Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Número de suscriptores: 872
Fotos: 2,740
Videos: 936
Enlaces: 623
Descripción:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.

👥 Número de suscriptores

872
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

274
Promedio/Día:: 287
Promedio/Tiempo:: 262
ERR: 31.42%

📊 Mensajes por Día

3
Último día: 4
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Бурна дискусія, що українці за 11 років війни якось неправильно відреагували на російські шахеди в Польщі, вкурвлює. Замість того, щоб за хоча б за 3,5 роки повномасштабного російського вторгнення побудувати спільну з Україною систему безпеки і всім разом закрити над нами небо, вони досі розраховують, що ЙР до них не полізе. Полізе, ще як полізе. Тільки на цей раз русским навіть олімпіада не треба, щоб була інформаційним прикриттям. Наївні рожеві поні також не хочуть воювати і захищати свою незалежність. Думають, НАТО прийде і все зробе за них всіх. Тільки нема дурних. Країни Балтії здадуть так само, як збиралися здати Київ за три дні. Тільки наш спротив наламав всі плани - як орчатні, так й західних прекраснодушних рожевих поні.Люди, ну же, хуйло спочатку блефує, а потім їбашить. І зупинити його можна тільки тим, що їбашити втричі більше. Як це роблять наші відчайдушні козаки зі Збройних Сил України. Тільки одна мова: око за око, зуб за зуб, міра за міру. Все інше русским по барабану, фіолетово. Глибока стурбованість їх тільки заводить, а наші волання і свари надають сил. Що там путінську агітаторку нетребку британські рожеві поні вже пустили в The Royal Opera? - завтра ж співає, всі квитки розкупили, в них війни з хуйлом нема, тому українці за ці вистави для європейців розплачуються кров’ю.
Сегодня годовщина теракта на Олимпийских играх в Мюнхене в 1972 году, когда террористы из "Черного сентября" убили 11 членов израильской олимпийской сборной.В ответ Израиль начал операцию "Гнев Божий", которая длилась более 20 лет — преследования и охоты за причастными к организации и осуществлению этого убийства.В итоге в ходе операции были выслежены и уничтожены почти все причастные.Решение об уничтожении членов "Черного сентября" неплохо показано в фильме "Мюнхен" (2005 года), который весьма недурно снят.На закрытом совещании с тогдашним лидером Израиля Голдой Меир ей говорят: мол, мы в ответ бомбим лагеря террористов.На это резонно парируют: это не то.И это действительно так — врагов надо бомбить в рутинном режиме.А ликвидации проводятся не ради самих ликвидаций, а именно для создания атмосферы страха.В будущем, когда у Израиля спрашивали, зачем он так долго и дотошно преследовал всех членов "Черного сентября", объяснялось, что целью было не только месть, но и создание атмосферы страха.Ты можешь скрываться, может пройти год, десять лет, двадцать лет — не имеет значения, никто не забыт и ничто не забыто — тебя найдут и уничтожат.@yigal_levin
НЕ/вкрадене. Штудії і омажі.Художник Григорій Сергеєв (1913-1986) жив у Херсоні і у 1970-ті роки створив цілу серію робіт про рідне місто: він просто перемальовував на полотні олійними фарбами старі листівки 1910-1920-х років з видами Херсона. Таким чином він зберіг памʼять і шарм міста, яке зараз постійно знаходиться під обстрілами. Сергеєв - це наш український Митник Анрі Руссо: око академічного митця одразу зрозуміє, що щось не те. Дійсно, схоже на Піросмані і Руссо, але це Херсон, впізнаваний. Мої хлопці зі ЗСУ, хто зараз знаходяться на тому напрямку, впізнають місця одразу: річковий вокзал, вид на Дніпро, центральні площі, церкви.На полотні Сергеєва 1978 року «Херсонський базар до революції» Херсон такий патріархальний і пасторальний: небо, хмарки, церква, люди. А ось в омажі Костянтина Зоркіна пасторальність відсувається на другий план, в центрі уваги - люди. Люди, які живуть, не дивлячись ні на що. Херсонці, які пережили окупацію і не здаються. Базар - це святе в українських містах. Майже як церква. Робота Кості вийшла знаковою та промовистою, без зайвих коментарів і пояснень, тому що Зоркін - з Харкова, а харківʼяни зараз розуміють херсонців, напевно, як ніхто інший. Художник працює з деревом та іншими природними матеріалами, відчуває їх, практикує і експериментує з ними.Костянтин Зоркін. Штудія до полотна Григорія Сергеєва «Херсонський базар до революції» 1978 року. 2025. Дерево, авторська техніка.Дякуємо.
Гірше поступив пан Григор Атанесян з русскої служби bbc, який також одразу встав на бік пана Акінші і дав емоційно забарвлений матеріал під назвою "Were masterpieces worth £100m really found under a pensioner's bed? - Чи справді під ліжком пенсіонерки були знайдені шедеври вартістю 100 мільйонів фунтів?". Через губу автора читається все як "Якийсь незрозумілий єврейський бізнесмен-стоматолог у циганській країні третього світу Румунії показав фальшивого Малевича з подачі "киевского искусствоведа" Дмитра Горбачова". Меншовартість Румунії і України - на обличчя. На моє прохання взяти коментар у знавця Малевича Жана-Клода Маркаде, поспілкуватися з Дмитром Омеляновичем Горбачовим та поговорити з експертами, які досліджують Малевича не тільки в Україні, Григор відповів, що в нього "нет желания общаться".Майже всі наші українські ЗМІ дали позицію bbc, хоча на сторінці Дмитра Омеляновича вже є атрибуції цих трьох картин.Ну ок. Вони будуть вбивати нам свою "великую русскую культуру" знов саме так — розсварюючи нас зсередини (пан Акінша не опублікував свою колонку в українському ЗМІ, правда же?) та насаджуючи своїх експертів та "деятелей культуры" зовні.А нам, українцям, треба вижити, відстояти своє та перемогти. Інакше нас не буде зовсім. Вони нам не залишать жодного шансу.
От слов "рашистские ублюдки" или "ёбаные мрази" ничего не меняется, поэтому я попробовал восстановить хронологию сегодняшнего удара по жилой пятиэтажке в Киеве.Хочу, чтобы как можно больше людей прониклись этим ужасом.Кто ещё не выложил - выложите каруселью в твиттере, инстаграме - где угодно, где вам удобнее.Если у вас есть друзья иностранцы - выложите на английском. В телеграме есть встроенный перевод. Просто кликаете и нажимаете "перевести". И нужно, чтобы в настойках телеграма во вкладке "язык" был включён ползунок "разрешить перевод".Спасибо.1 - Баллистика прилетает около 3-3:30 ночи. Спустя час появляются первые сообщения о разрушениях с 1-го по 5-й этажи.2 - Девушка в пижаме сразу после прилёта.3 - Начало шестого. На место приехали фотографы Константин и Влада Либеровы. Люди под завалами, кричат "Помогите!".4 - Светает. Теперь виден масштаб разрушений. Дома нет. Первые сообщения о жертвах - три человека, среди них ребёнок.5 - Спасатели на месте. Тушат пожар, ищут выживших.6 - Восемь утра. Владимир Зеленский публикует видео и призывает мир отреагировать, в частности, Венгрию и Китай. К этому моменту известно уже о восьми погибших.7 - Съёмка уничтоженного дома с высокой точки на панораме города.8 - Десять утра. Разбираются завалы. Несут убитых. Погибших уже двенадцать, среди них трое детей. Самому маленькому - два года.9 - Кадры со двора. Помимо разрушенного дома сгорело множество машин жильцов.10 - Полдень. Люди собрались вокруг дома. Ждут новостей. Может быть кто-то ещё достанут живым. Четырнадцать погибших. Четверо детей.К этому моменту известно о 15 погибших и 38 раненых в Киеве. Погибло 4 ребёнка. Ещё до десяти человек могут находиться под завалами. Число жертв может расти.Всего по Украине сегодня было запущено 598 дронов, 20 крылатых ракет и 11 баллистических. Зафиксированы прямые попадания в 13 местах, ещё в 26 местах - падение обломков, - Воздушные силы ВСУ.Вечная память всем погибшим от рашистского террора.
Влітку 2014-го в одеських соцмережах виникла жвава дискусія: а наскільки морально їздити до окупованого Криму на відпочинок. Дівчинка, яка працювала на атв - було в нас таке ідеологічне проросійське телебачення, будете сміятися - закрив його Янукович, тому що він же й посадив господаря атв Маркова у в'язницю ще до початку Майдана. Так от колишня любителька "всего хорошего советского" написала, щось на кшталт "Да, мы поехали в Крым в отпуск. Вода в море не имеет флага. И вообще какая разница, ведь Крым он крымчан, а не какой-то там страны". Ну звісно у відповідь прилетіло все - від матюків до проклять. Бо тоді вже русские збили Боїнг, а ми хоронили перших хлопців, хто загинув, захищаючи Донбас.З таких кричущих аргументів було: "Ти користуєшся краденим. Це як купляти вихоплений злодієм у жінки телефон, тому що ти бачила, як це вкрали, але ти все одно користуєшся". Здається, їй тоді було фіолетово. Бо "русский мир", "одна страна" і всі патерни в головах були ще дуже сильними. Думаю, що вона помінялася вже 24 лютого, коли в Одесу полетіли російські ракети. Але це не точно.Зараз починає палати інший мережевий скандал: Вуді Аллен виступив онлайн перед якоїсь московською туснею. Неважливо, якою. Кінофестиваль чи шо. Я спочатку не вірила, тому що Аллен часто у своїх кіно знімав Шона Пенна, а він наш, проукраїнський, з перших днів повномасштабного вторгнення допомагає. Ще написала своєму знайомому: "Та ну, Шон пояснить діду почем в Одесі рубероїд, не нагнітай".Але ні. Аллен виступив перед людоїдами. Українська інтелігентська спільнота одразу швидко списала діда в утіль. І правильно зробила. Такий некролог споганив. З нами не забалуєш.
24 лютого 2022 вони думали, що як у 1968-му вони введуть танки в Київ, висадять десант у Гостомелі та зроблять все, щоб Україна залишилась в російській орбіті. В 1968 вони злякалися "соціалізму з людським обличчям" та демократичних змін у Чехословаччині. В 2022 їх вибісив наш безвіз, наше бажання жити своїм життям, наша впертість не віддавати своє - захоплені Крим та Донбас. Хоча бойові дії були зведені до мінімуму, війна була замороженою, грузинський сценарій в них не проходив: вони не могли тихо брати собі території, як в Сакартвело, рухаючи паркани та викрадаючи стада грузинських селян.Тому вони напали. Думали, що провернуть Прагу-1968, щоб всі пасіонарні втікали, щоб всіх зайвих знищити, щоб перетворити Україну на слухняну зросійщену чергову радянську республіку. Не вийшло. З 21 серпня 1968 до листопада 1989 чехи знали, що скинуть з себе російське ярмо і країна знов буде вільною. 21 рік. Це дає нам, українцям, надію, що й ми звільнимо свої окуповані землі і все повернемоZa naši i vaši svobodu. Děkuji
Куба з Харкова, який Залізобетон, і, напевно, знає більшість віршей Сергія Жадана на пам'ять краще, ніж сам Жадан. Куба рятує українських воїнів з 2014-го.Аляска - з окупованого нині міста. Біженка. Війну у 2014-му зустріла дуже юною і, як сама каже, не дуже зрозуміла, бо грала в лінійку, а всі люди в грі з рф чомусь одразу стали казати: "эй давай приезжай к нам в россию, у вас же война". Але Аляска вибрала Україну і приїхала в Одесу. Тут навчалася такмеду, звідти пішла медиком та інструктором.Обидві прекрасні. Обидві не народжені для війни. Але рятують поранених з лінії бойового зіткнення. Чудові. Жіночі. Дитячі. Жінки-дівчатка. Квіточки. Зайки. Красунечки. Обох знаю особисто. Обидві Героїні з великої літери.Але, вибачте, дівчатка, я не знаю, що зараз викладають в кіновишах, що в Україні ну не можуть робити хороше кіно. Навіть про вас, таких гарних. Може, я балувана, тому що вже дорослою багато дивилася Фелліні, Годара, Бергмана та купу всього, що дозволяє зазнати катарсису. Може, для мене краще документальне кіно - це щемлячі кадри з телефону Куби та її загиблого коханого героя-штурмовика Шепи, ніж режисерська версія.Вибачте, дівчата. Ви варті більшого. Це моя особиста думка. І я знаю, що воно так й буде. Ще раз вибачте і дякую вам за кожне врятоване життя.І ще. Що з нами не так? - Я сиділа на сеансі в залі одна. Після реклами підтягнулися ще одна жінка і пара, яка вийшла через хвилин через 40 після початку фільму. І навіть якщо поставити квиток за 50 гривень — хтось піде на українське кіно в мультиплекси? Питання не риторичні. В нас хворе суспільство. Не дивлячись на війну.
Почему Путин выступил на встрече с Трампом против прекращения огня и предложил альтернативу в виде подписания всеобъемлющего соглашения по завершению войны?То есть мирного договора.Тут есть момент, который, как я обратил внимание, некоторые упускают.Прекращение огня можно организовать хоть с сегодня на завтра, нужен только приказ, и дальше все зависит от полевых командиров — чтобы они его соблюдали.Прекращение огня может остановить войну чуть ли не по щелчку пальцев, если старшие и полевые командиры обеих сторон соблюдают договоренность.Ну или, на худой конец, минимизировать и свести насилие на фронте к реально возможному минимуму.Соглашение о мире же — это сложный и долгий процесс, который может занять годы и даже десятилетия.Несколько примеров навскидку:Египет и Израиль — прекращение огня в 1973 году, мирный договор в 1979 году — 6 лет.Иордания и Израиль — перемирие в 1949 году, мирный договор в 1994 году — 45 лет.Армения и Азербайджан — прекращение огня в 2020-м, мирный договор в 2025-м — 5 лет.Северная и Южная Кореи — перемирие в 1953 году (и то силами ООН, Китая и КНДР, Южная ничего не подписывала), а мирного договора так и нет по сей день.И можно продолжать этот список далее, но логика понятна: мирный договор и завершение войны — это не курицу на рынке купить, это долгий процесс, который и на полвека может растянуться.И даже его "быстрые" подписания — это 5 и более лет.Путин, отказываясь от первого этапа — собственно остановить саму войну, то есть прекращение огня, — предлагает перепрыгнуть все этапы и сразу войну завершить миром.А так как это долгий процесс, то значит — когда-то там потом, в 2030 году, например, а может и позже.Пока не будут решены "первопричины украинского кризиса", например.Более того, так как никакого прекращения огня не подписывалось, за эти годы можно не только продолжать боевые действия, но и постоянно обвинять Украину в срыве этих самых мирных переговоров.Мол, мы-то за мир, но вот, например, Киев занял наши территории и города — Запорожье, Херсон и т. д.Если Киев за мир и прекращение войны, то почему тогда занимает города, которые, следуя Конституции РФ, — это российские города?Значит, Киев не заинтересован в мире и хочет воевать.А почему?А потому, что не решены "первопричины украинского кризиса".В общем, вы поняли логику: Путин, говоря Трампу, что он против прекращения огня, но за мир и прекращение войны, по сути говорит, что хочет и будет воевать дальше.До, собственно, и заключения этого самого мира, то есть до капитуляции Украины.Европейцы, вслед за Киевом, это прекрасно понимают, поэтому и настаивают именно на прекращении огня. А вот что в голове у американской администрации — это уже хороший вопрос (помимо желания вытянуть Россию из этой войны, а саму войну — хоть как-то, но заморозить).Главное — ни в коем случае не сходить с этого требования минимум: полного прекращения огня и недопустимости сдачи каких-либо территорий без боя (без боя вообще ничего в этом мире не отдается). Все остальное — ловушка.@yigal_levin
Харків, сьогодні. Пише Тетяна Досяк:«Маленьке тільце, знайдене під завалами, безуспішно качали.Колега, який прибув на місце одразу після обстрілу, показує моторошні кадри.Дівчинці було рік і п'ять місяців. З-під завалів дістали й тіло її брата - хлопцю навіки 16. Загинули і їхні мама з татом. В поліції кажуть, росія вбила цілу родину, одне з жіночих тіл, імовірно, належить їхній бабусі. Тіла понівечені, попереду ДНК-експертизи.П'ять шахедів обстріляли житловий будинок з різних боків - лупили так, щоб вже точно не врятуватися.Ця родина мешкала на 5 поверсі, але постраждалих шукали під залами по всьому дому.Час від часу до людей, що чекають біля будинку, виходить пошуковик. Вони чекають на диво - їхні рідні, друзі не виходять на зв'язок. Вкотре розпитує як куди дістатися, й де хто міг ховатися. Попередньо, під завалами можуть перебувати ще 4 людей.Йому наперебій розповідають про хлопця, який може бути під завалами, про жінку.- Зараз розвідники шукатимуть, - каже. Йде.Повертається, очі скляні:- Так важко, коли маєш надію, зачіпку, а вона не підтверджується...Запускають собак. Згодом дістають тіло жінки, вона сьома жертва.В рупор кричать:- Сховайтеся в укриття, ракетна небезпека!Раз на годину телефоную Жені Василенко з ДСНС.- Знайшли ще когось?- Поки ні.Пошуки не припинятимуть навіть вночі, каже»