Fuente
blog_rudoi | Отже нам колись подарували банку по 50 коп і трохи по 1 грнЯ їх пораху...
2 550 Vistas/Alcance
2025-09-08 13:23
Mensaje №3153
Отже нам колись подарували банку по 50 коп і трохи по 1 грнЯ їх порахувала 140 грн, по 1 грн 30 грн і решта по 50 копМені було соромно шось за них купляти того довго лежали бо я думала шо ну кому ті копійки зараз требаОт лежать лежать, думаю ну ладноНаписав хоопець шо збирає по 50 коп я погодилася вислати, прийшла на НП, кажуть - гроші відправляти нізя, лиш колекційні, я кажу та то колекція, вони не визнали по 50 коп колекційними🤣Я така пу пу пу, ну ладно, підем соромитися шось куплятиПішли в Щодня, вибрала Аліса на 65 грн, почекали ми шоб люди пройшли, шоб не затримувати, продавчиня відрахувала 30 грн по 50 коп і інша продавчиня каже - нашо ти по 50 коп береш? Та мовчитьЯ кажу - ми не міняємо, ми купляємоА та каже всеодно і до тої іншої - в нас багато копійок шо тобі потім старша продавчиня скажеЯ кажу так 50 коп ходять щеА та - не бери і та перша нам вертає і каже - картою чи готівкою?🤣Мені було соромно і я була зла і хотіла їх викинуть ті копійки, геніальний подарунок Пішла куплять за них каву, купила за 45 грнОтож маю решту по 50 коп, так впадло йти аж в банк міняти, може ше кави куплю та і всьо🤣А в дірект люди писали - та вам подякують, такі гроші дуже треба, та шо ви, та візьмуть на ура😄Так шо хто збирає гроші в копійках - збирайте на карту🤣 або в доларах чи євро😆Мораль історії - згадую свого хресного шо подарив оце все вєсєльє не злим тихим словом🙃(Там ше було по 10 коп но я їх викинула одразу бо просто от того бо сорю грішми🤣)