Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚
Añadido 14 jul. 2024

КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚

@booksforread1ng
Número de suscriptores: 169
Fotos: 370
Videos: 7
Enlaces: 70
Descripción:
Затишний канал з книгами та різними цікавинками📚 Будь-які питання до @ana_books Бажанки: https://rewish.io/vWYBAA/wishes YouTube: https://youtube.com/@universeofbooks?si=fuMpt8evWdf8284W

👥 Número de suscriptores

169
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Щось давно не писала відгуків на прочитане🙈Хочу поговорити знову про класику. Нещодавно, минулого місяця, прочитала "Колекціонера" Джона Фаулза, і в мене залишились максимально неоднозначні думки щодо цього роману😐 Почну з того, що автор поділив розповідь на декілька розділів, і в одному з них вона ведеться від лиця полонянки, інші ж від головного персонажа , тобто викрадача. Спершу мене почало турбувати, що в тексті майже немає діалогів, проте пізніше ця проблема відійшла на другий план, оскільки більшість діалогів замасковано під прямі думки викрадача. Весь текст, який був написаний від головного героя було цікаво читати, хоча й іноді нудно, проте коли розділ перейшов до полонянки, все докорінно змінилось🙂‍↕️ Автор, як я це бачу, хотів показати також думки дівчини. Як вона почувається, що вона переживає і тд. Проте роман став нудним, як на мене. Перехід сюжету до її колишнього життя, до її почуттів до знайомих та коханих тощо. Це трохи розфокусовувало увагу від поточної проблеми — полон та самого викрадача. Головний же герой — чоловік, який випадково виграв величеньку суму грошей, проте ніколи не прийняв, що тепер він перейшов до суспільства багатих та незаможних. Викрадач — невпевнена у собі людина, яка завжди цікавилась своїм хобі — колекціонуванню метеликів, проте пізніше він сфокусувався на, як йому здається, любові його життя. І нічого кращого окрім як викрасти її не зміг придумати. Було цікаво спостерігати та очікувати на певні зміни у поведінці головного персонажа, оскільки в романі було багато подій, які підштовхували його до цього. #відгук_книга
Готова, нарешті, дати #відгук_книга на "Шепіт" Абеді Ізабель🙌🏼Багато людей, чомусь, не звертають уваги на малознайомі чи взагалі невідомі книги та письменників. Проте для мене головне — це сюжет. Зацікавив — значить беру. Ось так сталось і з романом "Шепіт", довго задивлялась та нарешті придбала, про що не пожалкувала жодної секунди.Це фантастичний детективний роман про сім'ю, що вирішує на деякий час змінити свою обстановку та переїжджає до села у великий будинок. Жодна людина не розповідає історію цього маєтку, проте з часом він починає відкривати свої таємниці. Це історія пов'язана з паранормальними явищами, духами та розслідування вбивства, яке сталось 30 років тому. У центрі сюжету дівчина Ноа, її друг Девід, та сам будинок, який скриває за своїми зачиненими дверима страшну таємницю.До останнього моменту сказати точно хто замішаний у криміналі неможливо, хоча і є певні підозри. Також у цю сюжетну лінію вплітаються боротьба з внутрішніми демонами головної героїні. І розкривати ці заплутані клубки дуже цікаво.Засумувати часу не буде, я вам обіцяю. Тому не нехтуйте невідомими книгам📚#відгук_книга
Поговоримо про книгу Соломії Томащук "Між нами"📕Це максимально неправдоподобна, награна та непродумана історія. Після прочитання залишились лише думки "Як можна таке читати" та "Як такий сюжет взяли за основу фільму"🤦🏻‍♀️Діалоги тупі, ви могли бачити скріни + деталі по сюжету не завжди сходяться, наче авторка взагалі забула, що вона раніше писала. А про повтори слів я взагалі помовчу, наче синонімів взагалі не існує😒 Але з абсурду сюжету я достатньо посміялась😅Враження від цієї книги, що це чернетка, яку закинули видавництву, а ті взагалі вирішили не вчитуватись у рукопис і типу "та пофіг, нехай буде"🤷‍♀️ Фінал книги — це взагалі щось із чимось, такого абсурду я ще не читала. Загалом, якщо ви думаєте купляти чи ні, я вас убережу від помилки, яку сама зробила побачивши прекрасні відгуки🤦🏻‍♀️ Ця книга схожа на ту саму бабку з бородавкою у тролейбусі, на яку гидко дивитись, але чомусь не відвертаєш погляду😂 Цікаво було чим же ця фантасмагорична історія закінчиться, проте бажання було щоб вона завершилась скоріше, оскільки сил читати вже немає.#відкуг_книга
Пару місяців тому читала цікаву книгу, але забула про неї розповісти😔 Тому #відкуг_книга в студію❗️"Нічний садівник" Джонатан Окс'є — це суміш підліткової книги жахів, розслідування та драми. Я до останнього не могла дочекатись розв'язки й постійно питала в сестри, яка вже прочитала, що ж буде далі, але отримувала у відповідь лише "прочитай і дізнаєшся"😂 Брат і сестра гублять своїх батьків, але продовжують виживати у складному дорослому світі. У пошуках роботи, яка може подовжити їх життя, дівчинка з хлопчиком дістаються до лісу, який має вести їх до будинку нових роботодавців. Проте кожен мешканець містечка обходить ці хащі останньою дорогою. Але чому, ніхто не хоче розповідати. Однак діти розуміють, що це їх останній шанс знайти собі гідну місцину, де вони зможуть дочекатись батьків та не померти з голоду, тому переступаючи свій страх рушають у невідоме. Таким чином підлітки опиняються у старому будинку, крізь який проросло дерево, але його чіпати суворо заборонено. І вже у перші тижні свого перебування у маєтку дівчинка починає розуміти, що з будинком та з усіма мешканцями щось "нечисто". У цьому всьому вона намагається розібратись разом із братом, який першим зазначив незвичайні події. Головним питанням залишається: що це за дерево яке зрослось з самим будинком? 🏚Досить не тривіальна історія, яка розкриває людські потаємні бажання, як вони з ними справляються, а також на що кожен готовий піти заради своєї вигоди. Це така собі легенька книга жахів, але іноді мороз по шкірі пробігав (особливо вночі🫣). Кожна глава поступово відкриває свої таємниці. Сюжет цікавий та не затягнутий, проте тримає у напрузі до останньої сторінки. Я з чистою совістю можу радити цю книгу до прочитання👌🏼Хто читав, як вам ця книга?🧐#відкуг_книга
КНИГА 5"МЕРТВА ЗОНА" СТІВЕН КІНГВидано: 1979 рокуЯ вже додала цю книжку до своїх бажанок, сподіваюсь у найближчому майбутньому її придбати та прочитати☺️📝СЮЖЕТ:Життя хлопця не радує, спочатку він отримує в дитинстві травму голови. Потім, на перший погляд, все починає приходити в норму, він стає вчителем, починає зустрічатись з дівчиною. І в один з днів парочка вирішує згадати молодість та подаються до атракціонів. Ви подумаєте, що саме там з хлопаком щось станеться... Але ніть. Все відбувається по дорозі додому. Вчитель потрапляє в автокатастрофу, яка відправляє його на 5 років у кому.На цьому ж книга не закінчується, все лише розпочинається😈 Поки той боровся за життя, дівчина та батько втрачає будь-яку надію на його одужання, а мати схибилась на релігії. Але це також не все. Дитяча травма та нова накладаються, що призводить до появи надприродних здібностей — ясновидіння. Йому достатньо лише доторкнутись до людини і він може побачити майбутнє. Вчитель намагається задіяти свої здібності на благо добра. Але в один з днів він тисне руку політику, що викликає у нього видіння, яке прямо вказує на причетність цього цабе до майбутнього розв'язання третьої світової. Що йому робить? Хто зна, але як справжній мачо колишній вчитель бігає як припарений в одне місце та намагається врятувати планету🌎#кінг_хронологія