Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА
Añadido 14 jul. 2024

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА

@avdiivka_ukraine
Número de suscriptores: 1 172
Fotos: 14,100
Videos: 3,430
Enlaces: 3,240
Descripción:
Авдіївці, об’єднуємось задля захисту, координуємось, допомагаємо один одному! Канал створений мешканцями Авдіївки.
Fuente

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА | ️Хворі цілі хворих людей. Росія хоче зробити Київ непридатним для житт...

Logotipo de la comunidad de telegram - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА @avdiivka_ukraine
234 Vistas/Alcance 2026-01-15 19:09 Mensaje №19413
❗️Хворі цілі хворих людей. Росія хоче зробити Київ непридатним для життя - про це йдеться в новому матеріалі New York Times. Масованими атаками на енергооб’єкти столиці під час глибоких морозів росіяни хочуть підірвати моральний дух населення та змусити владу піти на поступки в мирних переговорах.Тактика терору для росіян є чи не «найулюбленішою». Вони застосовують її давно й системно, а зараз дочекалися відповідного моменту, аби вчергове її масштабувати. Усе, куди може дотягнутися російська артилерія й бомби - найдешевші та найбільш масові засоби ураження - буде знищене, стане непридатним для життя й практично невідновлюваним. Десятки міст і містечок Донеччини, Херсонщини та інших регіонів - яскравий доказ. Авдіївка, Мар’їнка, Бахмут та інші населені пункти, просто перестали існувати. Багатоденні обстріли перетворили їх на руїни ще до початку боїв за їхню територію.Обстрілювати так масово Київ, Одесу чи Харків, як умовний Покровськ, зараз окупанти не можуть. Тому шукають інші способи зробити міста, віддалені від фронту, непридатними для життя. Заморозити столицю, залишити мільйони людей у холоді без тепла, світла й води - на це вони цілком спокійно йдуть. І попри те, що за чотири роки ця стратегія не принесла їм жодної реальної користі на фронті - їх це абсолютно не бентежить. Все сподіваються, що це їм якось допоможе. А по факту займаються терором заради терору.Сподіваюся, всі, хто дотичні до цього, рано чи пізно отримають все, на що заслужили. І якщо пожиттєві терміни увʼязнення - це їм ще дуже пощастить.