Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бандерівська Киця
Añadido 14 jul. 2024

Бандерівська Киця

@banderakitty
Número de suscriptores: 1 645
Fotos: 5,280
Videos: 1,750
Enlaces: 993
Descripción:
🔒

👥 Número de suscriptores

1 645
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -41

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,200 25-01-19 09:58
Військова медицина потребує реформ. Необхідна структура, що здатна їх впроваджувати, дотримуючись інтересів війська.Таким є Департамент охорони здоров’я Міністерства оборони України (ДОЗ МОУ), що за рік своєї роботи вже довів свою ефективність:▫️затверджено нові стандарти підготовки з домедичноїдопомоги;▫️визначено обсяги допомоги на догоспітальному етапі;▫️впроваджено електронну медичну інформаційну систему у військових шпиталях;▫️розпочато впровадження реформи військово-лікарської експертизи;▫️вперше за історію військової медицини укладено договори з НСЗУ, що дозволило залучити додаткові кошти для військових шпиталів.Сьогодні робота ДОЗ МОУ опинилась під загрозою. Протягом жовтня 2024 — січня 2025 року триває систематичне перешкоджання роботі Департаменту: ▪️непогодження або затримки погодження нормативних актів, ініційованих ДОЗ МОУ, на формальних підставах; ▪️тиск на працівників департаменту, зокрема шляхом необґрунтованих звернень до правоохоронних органів; ▪️спроби переведення провідних фахівців у військові підрозділи; ▪️ініціативи щодо реорганізації ДОЗ МОУ без прозорої комунікації причин та цілей.Такі дії призведуть до потенційної зупинки реформ на місяці. Проте ми не можемо дозволити собі відступити назад.Ми підтримуємо заяву ГО «Принцип» і звертаємося до міністра оборони Рустема Умєрова із закликом скасувати директиву про реорганізацію, повернути можливість ДОЗ МОУ виконувати свої обовʼязки та забезпечити прозору комунікацію щодо подальшої роботи цієї структури.Медична служба АЗОВ Instagram|Twitter|АЗОВ|Підтримати
👁 1,400 24-11-21 18:03
Добрєйший вєчєрочєк, монетки не найдьотся?Мої поважні друзі з @craf_ua запустили ну дуже крутий проєкт – CRAF.evac. Проєкт має на меті забезпечити бойові бригади евакуаційним транспортом, а також навчити ним користуватися. Наразі збір проводиться для 5 ОШБр та 16 бригади НГУ.Ініціатива чудова, тому я долучаюся до цього збору та відкриваю допоміжну банку на пів мільйона гривень. Я можу молитися за своїх друзів в цих бригадах хоч щодня, але думаю, що вклад моєї аудиторії матиме не менший вплив на те, щоб моїх друзів змогли вчасно евакуювати та надати потрібну допомогу на професійно обладнаному автомобілі.Ціль збору – 4,5🍋 грнМоя ціль – 500 000 грнДедлайн – 20 грудняПосилання на монобаночкуhttps://send.monobank.ua/jar/6BnRo6ifRНомер картки баночки4441111127811358ДОПИС В ІНСТАГРАМТільки не забивайте болт і прикріпіть посилання на банку до вашого репосту.Попереду багато розіграшів, серед них патч в колаборації з NORD DIVISION, остання версія патчу «Ґенріх» та всілякі прикольні штучки, які ви любите.Ваші репости і донати рятують життя. Скористайтеся ними правильно.
👁 1,100 24-08-04 20:14
Сьогодні злободенне про акції «Free Azov»Від коли я приїхала з Донбасу в Київ, я кожного тижня їжджу на акції. Кожної неділі ви можете побачити моє зле незадоволене обличчя.Так от, про що це я, зараз буду лаятися:1. Дівчата, будь ласка, надягайте шорти довші за труси. Але якщо ви ходите на акції знайти собі тіпа, то питань нема, шорти в яких видно пів сраки – це чудовий варіант.2. Люди, які лізуть під коліса машини. Курва, нащо ви переходите дорогу туди сюди або лізете з плакатами займаючи пів полоси? Ви думаєте вас не видно? Обіцяю, колись я набʼю комусь із вас пику, тільки не ображайтесь. Байдуже, дівчинка чи хлопчик. П&зжені будуть всі.3. Дівки (здебільшого саме дівки), які ржуть як йбані коні. Буду п&здити кожного, кому на цих заходах дуже смішно та весело. 4. Люди, які наухй не знають, що вони роблять на акціях. Сьогодні звернула увагу на плакат «95 ОДШБ поверніть зі штурму». Не зрозуміла, що це означає та підʼїхала запитати, на що дівчина мені відповіла «я не знаю, я такий плакат взяла». Не знаєш, куди прийшла – сиди вдома.5. Тіпи, які прийшли, сфоткались та потім всю акцію стоять оточені тьолками. Нащо ви прийшли? Нема грошей дівчат на каву зводити і ви влаштовуєте побачення на акції?Акції «Free Azov» – не той захід, де можна поводити себе як чєрті. Шануйтеся, думайте головою та боріться, а не влаштовуйте цирк посеред заходу. Буду пиздити всіх, хто не має поваги до сімей полонених та них самих.Допис в інсті
👁 1,200 24-07-26 18:48
весь день в стрічці один суд над справою про вбивство Фаріон і чомусь всі фрагменти взаємодії доньки Фаріон і хлопця виглядає як наче мамця відчитує сина, це типу на що розраховано? присоромити, подивитись як заплаче чувак з покерфейсом на суді? дуже зачепив вислів «ти вирвав серце української нації»…так ок діячка, так ок заслуги, так ок була аудиторія АЛЕ БЛЯТЬ! це зараз таке знецінення всіх хлопців які боронили та боронять до тепер наші землі та історії що просто я не знаю вирвали серце?за нею плакали рівно стільки людей, скільки за будь-якого іншого полеглого воїна, якого навряд чи навіть хтось згадає окрім сімʼї, і ніхто навіть не згадає судити якогось йобаного діда, який запросто поклав цілий взвод аби не відступати задля своєї медалі.. а про Фаріон ще сто книжок напишуть, сто проц якусь вулицю назвуть да впишуть у підручник з історії 🤟🏻🤟🏻а ще, всі так занепокоєні, але ніхто не говорить якого хуя тих хто того хлопця зловив вже сто разів нагородили, а хлопців які дійсно герої, отримали свої ордени у кращому випадку після смерті..а да, точно, це ж тільки у нас нагороджують своїх друзів таким же ступенем як і чуваків котрі пройшли пекло.як же це заєбало, донатьте на збори…@banderakitty
👁 1,100 24-07-19 22:15
до речі, прикольно вийшло, навіть після загибелі, пані Ірина продовжує розколювати суспільство 🌚вона як діяч - дійсно, не крала і на тому дякуюінколи дійсно говорила таке де можна передивитись свої поглядине буду гріха таїти, з 14 років слідкувала за нею і якусь частину тодішнього ʼрадикалізмуʼ побудувала завдяки нійа тоді і час такий був, що треба було таке говорити і по більше, а зараз вже запізно..я, як людина без соціальних рамок і повністю аморальна в таких справах, дозволила собі той перший пост, зараз мабуть все ж це було трохи занадто в ітозі (бачте! я можу забрати свої слова назад, а вона не могла, хоча деякі треба було б) думаю вже всі і посміялись і поплакали достатньо, нічого не виправдає вбивство (але якщо хлопнуть… ну, ладно, не буду спонукати до дії, малолі…))) чисто по людяному шкода дітей, онуків які втратили члена сімʼїчисто політично - нічого не зміниш, були мотиви чи ні, адже це суто наші емоції та ставлення до людини на основі її поведінки, як би там не було, єдина і найголовніша наша проблема - росіяна цьому хочу срач закінчити🕯️@banderakitty