Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte
Añadido 06 ene. 2025

Bite the Byte

@bitethebyte
Número de suscriptores: 3 364
Fotos: 25
Videos: 2
Enlaces: 281
Descripción:
Соловйов здорової людини! 🌐solovyov.net Архів каналу: solovyov.net/channel
Fuente

Bite the Byte | Перейшов на Zen останнім часом (з файрфоксу, гудбай хейтери 😁), і прям...

Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte Bite the Byte @bitethebyte
4 480 Vistas/Alcance 2025-05-21 06:33 Mensaje №423
Перейшов на Zen останнім часом (з файрфоксу, гудбай хейтери 😁), і прям майже все подобається, але головна тема — це воркспейси і таби в сайдбарі. Я створив собі два воркспейса, Home та Work, і назначив на них окремі контейнери: Personal в Home, Work у Work (очевидно), і тепер у мене там різні акаунти гугла залогінени, таби не плутаються, і взагалі майже сепароване життя.В фф можна майже те саме організувать — Зен на його основі зроблений, і контейнери звідти, і Sidebery може прям те саме зробить, але воно гірше все інтегроване. Найяскравіше — це те шо хоткеї cmd-1/2/3/…, які клацають між табами — вони наскрізні для всіх воркспейсів і стрибають між ними.Я знаю, що є люди, які прям окремі браузери тримають, або окремі ноутбуки, але я ніколи не був здатен до прям такої структурізації. 😁 Єдине, чого гостро не вистачає, це хоткея щоб перекидувати таби між контейнерами, коли ткнув якусь лінку в месенджері і не той контейнер був активний, шо треба. Приходиться мишкою возюкати.А Арк я не зміг, він мене дратує ірраціональним чином. Це вже не кажучи про незрозумілість компанії і їх планів, тут все менших масштабів і віє гаражним духом. 😁А, ну й заповнення кредиток, його нема, прийшлося номер в сніпетах рейкаста запам’ятати. :)