Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚
Añadido 14 jul. 2024

КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚

@booksforread1ng
Número de suscriptores: 169
Fotos: 370
Videos: 7
Enlaces: 70
Descripción:
Затишний канал з книгами та різними цікавинками📚 Будь-які питання до @ana_books Бажанки: https://rewish.io/vWYBAA/wishes YouTube: https://youtube.com/@universeofbooks?si=fuMpt8evWdf8284W
Fuente

КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚 | Пару місяців тому читала цікаву книгу, але забула про неї розповісти😔 ...

Logotipo de la comunidad de telegram - КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚 КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ📚 @booksforread1ng
83 Vistas/Alcance 2024-07-29 17:40 Mensaje №325
Пару місяців тому читала цікаву книгу, але забула про неї розповісти😔 Тому #відкуг_книга в студію❗️"Нічний садівник" Джонатан Окс'є — це суміш підліткової книги жахів, розслідування та драми. Я до останнього не могла дочекатись розв'язки й постійно питала в сестри, яка вже прочитала, що ж буде далі, але отримувала у відповідь лише "прочитай і дізнаєшся"😂 Брат і сестра гублять своїх батьків, але продовжують виживати у складному дорослому світі. У пошуках роботи, яка може подовжити їх життя, дівчинка з хлопчиком дістаються до лісу, який має вести їх до будинку нових роботодавців. Проте кожен мешканець містечка обходить ці хащі останньою дорогою. Але чому, ніхто не хоче розповідати. Однак діти розуміють, що це їх останній шанс знайти собі гідну місцину, де вони зможуть дочекатись батьків та не померти з голоду, тому переступаючи свій страх рушають у невідоме. Таким чином підлітки опиняються у старому будинку, крізь який проросло дерево, але його чіпати суворо заборонено. І вже у перші тижні свого перебування у маєтку дівчинка починає розуміти, що з будинком та з усіма мешканцями щось "нечисто". У цьому всьому вона намагається розібратись разом із братом, який першим зазначив незвичайні події. Головним питанням залишається: що це за дерево яке зрослось з самим будинком? 🏚Досить не тривіальна історія, яка розкриває людські потаємні бажання, як вони з ними справляються, а також на що кожен готовий піти заради своєї вигоди. Це така собі легенька книга жахів, але іноді мороз по шкірі пробігав (особливо вночі🫣). Кожна глава поступово відкриває свої таємниці. Сюжет цікавий та не затягнутий, проте тримає у напрузі до останньої сторінки. Я з чистою совістю можу радити цю книгу до прочитання👌🏼Хто читав, як вам ця книга?🧐#відкуг_книга