Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бойове Братерство України
Añadido 14 jul. 2024

Бойове Братерство України

@boyove_braterstvo_ua
Número de suscriptores: 1 482
Fotos: 11,600
Videos: 2,820
Enlaces: 2,890
Descripción:
🇺🇦Всеукраїнська військово-цивільна спілка. Сайт: https://bbraterstvo.com.ua/ Інстаграм: https://instagram.com/boyove_braterstvo_ua/

👥 Número de suscriptores

1 482
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -25

👁️ Vistas promedio por mensaje

290
Promedio/Día:: 192
Promedio/Tiempo:: 633
ERR: 19.57%

📊 Mensajes por Día

4.2
Último día: 7
Promedio semanal: 4.6
Promedio por día: 4.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🖇️ Павло Жебрівський: «Місія України – знову зберегти світ від темної навали».Це й сьогодні усвідомлене відчуття українців по духу. Шляхетні б’ються на фронті, волонтерять, працюють на перемогу. Та все ж найскладніше завдання стоїть перед очільниками країни. Вони повинні зорганізувати і спрямувати сили українського духу на втілення цієї місії. Як у них це виходить – давайте міркувати.В інформаційному просторі з’явилася перша прессекретарка Зеленського, пані Мендель. Там прозвучала теза про те, що якщо не буде перемир’я до літа, то існування України буде під питанням. Та через кілька днів після засідання Комітету ВРУ з національної безпеки і оборони стався «витік» у медійний простір. Мовляв, присутній на засіданні керівник ГУР Кирило Буданов нібито висловив майже дослівно зміст цієї ж тези… ГУР спростував та наголосив, що слова «вирвані» з контексту. А вчора СБУ порушила кримінальне провадження щодо тих, хто був на засіданні комітету, за витік таємної інформації.📌 Робіть висновки самі, а про дії очільників країни читайте в повному дописі президента ВЦС «Бойове Братерство України» Павла Жебрівчького за посиланням.
🖇 Павло Жебрівський: Розмови про перемир’я чи виборчий процес у найближчий час — це омана.Потрібно замислитися, чому московити перестали здійснювати масовані ракетні атаки? Навіть після наших успішних ударів по їхніх НПЗ ми не отримали традиційної «відповіді». Можливо, хтось думає, що вони не виробляють ракети?Зверніть увагу на залучення до московського війська все більшої кількості людського ресурсу. Частина з них кидається на штурми без підготовки. Але, за даними розвідспільноти ББУ, велика кількість мобіків проходить повний цикл підготовки: індивідуальне навчання. Резерви у них є постійні, але є й ті, що формуються. Ми не повинні знімати загрозу повернення московії до плану герасимова ще з 2022 року. План передбачає масовану ракетну атаку протягом тижня, а потім — наступ військ. Хотілось би, щоб це була помилка і щоб такого не сталося. Але враховувати такі ризики реалій нам украй потрібно.📌 Однак наші керманичі мають час лише на власні інтереси. Як це матиме негативні наслідки? Про це детальніше у повному дописі Павла Жебрівського за посиланням.
🖇 Павло Жебрівський: "75% перемоги кується в тилу". Що ж ми тут маємо? На жаль, державою управляли через відосики, єдиний телемарафон і ботів соцмереж. Час цієї системи (якщо це можна назвати управлінням) добіг кінця.Закінчився термін перебування на посадах 3 суддів Конституційного Суду України. КСУ не має кворуму для правового судочинства та не має Голови суду. Тобто, оскаржити будь-які дії чи бездіяльність щодо порушення Конституції неможливо.📌 В Україні четвертий місяць немає Генерального прокурора. Парламент перетворився на «кнопкодавця». Кабінет «міністрів». Навіть політики зі стажем не зможуть назвати його повний склад. Це купка «менеджерів», які не продукують ані ідей, ані політики у своїй галузі. Міністерство оборони – окрема історія. Тож знайти в країні інституцію, яка б виконувала свої посадові обов’язки, навряд чи можливо.📌 Паралельно з єдиного марафону і «відосиків» на рівні підсвідомості втискається: «перемир’я», «перемир’я», «перемир’я». Про це читайте детальніше у повному дописі Павла Жебрівського за посиланням.
🖇 Павло Жебрівський: "Український майдан – це прагнення пасіонарної частини українського суспільства до волі. Це гонір, шляхетність, гідність". Соціологи пишуть, що нині 27–28% українців б’ються на фронті, працюють, платять податки, навчають дітей, лікують поранених, дбають про світло і воду в наших домівках, допомагають ЗСУ. Це те, на чому тримався і тримається наш опір “руззкому міру”.📌 Що таке антимайдан? Це купки неукраїнців, що прагнуть упокорити волю українців та скасувати вольності нашого способу життя. Сьогодні вони на верхівках влади. Керує цим автор реприз про «ебонітові» палички, синьйор Голодомор, з виступами у 2014 році перед зрадниками в Горлівці… Далі Гетьманцев, який офіційно працював два скликання помічником у резидента ФСБ Сівковича, та Єрмак, який був помічником ще у регіонала Тадеєва, що втік на московію. Далі Татаров, який обслуговував той же режим Януковича…📌 Що ж вони плодять зараз? Про це читайте детальніше у повному дописі президента ВЦС "Бойове Братерство України" Павла Жебрівського за посиланням.
🖇️ Павло Жебрівський: «Згадався фільм про барона Мюнхгаузена, який сам собі ставив завдання до «12-ї години здійснити подвиг». Приблизно таке враження від нової заяви Дональда Трампа про те, що він поставив завдання Келлу – спецпредставнику з війни московії проти України – за 100 днів вирішити це питання. Щоправда, сам Келло заявив, що за 100 днів розробить лише концепцію її завершення».Зрозуміло, що ті, хто очікував «дива», його не отримали. Навпаки, «чудо-Трамп» зупинив нове фінансування та постачання зброї і боєприпасів до всіх країн, які потребують підтримки та захисту США, включно з Україною.📌 Темні часи для нас не настали завдяки адміністрації Джозефа Байдена. Наприкінці своєї каденції він перерахував 50 млрд доларів на рахунок Світового банку для бюджетної підтримки України, понад 20 млрд – на рахунки фондів НАТО для військової підтримки. Про підтримку Європи та які кроки слід робити українській дипломатії читайте у повному дописі президента ВЦС «Бойове Братерство України» Павла Жебрівського за посиланням.
🖇 Пост Павла Жебрівського до інавгурації Трампа.Частина українського суспільства на чолі із Зеленським, який тричі хотів потрапити на інавгурацію, уповає на те, що Трамп якимось дивним чудом «розрулить» ситуацію з війною московії проти України.📌 З приходом Трампа у Білий дім Америка як світовий лідер демократії й утвердження справедливості тимчасово закривається на переоблік. Його психотип не передбачає ані цінностей, ані демократії, а тим паче справедливості загалом, та зокрема для України. Тому про справедливість він лише голосно розповідатиме.📌 Що доброго є у приході Трампа?Це руйнація схиблених тез глобалістів, ліваків і псевдодемократів в Америці і у світі. Їхня суперечка лише почалась. Ми маємо шанс цим скористатися. США — це не лише президент. Це і Конгрес, і Сенат, та інші інституції. Урешті-решт, це громадянське суспільство і бізнес Америки. Тому робота з республіканцями і демократами США має бути продовжена. А просто очікувати від США на чолі з Трампом вирішення українських проблем — це марно. Чому? Читайте у повному дописі президента ВЦС "Бойове Братерство України" Павла Жебрівського за посиланням.
🖇️Днями відбулася зустріч президента ВЦС «Бойове Братерство України» Павла Жебрівського із радником посла Польщі в Україні паном Мареком Герасімюк. Основною темою розмови стало обговорення шляхів співпраці між громадськими організаціями Польщі та українським об’єднанням «Бойове Братерство України».📌 Польща вже багато років демонструє непохитну підтримку України на різних рівнях, особливо у складні воєнні часи. Одним із важливих аспектів цієї підтримки є налагодження партнерства між громадськими ініціативами двох країн, які сприяють розвитку громадянського суспільства, захисту прав ветеранів та інтеграції їх у мирне життя.📌 Під час зустрічі було обговорено низку конкретних ініціатив, серед яких: • обмін досвідом у питаннях реабілітації та соціалізації військовослужбовців; • проведення спільних тренінгів та освітніх програм для лідерів громадських організацій; • створення платформ для діалогу та обміну ідеями між представниками громад Польщі та України.«Бойове Братерство України», яке активно займається питаннями підтримки ветеранів та розвитку громадських ініціатив, має можливість розширити горизонти співпраці з польськими партнерами. Це не лише сприятиме впровадженню передових практик у сфері підтримки ветеранів, але й стане важливим кроком до зміцнення єдності між нашими суспільствами.
🖇 Сьогодні, 16 січня 2025 року, Київ відвідали прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер та міністр оборони Італії Гвідо Крозетто.📌 Візит міністра оборони Італії Гвідо Крозетто свідчить про зростаючу підтримку України з боку європейських партнерів. Під час свого перебування в Києві Крозетто провів низку зустрічей, спрямованих на посилення військової співпраці між Італією та Україною.📌 Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про підписання "Угоди про 100-річне партнерство" між Великою Британією та Україною. Ця угода передбачає співпрацю у сферах оборони, науки, енергетики та торгівлі, спрямовану на довгострокове забезпечення безпеки й розвитку України. Крім того, Велика Британія заявила про надання додаткових 40 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку економічного відновлення України.‼️ Варто зазначити, що декілька днів тому президент ББУ Павло Жебрівський зробив заяву про формування нового оборонного альянсу, лідером якого є Велика Британія. До альянсу також увійдуть Франція, Данія, Норвегія, Швеція та Фінляндія.Також він висловив сподівання, що "Столітня угода" не буде заблокована тими, хто обіймає високі посади в Україні, але не діє у її найкращих інтересах. Адже мета цього альянсу – відновлення світових цінностей і зупинення агресора силою – має бути досягнута. Про це читайте у повному дописі за посиланням.
🖇 Павло Жебрівський: "Кожен окремо категорично проти корупції, але на всяк випадок не відмовляється, щоб хтось «вирішив» його питання трохи «по-іншому», чи поза чергою, чи «по-людськи».Кожен наступний президент вдосконалював методи й розширював сфери корупції. Сьогоднішня модель – це не просто корупція. Це мародерство, бо це крадіжка у держави чи громадянина під час бойових дій. Тому відповідальність за це має бути іншою.В Україні ще не було часу такої тотальної монополізації влади в руках невігласів. При попередніх президентах у парламенті була достатньо активна опозиція. Нині навіть ті, хто офіційно називає себе опозицією, не є активними чи винахідливими в протидії «скаженому принтеру», який штампує антиконституційні та нелюдські закони силами «слуг ОП» і «ОПжз».Критика не ліквідує проблему. Тим паче, що навіть вона вже перетворена на шоу. Допоки не створиться системний суспільний тиск, усе інше, зокрема й критика, буде лише гучною чи тихою згодою на шлях до диктатури. Спільнодія громадян є головним інструментом розбудови справедливої держави. Саме від цього інструменту залежить: жити при тиранії чи у вольностях і заможності. Сьогодні це доведено на всіх континентах.📌 Про те, що всі інституції в Україні поруйновані. Про це детальніше читайте у повному дописі президента ВЦС "Бойового Братерства України" за посиланням.
🖇 Павло Жебрівський: "Лишень правда переможе кривду".Українець — це Людина Вільна. Заспокоюватися під відосики Арестовича, Зеленського, Трампа та інших — це не наш шлях до омріяної української перемоги.Дезорганізація і диктатура в тилу, логічно, дісталася фронту. 🖇 Ще з початку великої війни ми у ББУ вимагали, щоб із героїчною, гідною, волелюбною українською нацією потрібно було говорити як із дорослими. Нашим прикладом є стратегія Британії у часи ІІ Світової, коли уряд і нація зберігали демократію та свободу слова у найтяжчі часи окупації. Саме це цементувало її архетипні якості. Це було великим мотивом і прагненням захистити саме свій спосіб життя. Тому від початку вторгнення ми твердили: не потрібно в українське суспільство запускати «відосики» чи Абрамовича, чи Зе, чи наративи «ось-ось вип’ємо кави у Криму», «скоро помиємо ноги в Чорному морі»… Це було «убаюкуванням глузду».📌 Але влада й далі формувала взаємини з нацією на своїх флагманах, а її неправда проникла в усі сфери життя українців. Про це детальніше у повному дописі президента ВЦС "Бойове Братерство України" Павла Жебрівського за посиланням.