Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Añadido 14 jul. 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Número de suscriptores: 19 746
Fotos: 18,200
Videos: 2,910
Enlaces: 5,400
Descripción:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.
Fuente

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Порожні квартири та будинки не дають спокою приїжджим та місцевим кола...

Logotipo de la comunidad de telegram - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас @brdVP
3 000 Vistas/Alcance 2025-05-23 07:03 Mensaje №24914
Порожні квартири та будинки не дають спокою приїжджим та місцевим колаборантамЦього разу дві історії про намагання привласнити чуже житло. ◾️Про чергове звернення до представників окупаційної влади з проханням віддати чужий дім розповіли пабліки окупантів. До так званого «виконувача обов’язків голови Бердянська» Андрія Ковганка звернулась іногородня жінка та просила дозволу заселитися у «порожній будинок», аргументуючи це тим, що в неї троє дітей. За її словами, власники покинули житло після початку повномасштабного вторгнення та окупації міста ще у 2022 році. Жінка просила визнати будинок «безхазяйним» та віддати їй.У відповідь окупаційна адміністрація заявила, що не має повноважень самостійно визнавати майно безхазяйним, однак запропонувала жінці написати офіційну заяву, після чого буде запущено формальну процедуру: «виявлення» майна, передача в так зване «міністерство майна Запорізької області», а далі — рішення окупаційного суду про визнання об’єкта безхазяйним. Чи передадуть потім житло приїжджій, поки невідомо. Нещодавно ми повідомляли, що окупаційна влада вирішила в першу чергу віддавати загарбане житло російським військовим та колаборантам. ◾️Також бердянці повідомляють нам про випадки активного співробітництва між керівниками ОСББ (ТСЖ) та російськими військовими в питанні захоплення житла. Так наші читачі розповідають, що мешканці будинку по вулиці Північна, 25, потерпають від свавілля родини колаборантів, які за власної ініціативи вишукують у будинку пусте житло та заселяють до нього російських військових.Колаборанти користуються тим, що більшість людей, які залишили свої домівки, не мають змоги захищати свої права на місці, а їх представники з українськими документами на право власності ігноруються окупаційною владою.🔷Нагадаємо, що такі дії є воєнним злочином відповідно до міжнародного гуманітарного права. Незаконна експропріація майна цивільного населення в умовах окупації кваліфікується як мародерство, а також порушення Женевських конвенцій.Що робити тим, чиє житло захопили?Українська влада працює над фіксацією таких випадків. Якщо ви або ваші родичі втратили житло на окупованій території, варто: • Зафіксувати право власності (українські документи, фото, відео, свідчення сусідів). • Подати заяву до Національної поліції чи прокуратури про захоплення майна. • Повідомити про ситуацію в платформи фіксації злочинів рф (наприклад, «Warcrimes.gov.ua»). • Стежити за інформацією про механізми компенсації, які готує держава.Якщо окупаційні сили зайняли ваше житло, ви набуваєте статусу потерпілої сторони. У такому разі ви можете надавати докази, пояснення, свідчення, вимагати відшкодування завданого збитку, знайомитися з матеріалами кримінального провадження чи отримувати копії процесуальних документів.Після деокупації винні особи — як російські, так і місцеві — мають бути притягнуті до відповідальності. А всі рішення окупаційних органів про зміну власника майна - є нікчемними.