Fuente
КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚 | Щось давно не писала відгуків на прочитане🙈Хочу поговорити знову про к...
127 Vistas/Alcance
2024-10-11 10:12
Mensaje №422
Щось давно не писала відгуків на прочитане🙈Хочу поговорити знову про класику. Нещодавно, минулого місяця, прочитала "Колекціонера" Джона Фаулза, і в мене залишились максимально неоднозначні думки щодо цього роману😐 Почну з того, що автор поділив розповідь на декілька розділів, і в одному з них вона ведеться від лиця полонянки, інші ж від головного персонажа , тобто викрадача. Спершу мене почало турбувати, що в тексті майже немає діалогів, проте пізніше ця проблема відійшла на другий план, оскільки більшість діалогів замасковано під прямі думки викрадача. Весь текст, який був написаний від головного героя було цікаво читати, хоча й іноді нудно, проте коли розділ перейшов до полонянки, все докорінно змінилось🙂↕️ Автор, як я це бачу, хотів показати також думки дівчини. Як вона почувається, що вона переживає і тд. Проте роман став нудним, як на мене. Перехід сюжету до її колишнього життя, до її почуттів до знайомих та коханих тощо. Це трохи розфокусовувало увагу від поточної проблеми — полон та самого викрадача. Головний же герой — чоловік, який випадково виграв величеньку суму грошей, проте ніколи не прийняв, що тепер він перейшов до суспільства багатих та незаможних. Викрадач — невпевнена у собі людина, яка завжди цікавилась своїм хобі — колекціонуванню метеликів, проте пізніше він сфокусувався на, як йому здається, любові його життя. І нічого кращого окрім як викрасти її не зміг придумати. Було цікаво спостерігати та очікувати на певні зміни у поведінці головного персонажа, оскільки в романі було багато подій, які підштовхували його до цього. #відгук_книга