Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte
Añadido 06 ene. 2025

Bite the Byte

@bitethebyte
Número de suscriptores: 3 364
Fotos: 25
Videos: 2
Enlaces: 281
Descripción:
Соловйов здорової людини! 🌐solovyov.net Архів каналу: solovyov.net/channel

👥 Número de suscriptores

3 364
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: +7

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 346
Promedio/Día:: 5,340
Promedio/Tiempo:: 5,559
ERR: 158.92%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,480 25-05-21 06:33
Перейшов на Zen останнім часом (з файрфоксу, гудбай хейтери 😁), і прям майже все подобається, але головна тема — це воркспейси і таби в сайдбарі. Я створив собі два воркспейса, Home та Work, і назначив на них окремі контейнери: Personal в Home, Work у Work (очевидно), і тепер у мене там різні акаунти гугла залогінени, таби не плутаються, і взагалі майже сепароване життя.В фф можна майже те саме організувать — Зен на його основі зроблений, і контейнери звідти, і Sidebery може прям те саме зробить, але воно гірше все інтегроване. Найяскравіше — це те шо хоткеї cmd-1/2/3/…, які клацають між табами — вони наскрізні для всіх воркспейсів і стрибають між ними.Я знаю, що є люди, які прям окремі браузери тримають, або окремі ноутбуки, але я ніколи не був здатен до прям такої структурізації. 😁 Єдине, чого гостро не вистачає, це хоткея щоб перекидувати таби між контейнерами, коли ткнув якусь лінку в месенджері і не той контейнер був активний, шо треба. Приходиться мишкою возюкати.А Арк я не зміг, він мене дратує ірраціональним чином. Це вже не кажучи про незрозумілість компанії і їх планів, тут все менших масштабів і віє гаражним духом. 😁А, ну й заповнення кредиток, його нема, прийшлося номер в сніпетах рейкаста запам’ятати. :)
👁 4,750 25-03-20 08:19
Київстар купляє Уклон за 155 млн доларів (97% уклона лиш, але нашо це крохоборство 😁). Це, мені здається, більш цікава покупка, аніж Хелсі — враховуючи, що Уклон вже працює в Узбекістані, то здається що його можна розповсюджувати у всі інші країни присутності Veon’а. Короч, раз все одно КСу гроші нема куди дівати, то здається хорошим ходом.Цікаво, як воно фінансово виглядає. Вони кажуть що загалом сталося 100 млн поїздок за 2024 рік, а стаття за 2022 рік згадує про 2 млн за місяць. Якщо це екстраполювати до 24 млн за 2022 рік, виходить що вони двічі подвоїлися кожного року. Дуже круто для таких масштабів! Якщо пошукати в інтернеті, то поїздки коштують від 160 до 400 грн (disclaimer: я заюзав діпсьорч Грока, ліньки самому шукать, але якщо є кращі дані, то давайте), вони з цього забирають відсотків 20, враховуючи бонуси, то давайте уявімо щось типу в середньому 50 центів доходу з 1 поїздки.Тоді ціна здається не дуже високою: компанія росте 2х, має непогані доходи, але мультиплікатор 3х? З іншого боку, вони ж купу грошей вливають в маркетинг (бонуси, власне) і якщо я дико промазав, і доход з поїздки 20 центів — тоді мультиплікатор 10х і це прям огого. 😁От думаю десь між цими двома крайностями знаходиться реальність. 😁 Якщо хтось захоче розповісти інсайт (без зовнішніх посилань), обіцяю не публікувати. 😁
👁 4,820 25-03-07 13:47
Якось думав, що з часом завдяки тому, що в машинах все більше і більше софта, вони повинні ставати все більш схожими: не так вже й складно в дешевих моделях повторювать софтварні фічі дорогих машин, правда? Типу фізичні матеріали авжеж не заміниш, але стеження за полосою може працювати однаково що в машині за 80к, що в машині за 15к. Тим більше що весь інфотеймент заміняє Карплей з айфоном.Але довелося мені посидіти за кермом новесенького Citroën C4, і шось він мені відкрив очі (база для порівняння: XC60 2017-го року). Скажімо, в ньому є стеження за полосою — тільки верещить воно не в момент, коли наїжджаєш на розмітку, а коли просто починаєш наближатися до неї, за півметра рілі. 😁 І пищить прям неприємно!Зате адаптивний круїз вміє підрулювати. Тільки він на деяких різких поворотах відмовляється це робити і тоді ти повинен швидко очехлитися і повернути сам. 🤣 Трошки налякав мене, чесно кажучи.І багато ще таких дрібниць, авжеж (треба було одразу писать, а то зараз в голові тільки думка “та все таке”) — правда, wireless Carplay хапає швидко і достатньо надійно. Це, авжеж, я не згадую фізичну зручність машини, тут мене нове покоління навіть відносно попередніх С4 засмутило.Так от про шо це я. Так, бренди у мас-маркеті мають змогу найняти більше спеціалістів, аніж дорожчі і менші компанії. Але, схоже, смак в них розвивати не вдається. 🤷‍♂️
👁 5,090 25-02-17 14:27
Прочитав тут у Вікіпедії, що переклад російською «Кінця Вічності», який я читав у дитинстві — дуже поредагований, щоби прибрати інтимні сцени — звісна річ, тре берегти від цього розуми радянських громадян!Ці знання мене змотивували і я швиденько запхав собі на телефон оригінал. 😁 Чесно кажучи, розчарований: сцени нічим не краще, аніж у мене в пам’яті, але! Ендрю — головний герой — використовує диктофон із 55 сторіччя. І от це передбачення — чим диктофон з майбутнього краще диктофонів із 50-х (коли книга була написана) — якось ну дуже показовим вийшло.Диктофон цей вміє записувати на три дорожки по 20 мільйонів слов. Це, уявімо, дуже високоякісний звук, по мегабайту-два на хвилину, то це 200-300 гб на доріжку (якщо брати ~140 слов на хвилину). Найбільша SD-картка зараз — 8 терабайт, але навіть цікавіше про 3 дорожки: очевидно уявлення пана Айзека грає в обмеженнях механічних апаратів, де множення сутностей дається дорого.Тобто нескінчена кількість файлів в голову не прийшла. :) Зате якість запису неймовірна: можна окремо почути, що кажуть різні люди. Цього в нашому житті і близько немає, якщо тіки не роздати кожному по мікрофону. :)Де твоя фантазія грає — обмеження фізики заважають, а де реально інновації відбуваються — то обмеження свідомості. :)
👁 5,340 25-01-29 09:11
Нам треба про це поговорити: українські програмісти не вміють проходити співбесіди. В середньому, авжеж, виключення бувають — але загалом ви, панове, занадто розслаблені.Ринок розробки в Україні ріс шо дурний — і в людях, і в грошах — так багато років поспіль, що вже більшість людей вважає цю ситуацію нормальною. І від співбесід очікує шось типу “ось моє резюме — а шо складно було на попередньому місці? — ой старався дуже! — ви прийняті!” Відповідно, вважає лайв-кодінг червоним прапорцем.Але ж це тупня! Знаєте, хто хороший програміст? Той, хто добре програмує! Вміння поговорити за верхньорівневі речі це, авжеж, добре, але доки тобі заважає швидкість написання коду — хороший програміст не ти. 😁 Це, доречі, ще помітно зараз буде вилазити, у епоху ллмів: вони генерують код, який провтикує у нюансах. І час на виправлення у людини, яка бачить код наскрізь і може швидко руками виправити, значно менший, аніж воювання із запитом до ЛЛМа, щоб він знайшов сам в себе баг.Більше того, лайв-кодінг на співбесіді кльовий ще тим, що він показує, що з тобою буде, коли помре прод: чи ти попливеш від стресу, чи мобілізуєшся?..Коли мені прийшов інвайт від Метабейза, де написано було “лайв-кодінг”, знаєте, що я зробив? Пішов і витратив години 4 на літкод, просто щоби натренувати пальці. І інтро-задачу (яку ті з вас, хто подавався в Метабейз, бачили) зробив за 7 хвилин.Так що хочеш бути хорошим програмістом — точи свої скіли, а не жалійся, що рекурсія то складно. 😁
👁 5,220 25-01-21 15:31
Я не знаю, чи Моксі сам придумував UX для Сигналу, чи там поруч був якийсь бог дизайну, але це такий трешаковий софт, шо нема сил. У мене там є чат один, і сьогодні в ньому сталася активність, під сотню повідомлень. Я, авжеж, відкриваю десктопну апку, бо який сенс в телефон тупити.А вона мені й каже людським голосом: тре переприєднатися до телефона! 🙄 А після переприєднання — через считання qr-коду, і якусь вакханалію віконечок на телефоні, які хочуть то пін-код, то фейс-айді, але не встигають нічо і їх перекриває шось наступне — каже “все, є, тіки історії в тебе не буде”.Неймовірно сек’юрно. Якщо всі повідомлення, які мені приходять, не розшифровувать, а одразу редирект із мережевого трафіка на /dev/null поставити — то буде ще секурніше, ніхто ніколи нічого не дізнається.Мені авжеж ліньки топтать клаву на телефоні — бо синхронізувати історію схоже що взагалі нема як — і тому я якось в’яло відповів на одне повідомлення і все. Але там була пара повідомлень із цікавими посиланнями. Знаєте як я їх переправив на комп? Скопіював і відправив у Телеграм, у Збережене. 🤦‍♂️Отак Тікток завойовує світ. Бо автори хороших речей не хочуть їх робити приємними. Здорова їжа не може буть смачною і все таке.Хоча може буть смачною. Ніхто не заважає Сигналу прислать на телефон повідомлення і сказать “хочеш поділитися історією з новим інстансом?” Або не показать 10 віконечок під час додавання нового інстансу. Але ні, сенс Сигналу не в тому, щоб буть зручним, а в тому, щоби стояти в позі.