💖 Просто "ВАУ"! Новий апдейт DaVinci Resolve вражає. Додали дуже багато корисних та довгоочікуваних функцій. Повний список апдейтів дуже рекомендуємо продивитись у доданому в коментарі PDF-файлі.✨ З основного, що нам дуже сподобалось:- Тепер можна робити автоматичні субтитри українською мовою.- Оновлений Keyframe та Curves Editor у вкладках Cut, Edit. - Новий інструмент AI IntelliScript.- AI Music Editor.- AI Beat Detector.- Оптимізований інтерфейс для монтажу вертикальних відео.- Розкладання .PSD файлу на шари прямо на таймлайні.- Voiceover Tool у вкладці Edit - для роботи з озвучкою.- Deep Image композитинг у Fusion.- AI Magic Mask v2 - оновлення магічної маски- Підтримка ACES 2.0- AI Depth Map v2- AI IntelliCut у вкладці Fairlight - може видаляти тишу з діалогів.- Підтримка нових кодеків.❗️І багато чого іншого! Отже, читайте список апдейтів у вкладеному PDF-файлі, АЛЕ важливо пам'ятати, що наразі ця версія носить приставку BETA! Що означає можливі нестабільні моменти. Тому, будьте уважні. Ми, наприклад, незвачаючи на усі шикарні оновлення, на студії апдейт не встановлюємо. Хоча б перший тиждень-два.Обговорення версії на форумі BlackMagic.Завантажити DaVinci Resolve 20 BETA. #updates
🥸 Проходжу зараз багато уроків, курсів по Fusion і я просто в захваті від нодової структури та цього інструменту! Але зараз не про те. Я багато разів записував свої власні туторіали із камерою. Для того, щоб збільшити інтерактивність та взаємодію із глядачем, щоб втримати його увагу або просто для ще більшої комунікації. Щоб ви точно запам'ятали моє обличчя!Але, коли я сам почав проходити значну кількість туторіалів, майстер-класів та курсів, тобто сам ставши студентом, я зрозумів - коли насправді щось хочеш дізнатись та навчитись - балакаюча голова збоку інтерфейсу просто відволікає та заважає мені. Навіщо дивитись на людину, якщо я хочу зосередитись на інтерфейсі, комплексно-складній нодовій структурі та зрозуміти що до чого?! Не хочу годувати мій ADHD зайвою візуальною інформацією.Тому, я теж вирішив і крайній урок на 40 хв записати без вебкамери, і, напевно, наступні також. Це до речі, не стосується стрімів та онлайн-воркшопів, там без камери нудно, 100%.Ну і також це не стосується теоретичних матеріалів або просто розмовних відео.Але на уроках, я зрозумів, що це зайве.А як ви вважаєте, чи потрібна людська голова на інтерфейсі уроків?
Оффтоп! Сьогодні після спортзалу зайшов на бізнес-ланч до кафешки (я ж бізнесмен, мені можна) і помітив що 75% людей які сидять самі за столиком - залипають в телефонах.Я майже вбив в собі ту звичку без кінця оновлювати стрічку в Інстаграмі, дивитись останні шокуючі новини в Телеграмі, та читати ваші улюблені коментарі. Я роблю це, але, можливо, раз на день.І от, просто сидячи в кафе та очікуючи на картоплю з котлетою мраморним стейком, я дивився по бокам і відчував себе дивно. Дивно, бо я не роблю так як усі - не уникаю оточення ховаючись в телефоні. Але, в певний час стало некомфортно, навіть рука потягнулась до телефону та прогорнула два рази меню. Потім я вирішив зрозуміти - чого в мене виникають такі відчуття? Невпевненість, нудьга, страх зустрітись із кимось поглядом. Це все негативні емоції, які треба усвідомити та пропрацювати... Так чи ні?Невпевненість? В чому? Що хтось подумає наче в тебе нудне життя та ти нічого не вартий, бо не оновлюєш стрічку з купою рілсів? Нудьга? Але останні дослідження показали що короткі ролики погіршують мозкові властивості до концентрації. Треба дати мозку відпочинок від цього гіпер-потоку контенту! Страх зустрітись з кимось поглядом? І що, він тебе з'їсть замість котлети? А може цей хтось навіть посміхнеться, може навіть запитає ваші документи та повезе на комфортному авто на прогулянку 😅Коротше кажучи, не залипайте в телефонах. 😂
Книжки про кіно від українських сучасних режисерів - рідке явище. Коли я дізнався, що Антоніо Лукіч видав свій, як він називає "конспект сценариста", то відразу зацікавився.Він зняв на даний момент усього дві повнометражкі: "Мої думки тихі" та "Люксембург, Люксембург". "Думки" я дивився в довоєнну сивину, але фільм не дуже зайшов. Гарний акторський склад, колоритний гумор та локації, але фільм не виглядав цілісно. Багато тиші (розумію, назва, альо), але в кінотеатрі я відчув занепокоєння тихими сценами - вони були занадто тихими і я чув як хтось плямкає попкорном... Такі фільми краще дивитись вдома.А от "Люксембургх2" мені сподобався. Трагічний фільм, але наповнений антуражем та комічними ситуаціями, які виглядали інтеграційно-позитивними. Залюбки передивився б ще раз. Стосовно книжки - написана вона легко і виглядає реально як конспект в перемішку з досвідом автора та рефлексією життєвих ситуацій. Немає нічого супер-нового (якщо ви в темі кіно-зйомок дуже глибоко), але мені було цікаво. Рекомендую 👍
💥 Перші враження від нового Сталкера в мене, так би мовити, are mixed. З одніє сторони - супер графіка, атмосфера, музика, локації - круто! Але кидається в очі штучний інтелект, а точніше його відсутність у NPC! Вони заскриптовані, зовсім не реагують на зміну погоди, на виконання квесту (чувака звільнили з полону, а він і далі стоїть на місці). Навіть у столітній Skyrim персонажи кудись ідуть, щось роблять та адекватно РЕАГУЮТЬ на квестові задачі...Я розумію, що розробники обіцяли це все виправити... Колись... Але грати та отримувати шалений експірієнс хочеться зараз. Я ж заплатив усю суму за гру, а не 500 грн авансом. Взагалі, останнім часом в ігроіндустрії політика продажу сирих продуктів вражає. Ці патчі по 20 гігабайт на наступний день, обіцянки-цяцянки 😞Мені не шкода 2к грн, мені шкода що я не зможу отримати тотальне занурення у гру, бо такі моменти псують експірієнс. На ажіотажі та ейфорії багато хто цього не помічає, але це факт! Прикро мені.Дякую, хто допомагав на вчорашньому стрімі ❤️
Це одна з найцікавіших книжок, яку я читав в цьому році. Написана наче сценарій до документального фільму на Netflix. Для мене true crime - новий жанр. До цього я захоплювався художньою літературою: романами, детективами. Але наскільки цікавіше читати про те, що відбувалося насправді!В книжці немає ліричних відступів та зайвої балаканини - все по фактам. Тому читати легко. Я "зжер" цю книгу буквально за 4 дні, читаючи до четвертої ранку.American Kingpin - історія про Silk Road - перший сайт з продажу нелегальних товарів та про його креатора - Роса Ульбріхта. Подається вся хронологія, від заснування, до хитрого та тяжкого полювання службами США на цього майстермайнда. Які були використані способи, ресурси та хитрощі - ось де криється головний інтерес.Нік Білтон зробив велику роботу по збору матеріалу: інтерв'ю, аналізи переписок, мейлів, доків. Щоб додати художні моменти, навіть перевіряв якою була погода в той чи інший день. Якщо хочете завантажитись у трукрайм, рекомендую!#Like #BooksReview9 / 10
Для нас, українців, ідеальні дні залишись у минулому. Зараз відчути спокій, безпеку та щастя можна тільки у невеликих порціях, тишком-нишком, аби ніхто не побачив. 😔Але, насолоду від простих речей потрібно зауважити. Наприклад, як сонце пробивається крізь листя дерев, як співають пташки, смак ароматної кави з ранку перед роботою 🙄 З таких однотипних днів складається наше життя. Тому критично важливо знайти маленькі моменти для радощів.Саме про це і є фільм режисера Wim Wenders, під назвою "Perfect Days". В фільмі головним героєм є старий чоловік, який прибирає публічні туалети в Токіо. 🚾Але, це не простий чоловік. Хіраяма слухає круту музику з касетного плеєра, робить фотки на плівку, приятелює з деревами та веде тихе, спокійне, "чіллове" життя.Загалом, тру-хіпстер. І робота йому подобається. Звісно, туалети в Токіо це не туалети у сільському ПТУ, і вичищати їх не так страшно, але все одно робота не дуже престижна.Фільм дуже спокійний, затишний, наче ковток свіжого повітря. Зараз, коли в кіно кожну секунду щось вибухає, когось вбивають, щось кудись летить\їде і так далі, то такі спокійні фільми велика рідкість! 😌Гарні медитативні пейзажі Токіо, приємна гра головного актора Koji Yakusho (який отримав Best Actor за цей фільм на Cannes Film Festival), крутий саундтрек, ну і звісно, японський кавер на House Of The Rising Sun - топ 🎶Рекомендую фільм до перегляду людям, які можуть не дивитися рілси в Інстаграмі протягом двох годин, які можуть релаксонути та просто не очікувати "коли буде якийсь екшн!?"У фільмі є мінуси - фінальна сцена була занадто довга і трохи крінжова. Немає повного бекграунду головного героя, та його розвитку за цей фільм, а хотілося б. Але загалом - лайк! 🥰#Like #MovieReviewОтже:❓ Моя оцінка: 7.5 / 10А вам сподобався "Perfect Days"? 👍 - так, 👎- ні 🤔 - не дивився