Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міський голова Андрій Білоусов
Añadido 06 ene. 2025

Міський голова Андрій Білоусов

@belousov_andrei
Número de suscriptores: 25 035
Fotos: 12,800
Videos: 1,410
Enlaces: 1,370

👥 Número de suscriptores

25 035
Promedio/Día:: -321
Promedio/Tiempo:: -282
Promedio/Mes:: -883

👁️ Vistas promedio por mensaje

11 754
Promedio/Día:: 13,000
Promedio/Tiempo:: 11,269
ERR: 46.95%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, чиї руки першими зустрічають нове життя. Міжнародний день акушерки — день фахівців, чия витримка та турбота допомагають з’являтися на світ нашому майбутньому.🏥Пологове відділення нашої міської лікарні забезпечує якісну медичну допомогу та підтримку для мешканців усього району, а також для сімей наших вимушених переселенців. Попри пережите через ворожий обстріл та тривалий процес відновлення основної будівлі, робота відділення не зупинялася ні на день. Наразі воно продовжує працювати на базі лікарні, де створені необхідні умови для безпечних пологів та виходжування немовлят. Попри всі виклики війни, заклад розвивається, зберігає почесний статус «Лікарні, доброзичливої до дитини» та впроваджує найвищі стандарти неонатальної допомоги. 🤱Минулого року тут народилося 819 малюків: 414 дівчаток та 405 хлопчиків.На знак подяки за сумлінну роботу та відданість справі передали колективу відділення подарункові сертифікати та квіти від ГО «Бджола». Також відзначили медиків грамотами управління охорони здоров’я. Шановні наші акушерки та акушери! Дякуємо вам за кожне нове життя, яке з’являється на світ завдяки вашим турботливим рукам, та за кожну щасливу родину. Дякуємо за професіоналізм, за те, що всупереч усьому майбутнє в Кам’янському народжується в атмосфері людяності та турботи🇺🇦Зі святом!#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Шановні мешканці Кам’янського!Звертаю вашу увагу на графік роботи Мобільного ЦНАП у травні.Виїзне обслуговування дозволяє отримати понад 40 найпопулярніших послуг без необхідності відвідувати стаціонарний ЦНАП — швидко, зручно та поруч із домом.📅 Графік прийому (з 11:00 до 15:00):5 травня — вул. Залізняка, 19 (район гімназії №27)6 травня — вул. Колеусівська, 7 (район клубу бойових мистецтв)12 травня — бульв. Будівельників (район ТЦ «Терра»)13 травня — пров. Ялтинський, 2а (район Південного відділу ДРАЦС)19 травня — вул. Залізняка, 19 (район гімназії №27)20 травня — вул. Криворізька, 27 (район гімназії №28)26 травня — вул. Освітня, 12 (район міської лікарні №5)27 травня — вул. Куп’янська (район магазину «Продукти»)ℹ️Актуальний перелік послуг доступний за посиланням:https://kam.gov.ua/ua/share-news/pg/240325272524305_p12/Мобільний ЦНАП — це сучасний інструмент підвищення доступності адміністративних послуг. Працюємо, щоб сервіс був максимально зручним і доступним для кожного мешканця громади.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
2️⃣1️⃣ квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Білицьке на Донеччині загинув молодший сержант Балаклеєць Роман Борисович.Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.Роман Балаклеєць народився 25 вересня 1977 року в Камʼянському. Закінчив середню загальноосвітню школу №14, у 2001 році - Індустріальний технікум. Тривалий час працював в правоохоронних органах та на ДП «Стальзавод ТАС». Упродовж 2014-2021 років боронив країну в зоні проведення АТО/ООС. В перші дні повномасштабного вторгнення знов став на захист України та її народу. У нього залишилися батьки, донька та сестра.Доземний уклін воїну-захиснику!Вічна пам’ять і слава Герою!🇺🇦Панахида відбудеться 4️⃣травня о 1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна об 1️⃣1️⃣:1️⃣5️⃣ на Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Кам’янське відвідала заступниця Міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова з метою ознайомлення із перебігом реалізації державної реформи профільної середньої освіти в нашій громаді. 🏫Основну увагу під час робочого візиту зосередили на питаннях формування середньої освіти та розвитку мережі академічних ліцеїв. Надія Кузьмичова відвідала Науковий ліцей імені Анатолія Лигуна, а також академічний ліцей №16, де мала змогу особисто оцінити створені умови для навчання та підготовки учнів.У місті проведена велика робота, ми планово впроваджуємо державну реформу, розвиваємо галузь освіти та намагаємося забезпечити сучасні освітні стандарти для навчання нашої молоді. Під час зустрічі заступниця Міністра поспілкувалася з освітянами та батьками майбутніх десятикласників, обговоривши перспективи та переваги розвитку профільної школи. Дякую Надії Кузьмичовій за увагу до нашої громади, професійну підтримку та високу оцінку проробленої нами роботи. Переконаний, що така взаємодія між Міністерством освіти і науки, обласною адміністрацією та нашою громадою дозволить і надалі ефективно реалізовувати завдання державної політики в галузі освіти і забезпечувати дітям належні умови для якісної підготовки до майбутньої професії🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #освіта_заради_майбутнього
Сьогодні 11-ту річницю відзначає громадська організація «ПАТРІОТ 2015» — надпотужний міський осередок, який опікується нашими воїнами, ветеранами та їхніми родинами ще з часів АТО. 🇺🇦До організації входять переважно захисники та ветерани, тому вони як ніхто розуміються на потребах фронту, а також допомагають побратимам під час повернення до цивільного життя, фактично поєднуючи фронт і тил. Організація змогла об’єднати навколо себе велику кількість людей, які сьогодні залучені до спільної роботи. На захід до Ветеранського простору завітали керівники департаментів та управлінь міської ради, представники благодійних фондів, партнери та друзі осередку. Така взаємодія дозволяє оперативно вирішувати потреби ветеранської спільноти та бути реальною опорою для наших захисників.🤝Усі ці роки ми працюємо пліч-о-пліч, забезпечуючи всебічну соціальну підтримку ветеранів, реалізуючи численні спортивні та культурні ініціативи. Значним напрямком співпраці є допомога нашим захисникам на передовій. Дякую засновнику «ПАТРІОТ 2015» Павлу Некритому та всій великій команді за цю багаторічну, непросту й важливу працю. Бажаю наснаги та подальшого розвитку!Фотозвіт за посиланням ➡️ https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/plich-o-plich-iz-veteranamy-u-misti-pryvitaly-komandu-patriot-2015-z-11-richchyam#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #ми_разом
Сьогодні у Кіноконцертному залі «МИР» відбувся звітний концерт хореографічних відділень мистецьких шкіл міста, який традиційно підсумовує навчальний рік і проходить у Міжнародний день танцю💫Участь у концерті взяли близько 160 дітей. Свої творчі здобутки демонстрували вихованці Кам’янських шкіл мистецтв № 1, № 2 та № 4. На сцені була представлена різноманітна хореографічна програма, що поєднала різні стилі танцю та яскраві постановки, а для наймолодших це став перший вихід на велику сцену.Попри все, культурне життя громади вирує та не зупиняється. Привітав учасників концерту, подякував викладачам і батькам за щоденну працю та підтримку дітей. Також вручив мистецьким школам сертифікати на розвиток закладів. У нашій громаді зростають дуже творчі та талановиті діти. Вони наполегливо навчаються, розвивають свої здібності та розкривають себе через мистецтво. Підтримуємо нашу малечу на цьому шляху, адже вони наше майбутнє🇺🇦Фотозвіт за посиланням ➡️ https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/zvitnyy-koncert-horeografichnyh-viddilen-mysteckyh-shkil-mista-2026#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Життя і здоров’я людини — найвища цінність. Сьогодні в Україні відзначають День охорони праці. У Кам’янському провели урочистий захід за участі фахівців підприємств і установ міста. 📊Протягом профільного тижня в місті проводили перевірки та оцінювали стан умов на виробництвах. Підбили підсумки цієї роботи та відзначили кращих працівників служб охорони праці. Дякую підприємствам, які навіть у складних умовах тримають високі стандарти безпеки. Бо кожен, хто йде на роботу, має бути впевненим у захищеності свого життя і здоров’я. 🎖Вручив нагрудний знак «За честь та мужність» Дмитру Горянову — працівнику «КАМЕТ-СТАЛЬ». В екстремальній ситуації на виробництві Дмитро проявив виняткову мужність і рішучість та врятував життя свого колеги. Дякую за цей вчинок, пишаюся людьми, що живуть і працюють у нашій громаді.Також нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка «Безпека праці моїх батьків». Вітаю всіх, хто щодня працює над безпекою праці — інженерів, керівників, працівників підприємств і установ. Дякую за вашу відповідальність і увагу до своїх колективів. Робота кожного з вас — це основа збереження життя і здоров’я наших мешканців. З Днем охорони праці!🇺🇦Фотозвіт за посиланням ➡️ https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/u-kamyanskomu-vidznachyly-den-ohorony-praci-ta-nagorodyly-krashchyh-fahivciv-galuzi#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Провів засідання штабу з питань підготовки до опалювального сезону 2026–2027 років.▪️Підбили підсумки минулого сезону 2025–2026. Він був надскладним. Через постійні обстріли енергосистеми та вимкнення електрики енергетикам та комунальникам доводилося працювати в екстремальних умовах, аби забезпечувати життєдіяльність міста. ▪️Завдання зараз — завчасна та системна підготовка до нового опалювального сезону. Розроблено план заходів, який затверджено на засіданні виконкому. Вже розпочато підготовку житлового фонду, шкіл, дитячих садочків, медичних установ та соціальної сфери. Роботи з підготовки також виконують КП «Добробут», «Кам’янська теплопостачальна компанія», АТ «Дніпровська ТЕЦ», «Аульський водовід», ДТЕК та КП «Транспорт».▪️АТ «Дніпровська ТЕЦ» провела гідравлічні випробування, тривають роботи з ліквідації виявлених поривів. Також тривають роботи з ремонту водопровідних мереж, насосних агрегатів, підготовки трамвайних колій та рухомого складу.▪️Паралельно готуємо котельні та теплові пункти, проводимо налагодження обладнання на пелетних котельнях міста. Основна увага питанням автономності критичної інфраструктури. ▪️Окрім планових ремонтів мереж, забезпечуємо об’єкти генераторами та створюємо необхідний запас палива, аби мінімізувати вплив можливих відключень електроенергії. Також альтернативними джерелами живлення та системами Starlink забезпечена Єдина диспетчерська служба для безперебійного зв’язку з мешканцями за будь-яких умов.▪️Проаналізували звернення громадян до ЄДС за минулий сезон. На основі цих даних сформовано перелік пріоритетних ділянок, де ремонти проводяться першочергово. Регулярно проводитимемо засідання штабу, включаючи виїзні перевірки на місцях виконання робіт.Готуємося до різних сценаріїв розвитку подій. Основні зусилля зосереджені на зміцненні стійкості міської інфраструктури та забезпеченні стабільного функціонування всіх систем життєзабезпечення громади🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Разом із мешканцями Південного району провели черговий захід з оздоровлення БАМівського ставка. Внесли у водойму спеціальний біологічний препарат — хлорелу. Він допомагає очищувати воду природним шляхом та підтримує здорову екосистему🌱Також провели планову прикормку риби.Кілька років тому ми разом із мешканцями відновили цю територію: очистили від сміття та мулу водойму, облаштували зони для відпочинку та занять спортом. Відтоді підтримуємо тут належний санітарний стан, дбаємо про благоустрій, озеленення та регулярно проводимо заходи із зариблення.🤝Дякую громадській організації «Бджола» за постійну підтримку екологічних ініціатив. Також вдячний Олександру Сплодителю та компанії МХП за надані ресурси, а нашим активістам — за небайдужість.Завдяки спільним зусиллям БАМівський ставок став улюбленим місцем дозвілля мешканців Південного району. У нинішні непрості часи дуже важливо, щоб наші родини з дітьми та молодь мали впорядковані зелені зони для відпочинку та емоційного відновлення.Також звертаюся до мешканців із проханням дбайливо ставитися до рідного міста та берегти результати спільної праці!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Напередодні 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС провели пам’ятний захід із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії.Катастрофа стала не лише трагедією, а й уроком для всього світу: техніка може дати збій, системи — підвести, однак людська відповідальність і мужність залишаються визначальними.Кам’янське, як потужний промисловий центр, направило до зони ліквідації значну кількість своїх мешканців— пожежники, військовослужбовці, медики, інженери, водії, звичайні робітники, які, усвідомлюючи небезпеку, виконали свій обов’язок. Під час заходу відзначили ліквідаторів за плідну громадську діяльність та активну життєву позицію, передали допомогу родинам померлих. Станом на сьогодні в Кам’янському на обліку перебуває 1118 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Забезпечуємо реалізацію заходів соціального захисту, медичного забезпечення та підтримуємо діяльність профільних громадських організацій.Подвиг земляків, які зупинили катастрофу ціною власного життя та здоров’я, назавжди вписаний в історію Кам’янського🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske