Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міський голова Андрій Білоусов
Añadido 06 ene. 2025

Міський голова Андрій Білоусов

@belousov_andrei
Número de suscriptores: 25 035
Fotos: 12,800
Videos: 1,410
Enlaces: 1,370

👥 Número de suscriptores

25 035
Promedio/Día:: -321
Promedio/Tiempo:: -282
Promedio/Mes:: -883

👁️ Vistas promedio por mensaje

11 754
Promedio/Día:: 13,000
Promedio/Tiempo:: 11,269
ERR: 46.95%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Разом із керівником благодійного фонду «Осоння України» Олександром Крутьком відвідали бійців 301-го батальйону розвідки Третього армійського корпусу ЗСУ.За запитом підрозділу передали розвідникам мікроавтобус Mercedes, який був необхідний для підсилення їхньої боєздатності. Військові виконують чимало критично важливих завдань задля безпеки країни, поєднуючи розвідку з протидією ворожим безпілотникам, зокрема й у нашій області.Аби краще зрозуміти специфіку їхньої важкої та ризикової служби, власноруч випробували кілька типів зброї, спрямованої на знищення дронів, а також снайперської — щоб відчути, з якими саме складнощами стикаються військові сьогодні. Які поточні потреби є в них - все побачили на власні очі. Поспілкувалися з бійцями, обговорили подальші напрями співпраці.Системно підтримуємо наших захисників, щоб вони мали все необхідне для виконання бойових завдань. Дякую оборонцям за захист міста, країни та кожного з нас. Окрема подяка волонтерам «Осоння України», які пліч-о-пліч із нами роблять спільну й таку необхідну справу🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
З нагоди Міжнародного дня театру привітав колектив нашого Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. 🏛️Кам’янське — місто з багатим культурним життям, і наш театр посідає в ньому особливе місце, даруючи людям сили рухатися вперед у цей непростий час. У часи війни театр став місцем, де наші мешканці знаходять розраду, відновлюють внутрішні сили та отримують необхідну емоційну підтримку. Минулий рік став для закладу знаковим — ми відзначили одразу три ювілейні дати. Попри всі виклики, театр активно розвивається: лише за рік представили 14 прем’єр, а загалом відбулося майже 300 вистав, які відвідали 50 тисяч глядачів. Важливо, що театр залишається соціально відповідальним — близько двох тисяч мешканців пільгових категорій відвідали вистави безкоштовно. Мав нагоду особисто подякувати колективу за стійкість, талант і відданість справі, а також вручити заслужені нагороди кращим працівникам, людям чия праця сьогодні є не просто творчістю, а важливою духовною опорою для громади. Бажаю всьому колективу невичерпної енергії для нових звершень, творчого натхнення, гучних оплесків та аншлагів. Нехай мистецтво й надалі дарує людям надію та віру в майбутнє. З Міжнародним днем театру!🇺🇦Фотозвіт за посиланням ➡️ https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/urochystyy-zahid-z-nagody-mizhnarodnogo-dnya-teatru-pryvitannya-kolektyvu-akademichnogo#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Родини наших загиблих Героїв і наші ветерани — це люди, які щодня живуть із наслідками війни. З втратою, з пережитим, із потребою відновлюватися і знаходити сили для життя. 🏥Саме для них вдруге організували поїздку до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова для участі у програмі «Сім’я Героя».Пережите горе й досвід війни неминуче позначаються на фізичному і психологічному стані людини та потребують своєчасної уваги і фахової підтримки. Програма «Сім’я Героя» дає змогу пройти комплексне медичне обстеження, отримати консультації провідних фахівців та, за потреби, розпочати необхідне лікування.Лікарня Мечникова — це один із провідних медичних центрів країни, де зосереджені висококласні спеціалісти, потужна діагностична база та надсучасне обладнання. Тут щодня працюють із найскладнішими клінічними випадками, застосовуючи передові підходи до лікування та реабілітації. За роки повномасштабної війни допомогу медиків тут отримали понад 50 тисяч людей з різних регіонів країни, серед яких і мешканці Кам’янського та наші Захисники. Наша громада системно підтримує заклад. Ми долучалися до відновлення будівлі лікарні, придбання сучасного медичного обладнання, а також розвиваємо співпрацю у сфері реабілітації та спорту. Дякую генеральному директору Сергію Риженку і всій команді лікарні Мечникова за їх щоденну працю. Вклоняємся нашим лікарям за їх професіоналізм, за їх великі серця і все, що вони роблять для нашої країни🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Разом із Валерієм Бережним передали повнопривідний пікап для медичної служби 108-ї окремої Кодацької бригади територіальної оборони. Автомобіль вирушить на Оріхівський напрямок, де виконують бойові завдання військовослужбовці Сил оборони України, серед яких й представники нашої громади. Зокрема, у цьому підрозділі служить кам’янчанка Світлана Нікітіна (позивний «Каспер»). Світлана — старший медик роти вогневої підтримки. Вона добровільно приєдналася до лав ЗСУ у лютому 2022 року. На рахунку Світлани десятки врятованих життів, серед яких порятунок та евакуація шістьох поранених воїнів під час одного з надважких боїв. Транспорт із підвищеною прохідністю був вкрай необхідний медичному підрозділу для оперативної роботи. Пікап дозволить медикам ефективніше надавати допомогу під час евакуації та швидше доставляти поранених до шпиталів з поля бою.Дякую Світлані та всім нашим бойовим медикам за мужність, стійкість і кожне врятоване життя. Системно працюємо, аби забезпечити наших захисників усім необхідним для виконання завдань та захисту нашої країни🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Зустрівся з представниками родин військовополонених та безвісти зниклих захисників. Разом із моїми заступниками та очільниками відповідальних департаментів опрацювали низку ініціатив, запропонованих родинами. Зокрема, щодо створення в місті «Клумби Надії» - місця шани і пам’яті, що поєднує державну символіку та імена захисників. Також місто сприятиме в організації показу документального фільму про трагедію в Оленівці та проведенні тематичної виставки, присвяченої захисникам Маріуполя. Крім того погодили створення у міському просторі муралу, як тривалого візуального нагадування про ціну свободи та незламність духу тих, хто чекає.❤️‍🩹Життя в постійному очікуванні рідних — це надважке випробування, яке сьогодні проходять тисячі українських сімей. Розуміємо, що за кожним зверненням стоїть не просто запит, а надія на повернення близьких та потреба у підтримці громади. Наше завдання — бути поруч і сприяти тому, щоб імена наших героїв були постійно присутні в інформаційному просторі міста.Дав доручення відповідним департаментам забезпечити повний організаційний та технічний супровід цих ініціатив. Ми залишаємося на постійному зв’язку з сім’ями та будемо максимально сприяти реалізації кожного проєкту🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Дбаючи про щастя інших, знаходимо своє – за таким принципом працює колектив нашого Південного відділу надання соціальних послуг. Сьогодні у закладі відбувся захід «Тепло добрих сердець», присвячений Міжнародному дню щастя.Для підопічних закладу — мешканців поважного віку, одиноких пенсіонерів та людей, які через війну покинули власні домівки — такі зустрічі є справжньою віддушиною - можливістю знайти нових друзів, отримати підтримку та просто поспілкуватися у колі однодумців👥Системно працюємо над покращенням матеріально-технічної бази соціальних установ. Також торік ми відремонтували будівлю закладу, замінили вікна та двері. Тут створено належний простір не лише для культурних заходів, а й для занять спортом, що допомагає нашим ветеранам праці та людям з інвалідністю підтримувати здоров’я та активність.📍Загалом у трьох підрозділах Центру надання соціальних послуг підтримку отримують понад 2000 мешканців громади. Робота колективу закладу спрямована на те, щоб його відвідувачі відчували увагу до своїх потреб та були інтегровані в життя громади. Результатом сьогоднішньої зустрічі у центрі стало створення символічного «серця щастя», яке об’єднало особисті історії, цінності учасників та власне бачення щастя. Дякую працівникам закладу за професіоналізм і душевну щедрість, а всім учасникам свята — за віру в краще та невичерпну енергію🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🌊У басейні «МіКОМП» відбувся відкритий чемпіонат нашої дитячо-юнацької спортивної школи №5 з плавання. Ця подія об’єднала близько 150 юних спортсменів Кам’янського. Разом із вихованцями ДЮСШ №5 за перемогу на водних доріжках боролися плавці з ліцеїв №44 та №15, а також представники спортивного центру «Дніпровець».🏊‍♀️Рівень змагань високий: серед учасників — майстри спорту та члени національної збірної України Роксолана Сулейманова і Микола Котенко. Це чудова можливість для молодих плавців змагатися з кращими.Наша п'ята спортивна школа розпочала свою роботу у лютому 2022 року і за цей час стала справжнім центром розвитку водних видів спорту та кузнецею чемпіонів. Зараз тут під керівництвом дев’яти професійних тренерів займаються близько 300 дітей.Школа впевнено розвивається, а така кількість вихованців - це реальний показник того, наскільки цей вид спорту затребуваний у нашому місті. Дякую тренерам за професійну підготовку спортсменів, а батькам — за підтримку дітей! Працюємо над тим, щоб наша молодь росла здоровою, фізично міцною та мала всі умови для спортивного розвитку!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🕯️На 42-му році життя пішов у вічність наш земляк — талановитий ведучий, шоумен, продюсер, організатор свят та волонтер Олександр Замша.Олександр народився і жив у Кам’янському, де здобув повагу та визнання громади. Багато років він присвятив розвитку гумористичного руху, був керівником і наставником команд КВК, активно підтримував молодь та сприяв творчому розвитку підростаючого покоління.Він гідно представляв наше місто на всеукраїнському рівні, зокрема брав участь у популярному телевізійному проєкті «Ліга сміху». Олександр також був автором анімаційного серіалу «Кіндрат Мирний» та працював у сфері організації культурних і святкових заходів.Окрім творчої діяльності, Олександр займав активну громадянську позицію та долучався до волонтерської допомоги.Передчасна смерть Олександра Замші — це втрата для Кам’янської громади. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег та всіх, хто його знав.Прощання з Олександром Замшею відбудеться 21 березня о 10:00 у будівлі Новій сцени Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки (вул. Миколи Лисенка, 24).Світла пам’ять.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🎂Сьогодні 105-річний ювілей відзначила мешканка Кам’янського Валентина Іванівна Масленкова — жінка найповажнішого віку в нашій громаді. Від імені всього нашого міста привітав довгожительку, подякував за стійкість і внесок у розбудову нашого міста. Понад 30 років свого життя Валентина Іванівна присвятила праці на металургійному комбінаті. На її долю випали надважкі випробування. Під час Другої світової війни, коли разом із чоловіком рили окопи, потрапили під обстріл. Валентина Іванівна втратила руку, а чоловік отримав поранення обох ніг. Попри це, все життя працювали, разом власноруч побудували свій дім, виховали дітей. Валентина Іванівна завжди була дуже хазяйновитою. Вона і сьогодні зберігає активність: ранок починає із зарядки, а ще з прослуховування новин, адже над усе мріє дочекатися миру в Україні.Висловлюю вдячність родині ювілярки — невістці та онуку — за любов та турботу, якими вони оточили Валентину Іванівну. Бажаю іменинниці міцного здоров’я та благополуччя. І нехай головна мрія Валентини Іванівні про мир у рідній країні та безпеку в кожному домі обов’язково здійсниться🇺🇦🕊️#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Проконтролював завершення ремонту укриття у Науковому ліцеї імені Анатолія Лигуна — найстарішому навчальному закладі Кам’янського. 🏫Нещодавно ліцей пройшов повну реконструкцію за проєктом, який отримав фінансування Європейського інвестиційного банку. Було оновлено корпуси, замінено інженерні мережі, утеплено фасади, виконано благоустрій території. Коштом державної субвенції модернізовано харчоблок.Оновлення та розширення захисної споруди було виконано окремо за кошти міського бюджету. Учні та педагоги отримали сучасний, розширений і комфортний простір, розрахований на 180 осіб. Об’єкт повністю обладнаний усіма необхідними комунікаціями: підведено воду й каналізацію, встановлено систему вентиляції, побудовано санвузли, створено належні умови для перебування людей під час повітряних тривог. Наявність власного модернізованого укриття дозволить учням і вчителям не переривати освітній процес та, головне, забезпечить безпеку дітей і працівників ліцею. Паралельно з модернізацією наявних приміщень будуємо і нові захисні споруди у школах нашого міста. Також подали нові проєкти на участь у конкурсах щодо будівництва ще трьох укриттів «з нуля». 85% учнів наших шкіл навчаються в одну зміну, працюємо щоб цей показник був на рівні 100%🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske