Fuente
Львівське відродження | Кіберсрака анімешна, чи те як трігер не крінж знімали.Моч позиція по т...
798 Vistas/Alcance
2022-09-22 21:02
Mensaje №481
Кіберсрака анімешна, чи те як трігер не крінж знімали.Моч позиція по трігеру наступна: контора говна, здатна вибирати лише милий у франксі та його аналоги, проте малюють красиво, не франкс. Від аніме по кіберпанку я очікував чого завгодно, але не інтересу зі своєї сторони. Сідав за нього я лише через мем про абсолютну незацікавленість у серіалі, котрий всі хотіли подивитись. В загальному рекламна компанія обісраного проекту поляків видав максимум, що можна було. Кожен файт виглядає смачно, кров і цицьки усюди, фони виглядають круто, музика їбе, а сюжет сосе разом з персонажами.Гг проходить сюжетне становлення від сойжака до базованого гігачада, банду ж тупо зливають по ходу сюжета. Є звісно Люсі, котра чимось нагадує 02, тільки кращу версію, не створену з гівна на 100%, але вона буквально другий гг, тому і не дивно, що її не злили.Сюжетка мені сподобалась за факт того, що це локальна історія, з початком та кінцем. Купа речей була пропущена, але це вплинуло на динаміку збільшивши її у рази. Проте туповатість сюжетки це не виправдовує.Перегляд цього онямє можу назвати задовільняючим, що за останні півроку стається впереш.