп не вважаються твоїми, доки там не стоїть твій піхотинець.Сучасна українська піхота демонструє неймовірну стійкість по всій лінії фронту. Вона вгризається в землю, стоїть стіною і відбиває запеклі атаки ворога там, де інші вже не змогли б. А коли треба – українська піхота блискавично атакує, звільняючи рідну землю. Це доведено нашими піхотинцями неодноразово.Ми низько схиляємо голови перед пам'яттю воїнів піхотних підрозділів, які поклали на вівтар майбутньої Перемоги найцінніше – свої життя.Вічна пам’ять і вічна слава полеглим…Шановні піхотинці Збройних Сил України! Ви пишете історію новітньої української державності. Ви і є новітня історія України.Дякую кожному з вас за незламність, за боротьбу, за служіння Україні і українському народові!Бажаю вам та вашим родинам здоров'я і витримки, довгоочікуваної Перемоги та справедливого миру!Слава українській піхоті!Слава Україні! Героям слава!🇺🇦
Вітаємо всіх прикордонників України з їх професійним святомСьогодні, день тих, хто стоїть на рубежі держави, хто першим дивиться в очі ворогу, хто тримає не просто лінію на мапі, а Україну.30 квітня – символічна дата. Саме цього дня 1918 року армія Української Народної Республіки звільнила Донеччину від російської окупації та вийшла на державний кордон із більшовицькою росією. Тоді на охорону східного кордону заступив Окремий корпус кордонної охорони УНР – предтеча сучасної Державної прикордонної служби України. І сьогодні ми так само ведемо визвольну війну проти російських окупантів, щоб вийти на міжнародно визнані рубежі нашої держави.💬Українські прикордонники завжди першими зустрічали ворога. Це важко – стояти на межі, але це й велика честь. Сьогодні підрозділи ДПСУ не лише тримають фронтир, а й воюють пліч-о-пліч зі Збройними Силами та іншими складовими Сил оборони. “Помста”, “Сталевий кордон”, “Гарт”, “Фортпост” – бойові підрозділи прикордонників, відзначені почесною відзнакою Президента України “За мужність та відвагу”, - відзначив генерал Олександр Сирський.💬Я пишаюся вами: як командир, як бойовий товариш, як українець. Кожен із вас — це незламна стіна, що захищає наш дім, наш народ, наші мрії. Ви зустрічаєте світанки в бінокль, вдивляєтесь у кожен рух — бо знаєте, що за вами країна і саме від вас залежить її майбутнє, - привітав бійців командир бердянських прикордонників, полковник Олександр Мандзюк.Дякуємо вам за службу, за силу, за вірність! Бережіть себе й повертайтесь живими з кожного бойового чергування.Вічна слава і памʼять полеглим прикордонникам і прикордонницям, які віддали життя за Україну.Слава прикордонникам! Слава Україні!🇺🇦
Головні новини на ранок🤬Вночі ворог знов атакував Запоріжжя «шахедами». Внаслідок ворожої атаки вибуховою хвилею й уламками пошкоджені вікна багатоповерхівок, гараж і приватні будинки, розташовані поблизу. Поранення отримала одна жінка. 🔥Сили спеціальних операцій у взаємодії з ГУР МО, Ракетними військами і артилерією знищили два ворожих вертольота Ка-52 та два Мі-8 в Білгородській області рф. Всі вертольоти знищені ракетними ударами в тил ворога, де противник створив майданчик для підскоку авіації - замасковану позицію для швидкого переміщення бортів або для несподіваних атак на Сили безпеки та оборони України.⚔️На покровському напрямку є обмежені успіхи в районі Солоного-Нововасилівки, - воєнкор Мирошников. «Поки дуже обережно слід казати про будь-яке наше просування там. Тому далі без деталей. Ведуться пекельні бої у с. Шевченко, Піщане та Котлине. Ворог намагається повернути якомога більше втрачених позицій, частково мав успіхи. Натомість, наші воїни також контратакують за можливості».💥Вчора на Одещині в будівлі поліції пролунав вибух. Загинула жінка, яку скоріш за все, росіяни використовували як смертницю для вчинення теракту. Вона сама принесла вибухівку у відділок. Також внаслідок вибуху постраждали троє поліцейських, СБУ кваліфікує подію як теракт.😢Активісти руху "Жовта Стрічка" повідомляють, що в так званій "днр" зростає смертність серед людей похилого віку. Медики, які залишилися в місті, пояснюють це дефіцитом ліків – особливо для людей із серцевими хворобами, діабетом та гіпертонією. Офіційно окупаційна влада проблему не визнає. У звітах причини смерті записують як "вік", "старість", "загострення хронічних хвороб" – тобто розмиті формулювання без уточнень. 👥Вчора пройшла перша зустріч української та американської делегацій в Ер-Ріяді. За словами Умєрова, розмова була конструктивною та змістовною — обговорили ключові питання, зокрема в енергетичній сфері.🇺🇸США будуть просити росію повернути українських дітей, яких незаконно вивезли до рф, — радник з нацбезпеки Волц в інтерв'ю CBS News. Він запевнив, що Трамп порушував це питання, коли говорив із Зеленським та путіним про обмін полоненими. За словами Волца, процес повернення українських дітей є одним із «заходів зміцнення довіри».🇩🇪За даними Головного управління федеральної поліції Німеччини, більшість іноземців, яким у 2024 році відмовили у в’їзді в країну, — це громадяни України. З початку року було зафіксовано 9369 відмов, з яких 4704 стосувалися українців. Відмови у в’їзді пов’язані з кількома факторами: якщо українці вже отримали тимчасовий захист в іншій країні ЄС, але хочуть в’їхати до Німеччини без попередньої згоди; відсутність необхідних документів для пересування в межах Шенгенської зони; відмова окремих німецьких земель приймати нових біженців.