Fuente
Roman Bolharov | Проходжу зараз багато уроків, курсів по Fusion і я просто в захваті ві...
8 410 Vistas/Alcance
2025-02-11 13:26
Mensaje №1330
🥸 Проходжу зараз багато уроків, курсів по Fusion і я просто в захваті від нодової структури та цього інструменту! Але зараз не про те. Я багато разів записував свої власні туторіали із камерою. Для того, щоб збільшити інтерактивність та взаємодію із глядачем, щоб втримати його увагу або просто для ще більшої комунікації. Щоб ви точно запам'ятали моє обличчя!Але, коли я сам почав проходити значну кількість туторіалів, майстер-класів та курсів, тобто сам ставши студентом, я зрозумів - коли насправді щось хочеш дізнатись та навчитись - балакаюча голова збоку інтерфейсу просто відволікає та заважає мені. Навіщо дивитись на людину, якщо я хочу зосередитись на інтерфейсі, комплексно-складній нодовій структурі та зрозуміти що до чого?! Не хочу годувати мій ADHD зайвою візуальною інформацією.Тому, я теж вирішив і крайній урок на 40 хв записати без вебкамери, і, напевно, наступні також. Це до речі, не стосується стрімів та онлайн-воркшопів, там без камери нудно, 100%.Ну і також це не стосується теоретичних матеріалів або просто розмовних відео.Але на уроках, я зрозумів, що це зайве.А як ви вважаєте, чи потрібна людська голова на інтерфейсі уроків?