Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА
Añadido 14 jul. 2024

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА

@avdiivka_ukraine
Número de suscriptores: 1 172
Fotos: 14,100
Videos: 3,430
Enlaces: 3,240
Descripción:
Авдіївці, об’єднуємось задля захисту, координуємось, допомагаємо один одному! Канал створений мешканцями Авдіївки.
Fuente

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА | На відео недоблогери знімають руїни легендарного Авдіївського коксохім...

Logotipo de la comunidad de telegram - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА @avdiivka_ukraine
140 Vistas/Alcance 2026-02-17 18:49 Mensaje №19748
На відео недоблогери знімають руїни легендарного Авдіївського коксохімічного заводу. «Бальшой завод», - кажуть вони, показуючи бетон і метал, які самі ж окупанти перетворили на брухт.Так. Він був найбільшим у Європі. Але ключове слово тут -«був». І це «був» - їхня заслуга.Завод давав роботу понад 4 000 людям. Тисячі сімей жили завдяки йому. Це було серце міста. Його економіка. Його життя.З 2014 року Авдіївка була форпостом спротиву. Містом, яке не стало на коліна.Майже десять років - прифронтове, і живе. Завод працював на повну. Місто дихало всупереч війні.А сьогодні…Рівно два роки окупації Авдіївки. Окупанти хизуються «відновленням» кількох будинків, намагаючись прикрити масштаби руйнувань. Але все, що вони принесли, - смерть, руїни й мародерство.Сьогодні ми згадуємо тих, хто тримав місто. Тих, хто не відступив на Бутівці, на «Алмазі», на «Зеніті». Тих, хто заплатив найвищу ціну - власним життям. Вічна слава нашим героям.Авдіївка - це не тільки знищені стіни. Це люди. Це пам’ять. Це ми з вами.