Fuente
Бойове Братерство України | Павло Жебрівський: "75% перемоги кується в тилу". Що ж ми тут маємо? Н...
252 Vistas/Alcance
2025-01-29 16:59
Mensaje №9301
🖇 Павло Жебрівський: "75% перемоги кується в тилу". Що ж ми тут маємо? На жаль, державою управляли через відосики, єдиний телемарафон і ботів соцмереж. Час цієї системи (якщо це можна назвати управлінням) добіг кінця.Закінчився термін перебування на посадах 3 суддів Конституційного Суду України. КСУ не має кворуму для правового судочинства та не має Голови суду. Тобто, оскаржити будь-які дії чи бездіяльність щодо порушення Конституції неможливо.📌 В Україні четвертий місяць немає Генерального прокурора. Парламент перетворився на «кнопкодавця». Кабінет «міністрів». Навіть політики зі стажем не зможуть назвати його повний склад. Це купка «менеджерів», які не продукують ані ідей, ані політики у своїй галузі. Міністерство оборони – окрема історія. Тож знайти в країні інституцію, яка б виконувала свої посадові обов’язки, навряд чи можливо.📌 Паралельно з єдиного марафону і «відосиків» на рівні підсвідомості втискається: «перемир’я», «перемир’я», «перемир’я». Про це читайте детальніше у повному дописі Павла Жебрівського за посиланням.