Fuente
Блог Антона | Завершився IV етап всеукри.Минулого року були певні проблеми, тому цьо...
791 Vistas/Alcance
2025-03-22 12:15
Mensaje №1526
Завершився IV етап всеукри.Минулого року були певні проблеми, тому цього року ми ввели кілька змін:Нова система входу у змагання. Тепер учасник після отримання логіна та пароля має позвати члена журі, щоб він підтвердив у системі вхід учасника. Тепер це ускладнює вхід через інші пристрої. Цього року уже був один випадок, який показав, що це була правильна зміна.Краще блокування зору між комп'ютерами. Цього року на всеукрі (приблизно так само, як на останніх двох відборах), ми ставимо картонні перегородки між комп'ютерами, щоб учасники не бачили, що відбувається на моніторі сусіда.На деяких олімпіадах учасники виходили в туалет, щоб мати можливість перевірити, скільки у кого балів, проходячи біля інших комп'ютерів. Якщо в якогось учасника включена сторінка Еолімпа, то було досить легко побачити, які задачі він розв'язав. Тепер ми додали опцію, щоб це було видно, лише якщо учасник спеціально затисне певну кнопку і буде її утримувати. Це ускладнює учасникам можливість бачити результати інших учасників.У нас також є кілька речей, які ми хочемо спробувати зробити наступного року:Спробувати використання однакових Linux образів на олімпіадах. Це звичайна практика на всіх міжнародних олімпіадах, але поки не в нас. Це дозволить краще забезпечити рівність умов, оскільки всі образи абсолютно однакові і мають однакові програмні забезпечення. Таким методом більше не буде проблем, що якісь програми працюють на одному комп'ютері, але не працюють на іншому.Реформа задач на I-III етапах (старих II-IV) через нові класи. З наступного року у районному та обласному етапах будуть брати участь учні 6-11 класів (зараз 8-11), а на всеукраїнському етапі - 8-11 (зараз 9-11). Тому потрібно буде дослідити, як краще за все змінити формат трьох етапів.