Fuente
beyond reanity | я знайшла свою римську імперію 🩷 думала яку книгу взяти в серф кемп «н...
1 140 Vistas/Alcance
2026-02-09 12:04
Mensaje №1870
я знайшла свою римську імперію 🩷 думала яку книгу взяти в серф кемп «на всяк випадок» - прочитала за 3 дні і з таким кайфом, ніби сама потрапила у казку отже, що в нас дано: Євангеліна Фокс вірить в магію, справжню любов та «жили довго і щасливо». вона вже зустріла кохання своєї мрії - Люка, але за день до того, як оголосити всім про їхні стосунки, дівчина дізнається про заручини Люка з її зведеною сестрою МарісольЄвангеліна не вірить, що коханий зрадив її, та вважає, що його зачарували, а тому звертається по допомогу до міфічного талана Принца Сердець, щоб врятувати та повернути своє омріяне «назавжди разом» проте не дарма легенди кажуть, що угоди з міфічними істотами ніколи не закінчуються нічим добрим ____я знову експериментувала з улюбленою рулеткою «купи книгу наосліп не читаючи опис», і відчуття ніби виграла в лотерею)) історія просто неймовірна 🥹 по перше, вона дуже гарна 🩷описи місць, де відбуваються події - крамнички, палаци, сукні, тканини, дерева, вулиці, їжа, лор - уява настільки добре працює що ти реально ніби у фантастичній казці для дорослих, я б дуже воліла опинитися в цьому світі і побачити таку красу на власні очі (мені це було гарніше навіть за АКОТАР)по друге, в цій історії взагалі нема нічого 18+, вона настільки романтична, ніжна та дівоча, настільки пронизана дуже близьким мені «принцесним коханням» та мріями про звʼязок на все життя, що я просто танула на кожній сторінці, і ніякий пристрасний секс для цього не був потрібен 🙂 по третє, я не можу розвидіти і перестати прокручувати цю думку:«Вона переконувала себе, що чинить так через кохання. Але це було не зовсім правдою. Її вибір не ґрунтувався на любові, вона йшла на компроміс із совістю, тому що жадала кохання. Хлопець не був її слабкістю, нею було кохання. Навіть не саме почуття, а уявлення про нього»
по четверте - я просто в захваті від того, що між героями, яких ти мрієш побачити разом, відбувається що завгодно, тільки не шаблонне кохання. це серія - трилогія, а я навіть й гадки не маю, чи будуть вони разом 🙃 ну типу як повинні, але оце магнітне тяжіння + супер класні діалоги зі шпильками + неоднозначна ієрархія + абсолютна відсутність будь якого бруду мене просто перетворюють на одне велике безкінечне маршмеллоу я так мріяла дочитати і подивитися арти в пінтересті, але виявилося, що ніякі ілюстрації не йдуть в порівняння з тими образами, які намалювала моя голова 😌тому починаю другу книгу і продовжую свою чарівну подорож 🥰 і о боже як же я люблю, коли історії викликають так багато тепла та любові)Одного разу розбите серце - 1000/10ps для тих, хто в темі - тепер яблука це мої улюблені фрукти))