Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦

@arturinsaider
Número de suscriptores: 360
Fotos: 79
Videos: 16
Enlaces: 83
Descripción:
Вітаю! Мене звати Артур Баглюк - підприємець, директор Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Краківського відділення, громадський діяч, волонтер 🇺🇦 Канал про актуальні новини, інсайди та думки про українсько-польські відносини, бізнес-можливості та співпрацю.
Fuente

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 | Мій Президент загинув. А, точніше, його вбили.26 років тому Україна вт...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 @arturinsaider
875 Vistas/Alcance 2025-03-25 23:18 Mensaje №62
🇺🇦 Мій Президент загинув. А, точніше, його вбили.26 років тому Україна втратила справжнього патріота, візіонера, людину, яка могла змінити хід нашої історії. В’ячеслав Чорновіл загинув за загадкових обставин — і ця трагедія досі залишається такою ж темною та нерозкритою, як вбивство Кеннеді. Бо правда — небезпечна для тих, хто боїться світла.Чорновіл був не просто політиком. Він був совістю української нації. Він бачив далеко вперед і пропонував Україні шлях, який міг би вивести нас з мороку радянщини ще на початку незалежності. Але тоді суспільство не було готове. Зрадяньщене рабською ідеологією — та обрали ілюзію «стабільності» з комуністичним минулим, залишивши зміни на потім, яких так і не дочекались, ба більше отримали війну.Після поразки на президентських виборах він сказав:«Програв не я, програла Україна.»І ці слова й досі боляче відлунюють у серцях тих, хто розуміє, як багато ми втратили разом із ним.Він не боявся називати речі своїми іменами. Не йшов на компроміси з совістю. Не шукав зручного місця у системі. Він мріяв про вільну, гідну, європейську Україну — і все своє життя поклав за цю мрію.Зрадники зрадили, а вбивці вбили.Його смерть — це рана, яка досі не загоїлася. Це точка зламу, після якої країна пішла тяжчим, заплутанішим шляхом.Сьогодні ми маємо пам’ятати: майбутнє України залежить від нашої готовності боротися за правду, свободу та гідність.І змінювати країну — не раз на 30 років, а щодня.Вічна пам’ять, В’ячеславе Максимовичу. Щиро дякую Вам за все що встигли зробити. Вірю що ми обов’язково повернемося на той шлях, який Ви нам показували. Вас так зараз не вистачає, мій Президенте, хрещений батько нації 😔Велика шана і повага, серце болить …📱 Підпишись 🇺🇦