Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжковий дворф
Añadido 14 jul. 2024

Книжковий дворф

@book_dwarf
Número de suscriptores: 4 933
Fotos: 1,660
Videos: 21
Enlaces: 517
Descripción:
Канал про книги, кіно, життя і, можливо, ще щось Для звʼязку з питань співпраці/реклами : @Hrodnova Віш: https://rewish.io/RlMAAA/wishes

👥 Número de suscriptores

4 933
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -12
Promedio/Mes:: -76

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 135
Promedio/Día:: 955
Promedio/Tiempo:: 3,742
ERR: 83.82%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 4
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 723 24-08-09 09:59
📚 З Міжнародним днем книголюбства, шановні! 💫Всією командою ми дуже тішимося, що належимо до спільноти таких різних та неповторних читачів! 😳І хоч кожен та кожна з нас відрізняються одне від одного, наче буква «ї» в мільйонах шрифтів, все ж усіх нас об’єднує любов до друкованого слова! 💖І неважливо, чи це книга, манґа або артбук — відкриваючи нове видання та вдихаючи аромат свіжої фарби, ми поринаємо в неймовірні, чудернацькі світи🌍🎆За кожною обкладинкою ховається вир емоцій та почуттів: ми знаходимо нових друзів, долаємо ворогів, закохуємося, горюємо та щиро радіємо разом із персонажами💗📖Іноді книга допомагає, іноді надихає, а часом змушує заховати її в морозилку, бо вона лякає😱 А деколи ми не спимо до останньої крапки, бо неможливо відірватися😍Для всіх відчайдухів та відчайдушок, щиро закоханих у книги, а особливо у наші видання, ми даруємо промокод на знижку: «booklover». Все, що потрібно, це вказати його при замовленні, і -20% на всі видання, окрім акційних, буде у вас! 🎁📚 Але не відкладайте купівлю бажанок на завтра, адже промокод діє лише сьогодні 🎆🎆Дякуємо, що ми маємо для кого працювати! Ви любите книги, а ми любимо вас! 🫰💌
👁 1,300 24-08-06 13:21
📖 «Панк 57»✍🏻 Пенелопа ДугласВидавництво КСДРаєн і Міша довгий час були друзями по листуванню. Вони домовились,що ніколи не шукатимуть одне одного і не зустрічатимуться в реальності. Але….Книгу нам рекомендували на клуб «Мілфи Аделіни», як «всрате порно», «нашу тємку». Так от: нас надурили.Секс був. Так, не найкращий зразок літературно гарного злиття двох тіл, але і мова про підлітків. Тож у мене нуль засудження.Це не завадило мені багато разів закочувати очі й битися об книгу головою від крінжу, але це лише тому, що я бачила в цих персонажах себе. Я так само вимахувалась Вкантактікє, а в реалі була інша. В школі так само був і булінг і цькування та і бійки були. Так само були групки. Так само було комфортніше з деякими онлайн-друзями ніж з реальними. І так само я закохувалась.Саме тому, я не можу назвати цю книгу поганою. Просто я вже її «пережила» 10-12 років назад, і в мені сюжет розбудив як погані, так і хороші спогади від яких червоніли щоки. Я вже інша, і дорослі герої цієї історії теж потім будуть іншими.Ще причина чого книга не погана. Закладені сенси. Становлення людини в суспільстві на тлі дорослішання в умовах булінгу і сімейних драм. Тема батьки-діти. Тема змін і вибору.  Це все важливо і це все реально. Для людей котрі знаходяться зараз в тому ж віці, що і гг-  ця  книга може бути тим самим «з тобою все нормально,це пройде»І окремо хочу виділити мову авторки. Вона дуже гарна і легка. Тримає тебе,тому що віє чимось знайомим. Персонажі і їх життєві ситуації абсолютно реальні.А ще! Повним матчем з історією став плей-лист. Який я слухала в +- тому ж віці що і персонажі.Отже,у підсумку. Книга хороша-та не моя саме за рівнем переживань, адже я вже все це пережила і знаю що буде далі. (Доросле життя, комуналка,роздуми що приготувати на вечерю)
👁 861 24-07-22 13:59
"Монстриця" том 1🖊️Марджорі Лю🎨Сага ТакедаВсе як я люблю.Головна героїня на ім'я Майка-(о диво)не людина. Монстр що всередині неї потребує крові,і умови, в яких знаходиться дівчина,сприяють прекрасно для втамування голоду монстра.В цьому графічному романі є міфологія,а це,для мене,вже є фактором чому треба читати. Тут є різні раси,основні з яких це звіролюди, люди,стародавні боги і....тримайте штанці, розумні коти😍Що до сюжету. Динамічно. Цікаво. Хочеться ще. Персонажі колоритні,а мальовка просто надзвичайна. Дуже деталізована.Сама кольорова гама навіть неймовірна і повністю підходить під продуманий світ. Світ у котрого є свої секрети,правила,боги.Ми спостерігаємо за тим,як головна героїня намагається розібратися в собі,і згадати своє минуле. Разом з друзями і ворогами.Готуйтеся до того,що ті,хто вам не подобаються можуть вас здивувати,і навпаки,персонажі які полюбояьься можуть розчарувати .І ще ..хоч історія дуже казкова і кольорова,тут багато...ні...тут дууууже багато крові ,розчленування і такого іншого🙂Зізнаюся,сильних сподівань на цей комікс не мала...але...Неперевершена робота,і я дуже тішуся що маю і другий том. І більш того,у РМ саме зараз триває передзамовлення на третій,тож,моя щира рекоментасьон)