Fuente
АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА | Катастрофа. Так окупанти характеризують сьогоднішній день на лінії зіт...
184 Vistas/Alcance
2026-02-05 19:05
Mensaje №19602
❌ Катастрофа. Так окупанти характеризують сьогоднішній день на лінії зіткнення. Управління військами - просто впало. Тисячі контрабандних терміналів Starlink, які забезпечували звʼязок у ворожих підрозділах, були примусово відключені. На багатьох ділянках через це зупинені штурмові дії. Це - наслідок спільної роботи компанії SpaceX Ілона Маска та нашого Міністерства оборони. За ці роки окупанти занадто увірували в те, що старлінки в них будуть працювати завжди. І тому після налагодження «сірих» закупівель терміналів надто не хвилювалися над створенням дублюючої системи звʼязку та управління. І сьогодні пожинають наслідки. У зетників справжня істерика - вже почали шукати п'яту колону, яка прийняла колись рішення, що вони мають використовувати саме старлінки. Ну тут, як то кажуть, головне не вийти на самих себе.Наслідки для фронту - прямі й дуже чутливі. Сліпнуть дрони, немає звʼязку зі штурмовими групами, не передаються розвідані. Цей хаос у ворога - точно не на один день, адже нормальних альтернатив у них поки немає. І це дає нам перевагу, яку наші захисники вже використовують. Для справедливості - певні проблеми є і у деяких наших підрозділів, де старлінки були не зареєстровані. Однак вони оперативно вирішуються. І за масштабом з проблемами ворога не сумісні.Ну що ж, росіянам пора діставати телефони часів Другої світової та розучувати жести для сигнальних прапорців - поки що нічого іншого їм не залишається.