Fuente
Бандерівська Киця | до речі, прикольно вийшло, навіть після загибелі, пані Ірина продовжує...
1 100 Vistas/Alcance
2024-07-19 22:15
Mensaje №9020
до речі, прикольно вийшло, навіть після загибелі, пані Ірина продовжує розколювати суспільство 🌚вона як діяч - дійсно, не крала і на тому дякуюінколи дійсно говорила таке де можна передивитись свої поглядине буду гріха таїти, з 14 років слідкувала за нею і якусь частину тодішнього ʼрадикалізмуʼ побудувала завдяки нійа тоді і час такий був, що треба було таке говорити і по більше, а зараз вже запізно..я, як людина без соціальних рамок і повністю аморальна в таких справах, дозволила собі той перший пост, зараз мабуть все ж це було трохи занадто в ітозі (бачте! я можу забрати свої слова назад, а вона не могла, хоча деякі треба було б) думаю вже всі і посміялись і поплакали достатньо, нічого не виправдає вбивство (але якщо хлопнуть… ну, ладно, не буду спонукати до дії, малолі…))) чисто по людяному шкода дітей, онуків які втратили члена сімʼїчисто політично - нічого не зміниш, були мотиви чи ні, адже це суто наші емоції та ставлення до людини на основі її поведінки, як би там не було, єдина і найголовніша наша проблема - росіяна цьому хочу срач закінчити🕯️@banderakitty