Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | 10 січня 2025 року в церкві «Спасіння» м. Обухів відбулася річниця Ден...
1 030 Vistas/Alcance
2026-01-19 19:34
Mensaje №2166
✨10 січня 2025 року в церкві «Спасіння» м. Обухів відбулася річниця Денного центру «Ковчег», що розпочав своє служіння за підтримки пастора Владислава Кашуби.✨Святковий захід зібрав дітей, батьків, служителів та гостей і став радісним свідченням Божої дії в служінні дітям. У теплій атмосфері згадували шлях розвитку центру: від 3 служителів і 15 дітей на початку до 15 служителів та понад 80 дітей сьогодні.✨Під час свята діти разом раділи, слухали про Божу любов, молилися та брали участь в активностях, які є частиною життя центру – гуртках, заняттях з робототехніки та спортивних іграх. «Ковчег» став місцем турботи, підтримки й надії для дітей з багатодітних родин, сімей військовослужбовців та переселенців.✨Особливою подією стала присутність представників Київської семінарії, зокрема Наталії Чікоти, директорки програми «Християнська освіта» та школи «ДИДАСКО» у КБС. Вона звернулася до служителів і гостей зі словом підтримки, поділилася баченням розвитку дитячого служіння та підкреслила важливість системної праці з дітьми. Саме в школі «ДИДАСКО» у 2022 році проходила навчання команда Денного центру.✨Завершилося свято спільним частуванням святковим тортом, що стало теплою та радісною крапкою цього дня.Такі служіння є живим свідченням любові, турботи та відповідальності церкви перед суспільством, формуючи надію та майбутнє наступного покоління.#життяцерков