Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦

@arturinsaider
Número de suscriptores: 360
Fotos: 79
Videos: 16
Enlaces: 83
Descripción:
Вітаю! Мене звати Артур Баглюк - підприємець, директор Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Краківського відділення, громадський діяч, волонтер 🇺🇦 Канал про актуальні новини, інсайди та думки про українсько-польські відносини, бізнес-можливості та співпрацю.
Fuente

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 | Більшість поляків не планують проходити базовий військовий вишкіл, зап...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 @arturinsaider
574 Vistas/Alcance 2025-03-25 13:23 Mensaje №60
Більшість поляків не планують проходити базовий військовий вишкіл, запропонований урядом Туска • Понад 54% поляків не зацікавлені у базовому військовому вишколі, який уряд планує зробити загальнодоступним. • Опитування провела компанія Opinia24 після заяв прем’єра Дональда Туска та міністра оборони. • Лише 35% респондентів відповіли, що зацікавлені у вишколі (14% — однозначно, 21% — скоріше так). • 33% заявили, що точно не підуть, ще 21% — швидше за все не підуть. • Серед чоловіків: 18% — точно зацікавлені, 23% — вагаються. • Серед жінок: лише 10% — однозначно зацікавлені.Моя думка:Ці результати свідчать про низький рівень мотивації до оборонної підготовки серед поляків. У сучасних геополітичних умовах, коли безпека країни може залежати від готовності її громадян, важливо не лише створювати можливості для навчання, а й формувати відповідальне ставлення до національної безпеки. Можливо, уряду варто було б краще комунікувати важливість таких ініціатив і продумати стимули для участі, а не займатися політичними передвиборчими баталіями втягуючи тему українців та спекулюючи на ній, тим самим розганяючи ксенофобські настрої в суспільстві.Доречі, восени 2024 року був запрошений як спікер на одну з дискусійних панелей економіко-безпекового форуму в Польщі, що проходив під патронатом Президента Польщі Анджея Дуди.На жаль, окремі заяви польських діячів викликали шок. Наприклад:«Ми не вважаємо, що Україна боронить Польщу та Європу»,«Нам невигідно, щоб розпалася росія».Такі думки — не просто суперечливі. Вони небезпечні.Форум, який мав стати платформою для конструктивного діалогу, для мене перетворився на три дні інформаційного пекла.Україна сьогодні — це щит для всієї Європи. І з цим треба рахуватись.📱 Підпишись 🇺🇦