Fuente
Бережи себе ❤️ | Чи можна "пропотіти" застуду?Попри сонце й тепло (іноді аж надмірне 🌝)...
818 Vistas/Alcance
2023-08-18 06:29
Mensaje №774
Чи можна "пропотіти" застуду?Попри сонце й тепло (іноді аж надмірне 🌝) влітку також можна застудитись і провалятись у ліжку з температурою. Часто в сподіванні швидше одужати, люди намагаються "пропотіти" хворобу.Знайомий метод? Став під дописом вогняне серденько, якщо так ❤️🔥За логікою, якщо вкутатись якомога краще, пити гарячий чай із медом, закрити вікна та вдягнутись потепліше, то інфекція чи пак "токсини" вийдуть поступово з потом. Відповідно, стане краще.Проте такий спосіб не тільки не допомагає, а й може нашкодити. Слід розуміти, що основна функція потовиділення — охолодження тіла та виведення рідини. Якщо через зниження температури тобі може ненадовго полегшати, то зневоднення — це саме те, чого, навпаки, потрібно уникати при хворобі.Перша і головна порада при застуді, яку ти можеш почути від лікаря/ки — пити багато води та не пити каву й алкоголь, які сприяють зневодненню. Фізіологічно ніякі "токсини", а тим паче збудники інфекцій через шкіру вийти не можуть. З цією задачею успішно справляються печінка та нирки.📌 Тож, замість мучити себе "сауною під ковдрами", коли надворі і так дуже спекотно, намагайся виконувати такі правила:— пий багато води;— багато відпочивай. За можливості, залишайся вдома, не перенось хворобу "на ногах";— гарно спи, за можливості, і збалансовано харчуйся;— провітрюй і зволожуй помешкання;— за потреби, прийми безрецептурні жарознижувальні препарати;— напиши сімейному лікарю та дотримуйся його/її порад.#чайзмалиноюБережи себе ❤️