Fuente
Блог Антона | Вчора відбувся централізований I етап Всеукраїнської олімпіади з інфор...
1 830 Vistas/Alcance
2025-11-03 06:13
Mensaje №1838
Вчора відбувся централізований I етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, у якому взяли участь 20 областей та місто Київ.У зв'язку з тим, що тепер районні та обласні етапи з інформатики для всіх класів, починаючи з шостого (а не з восьмого, як було раніше), то ми вперше підготували два комплекти завдань для 6-7 та 8-11 класів. Цього року задачі готував Ілля Пермяков, за що я йому дуже вдячний. Через те, що шкільний етап скасували, ми очікували збільшення кількості учасників. Як результат, вчора хоча би одну спробу зробили 5.5 тисяч школярів (4 тисячі минулого року). Цим ми поставили новий рекорд в Україні за кількістю людей, які брали участь в олімпіаді з інформатики одночасно на одній платформі. Неймовірно вдячний Сергію Колодяжному за Eolymp, який ми використовуємо на олімпіадах.Ми також підготували міні-звіт зі статистикою щодо олімпіади (6-7 класи, 8-11 класи).Наступний великий виклик - це обласний етап, бо тепер всі області будуть писати одночасно на одному наборі задач, щоб отримати додаткові місця у свою збірну. Тому вперше потрібно буде переконатись, що олімпіада проходитиме в абсолютно однакових умовах у усіх 24 областях країни.