Fuente
АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА | На відео недоблогери знімають руїни легендарного Авдіївського коксохім...
140 Vistas/Alcance
2026-02-17 18:49
Mensaje №19748
На відео недоблогери знімають руїни легендарного Авдіївського коксохімічного заводу. «Бальшой завод», - кажуть вони, показуючи бетон і метал, які самі ж окупанти перетворили на брухт.Так. Він був найбільшим у Європі. Але ключове слово тут -«був». І це «був» - їхня заслуга.Завод давав роботу понад 4 000 людям. Тисячі сімей жили завдяки йому. Це було серце міста. Його економіка. Його життя.З 2014 року Авдіївка була форпостом спротиву. Містом, яке не стало на коліна.Майже десять років - прифронтове, і живе. Завод працював на повну. Місто дихало всупереч війні.А сьогодні…Рівно два роки окупації Авдіївки. Окупанти хизуються «відновленням» кількох будинків, намагаючись прикрити масштаби руйнувань. Але все, що вони принесли, - смерть, руїни й мародерство.Сьогодні ми згадуємо тих, хто тримав місто. Тих, хто не відступив на Бутівці, на «Алмазі», на «Зеніті». Тих, хто заплатив найвищу ціну - власним життям. Вічна слава нашим героям.Авдіївка - це не тільки знищені стіни. Це люди. Це пам’ять. Це ми з вами.