Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | ️ Раз на місяць пастори церков Києва (Дарницького, Деснянського та Дні...
942 Vistas/Alcance
2026-01-17 19:37
Mensaje №2164
🗓️ Раз на місяць пастори церков Києва (Дарницького, Деснянського та Дніпровського районів) збираються на молитовний сніданок, аби разом молитися, підтримувати одне одного й просто мати братерське спілкування. Це час єдності, підбадьорення й спільного пошуку Божого проводу для церков і міста.🔹Сьогодні, під час молитовної зустрічі, Словом служили пастори Євген Ященко та Борис Арнаут. У роздумах звучало ключове запитання: чи є майбутнє? Було наголошено, що Боже Царство починається не з сили чи стратегій, а з молитви, впокореного серця та довіри Богові.🔹На прикладі історії Анни з книги 1 Самуїла учасники розмірковували про те, що Бог спочатку змінює серце, а вже потім обставини, і народжує життя там, де люди бачать безнадію. Також пролунало підбадьорення для служителів залишатися стійкими у випробуваннях, пам’ятаючи про відповідальність перед людьми й свідчення про Великого Бога навіть у складних обставинах.🔹Окремо пастор Олександр Бокоч, голова ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської обл., привітав братів і поділився планами служіння в об’єднанні, підкресливши важливість єдності та спільної відповідальності.Нехай ці зустрічі й надалі будуть місцем оновлення, єдності та молитви, з яких народжується надія і майбутнє.#життяцерков