Автор каналу звернув увагу на дві новини останніх тижнів і має пораду для Сергія Іващенка🎉1) СК Полтава програла Карпатам 4:0, ймовірно вилетить із премʼєр-ліги, математично може врятуватися, але виглядають хлопці доволі безнадійно2) питання жителів багатоповерхівки, постраждалої від прильоту шахеда,так і не вирішено за півтора роки, не вирішиться ще стільки ж із іще більшою ймовірністю, аніж та, з якою СК Полтава покине елітний дивізіон Звівши це нескладне рівняння докупи маємо пропозицію як вирішити хоч частину політичних задач Сергія Іващенка, до останніх він не приступав аж з другого туру виборів 2020 😁💚Прильотів такого масштабу на вашому окрузі аж один, проблема гучна, влада неспроможна. 🎉, згадуєте, що ви частина провладної коаліції, починаєте підголосовувати не за УЖКГ Юри Бражника😼, а за свої політичні інтереси. Замість платити квартирами зарплату футболістам, розселяєте людей з нещасної девʼятиповерхівки, там колись вйобуєте новий будинок, всі в плюсі. Далі ж, під переможними прапорами несете в медіа благу вість про порятунок постраждалих. Тільки нормально інформаційно супроводжуєте, а не як завжди. Нагадаємо, вже навіть приватизаційний олігарх Абрамович Челсі продав, бо дорого, а Сергій Васильович наізнос. За державу обидно 🎉
З усією повагою до колег з 📱-каналів, але ніхто не ставить правильне запитання — чому Валерій Пархоменко дістає саме вчителів?Ходіть поясню 🥲Валерій Пархоменко, нагадаю, корінний представник ПР, як ніхто інший знає (не факт що практикував, але знає) про роль освітян на виборах. Бюджетники — основа фальсифікації результату на будь-яких виборах (особливо місцевих) в усіх проявах 😁Вчителі ж взагалі, це — такий собі результат повного циклу ⏬- подачка вчителю- номінація вчителя на СВД (старший виборчої дільниці)- агітація (з роздачею чи без)- контроль приходу в день голосування- забезпечення членом комісії (той же вчитель) результату вже в ДВК. Бо іноді як рахують важливіше, аніж як голосують. А точка входу яка? Роздати щось. Так і виходить, — із одного виборчого циклу в інший вчителі беруть кульок копійчаних харчів, потім працюють на агітацію, потім на ДВК, потім знову живуть в обісраній Полтаві та країні, І знову чекають подачок виборів 🧠А між виборами оновлюють свої квоти. Класні керівники за право збирати з класу на штори, рядові вчителі з учнів за репетиторство, завуч з батьків на ремонт і далі по вертикалі. Тепер є й цікавіші схеми повʼязані з бронюванням вчителів, але пост не про це. Як результат — спершу продукти, а потім жити в Полтаві хуй зна на кого схожій 💚І взагалі, Валєр, а технології не з 90х будуть?
Як телеграм-канал із провокативною назвою не можемо не відреагувати на закидон закомплексованого псевдогромадянського суспільства 💱Альона Гончаренко замість того, щоби відповісти по факту пред’яв щодо містохабового двіжу зайнялась вотебаутизмом — в хід пішло все і згадки про ворогів України, і образи щодо анонімних тг каналів. Ви свідки — Аналіст взагалі був осторонь цієї теми. І аби Альона Гончаренко була розумніша, то знала б, що краще не воювати з усім світом та не зайобувати тих, хто не зайобує тебе 🧠Але це надто складний висновок, простіше звинувачувати людей із незрозумілою з точки зору довбойоба мотивацією, в роботі чи то на ворога, чи то на абстрактні політичні сили. Чому абстрактні — бо за трихвилинний спіч пані Гончаренко не спромоглася згадати жодного конкретного імені чи назви — чи то виданнь, чи то каналів, чи то опонентів своєї куми Катюхи. І бачать вищі сили, Аналісту було б все це дуже сильно індиферентно, аби не один факт — там, де інші вчаться на діставати Альонку, ми викладали. І з рекомендацією звернутися до психолога сильно погарячкувала людина, яка замість відповісти по факту плаваючим голосом пояснює чому її мутні збори це чудово та чому критика в сторону Містохабу це справа рук ворога (а хто ворог?) 🧠Так, Альоно, значно простіше звинуватити в усьому Росію, московський патріархат чи ще якусь хуєту, аніж сказати прямо — мене та мою куму руками активістів зайобує Женя Дикань. Бо за останнє доведеться відповідати, навідміну від розʼєднуючих меседжів про патріархати, ватників та провокативні назви анонімних телеграм-каналів. Не знаємо як всі інші, але жоден пост на Аналісті не був монетизований, в цьому особливість 🥲Бо автор як щиро не влазить в хуйню, а якщо влазить — то теж щиро. Ми не будемо повертати тобі пораду звернутися до психолога зі своїми комплексами та травмами, бо це настільки ж недоречно, як і питати у жінки чому в неї немає дітей. Натомість порадимо не шукати ворогів, де їх немає, і не виправдовувати власну тупість глобальною конспірологією 🪐За тупість — готові відповісти, бо з поточною антикризкомунікацією краще ніякої, ніж така. Чому голосок тремтить, а? 🧢😰
Вже деякий час до автора каналу доходила інформація про сценарій, що нині реалізується в Україні. Бережучи інсайдерів та і просто щоби не бути інструментом всеосяжного хаосу останнього часу ми свідомо цей процес не описували, але зараз ехо цієї, сорі за тавтологію, війни виходить в публічну площину. Тому звернемо вашу увагу на чи не єдиний життєздатний концепт мирного порядку денного на сьогодні ☮️Як завжди, — шерше ля фам 👩🦱Очевидно, що наразі президент Володимир Зеленський не влаштовує нікого, окрім самого Володимира Зеленського, Єрмака та Каті Бабіч. І то частково (про це далі) ⏬Очевидно, що Трампу і Путіну треба переділити світ, для Путіна принципово з ким з боку України (згадайте всі дисклеймери про нелигітимність 6️⃣). З цього виходить, що має бути приведена в дію схема Турчинова 2014 року. З таким собі Т. В. О. , який потім не іде на вибори, отримує історичну роль та йде на пенсію під гарантії безпеки з усіх боків (що, наприклад, неможливо для Зе, йому навіть на Марсі немає гарантій. Тут згадаємо інший факт — на інавгурації Трампа з-поміж поважних гостей було два нардепи, не будемо тримати інтригу — це Юлія Володимирівна Тимошенко та Давид Арахамія. Відтак, виглядає логічним, що ЮВТ, як зрозумілий Володимиру Путіну персонаж виконає певну історичну роль. Арахамія ж, покликаний дати за це голоси парламенту. Ні для кого не секрет, що саме Ара 🦜 збором під голосування і займається, а зважаючи на давній конфлікт з Єрмаком, він розуміє що питання часу коли йому прийде пиздець, якщо епоха телемарафону триватиме ще хоч рік-два 📺Так чи інакше, у виграші всі — ЮВТ закриває свій гештальт, розуміючи, що в природній спосіб президенткою не буде ніколи, учасники праведної змови беруть собі гарантії, а не очікують на них від президента з чорною міткою 🕵️Маємо статтю Politico на підтвердження того, про що йшлося на рівні чуток. В результаті — йтиметься про вибори, президентські, парламентські, а там і до Юри Бражника черга дійде. До речі, Вадим, Катя, Юра, не варто бігти до Батьківщини, змагаючись там за місця з Мамаєм, бо знаємо ви вашу крисячу натуру 🐀🐀🐀В цілому, якщо мислити таким підходом, що ми описали, стає зрозумілою і природа заяв усіх сторін і, звісно, зрозуміло чому Сонцеликий кігтями тримається за все, що тільки може 💅
Днями Олексій Чепурко вирішив продемонструвати жлобство економність та замість проведення соціологічного дослідження вирішив запитати у підписників в інстаграмі та фейсбуці — яка головна проблема у місті Не будемо опускатися до очевидних порівнянь, що головна проблема на фото (перше зображення), бо Олексій явно не головний герой полтавського серіаліті 🔨Для порівняння ж, одразу скажемо, вийшло теж так собі, у Пархоменка соціологію провели і ми вже бачимо ознаки цього ✅Вочевидь заміри показали — є запит на дослівно «досвідченого господарника»🔨. Валєрчик велосипеда вирішив не вигадувати, так прямо і підписався (зображення номер два). Ба більше, тезу про «досвідченого господарника» вирішили підтверджувати голосами однодумців, Женя «Надо-Двигаться-Дальше» Дикань, вітаючи Пархоменка з днем народження, використовує саме це формулювання (фото номер три). І все б нічого, якщо не дивитися в біографію Валерія Олексійовича, який є керівником клерків в апаратах різних рівнів упродовж десятиліть. Ось основні віхи ⬇️Випускник інституту держуправління, завідувач організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Полтавської обласної ради, керівник апарату Полтавської обласної організації Партії регіонів, заступник голови та керівник апарату Полтавської ОДА, орговик на виборах, а потім заступник Мамая та Ямщикової 💅🏻Можливо, робота з такими керівниками і змусила Вас повірити в себе, але. Валерію Олексійовичу, скільки б ви не колупали асфальт для фото (номер чотири), не забувайте (бо ми памʼятаємо), — все, що ви бачили останні 30 років це червоні килими ОДА та зелені килими міськради, а функція ваша всі ці роки була нагинати клерків з начосом на голові і дбати про те, щоб «как бы чего не вышло» 📑Замість висновків: доки персонаж, який тягне на господарника, займається словоблудством без мети, інші ліплять господарника з того, хто ним не є та навіть собачу будку не збудував. Тільки не треба фотографуватися на наступному тижні на КАТП 1628, будь ласка. Люди завжди, навіть підсвідомо, знають коли їх найобують, не забувайте 🗽
На першому відео потенційний кандидат відомо куди, але невідомо коли, боксує з компліментарних ракурсів та демонструє хорошу фізичну форму 🤼Зняли як вміли і все б нічого, якби не кілька нюансів:1) нюанс перший — адмінресурс та царські замашки — тренує Валєру цілий директор ДЮСШ 4 Микола Семеняга. Тобто, дітки мають вийти нахуй, бо перший зам приїхав знімати відео чи тренуватися 💪🏻 2) нюанс другий — ремонт в закладах проводиться не за потребою, а за близькістю до тіла. Сумнівна і вартість робіт (див. скрін ІВ Полтавщина), журналісти писали про це детально. Ремонт в приміщенні ДЮСШ, символічного для Валєри колишнього кінотеатру Комсомолець, вчергове виєбав бюджет громади 💸А такі витрати — не просто кошти на ремонт спортзали для лохвицького фізрука, а відкупна за лояльність 🫡3) нюанс третій — сам Микола Семеняга син поважної в часи Матковського заступниці Лариси Семеняги, але, звісно, ніхто не має відповідати за гріхи батьків, втім династія професійних лизунів влади очевидно ставить на Пархоменка. А якщо програє? Нокаут?Ми не з тих, хто вірить в вибори, особливо місцеві, в прийнятному майбутньому і вважаємо цей політизований хаос передчасним колективним божевіллям, втім хочеться поставити запитання Ямщиковим — як вам спостерігати, коли зама Катерини тренує директор ДЮСШ, а всі бюджетники вже лежать під Пархоменком? Можна скільки завгодно переконувати один одного перед сном в тому, що ви на щось впливаєте — насправді ж ні 🙅🏼♀️
Кілька висновків з папірця, який повісили на стовп в інтересах Валерія Пархоменка 📜Якщо спростити для розуміння — автори оцінюють один більш-менш теплий контакт у 30 гривень. Ви очікуєте від нас стьобу та стендапу з цього приводу, але ні, не цього разу. Насправді, автори цього елементу кампанії все роблять правильно і вирішують цим кілька задач:1) отримують базу теплих контактів людей, що скучили за виборами і можуть стати актуалізованим прогрітим активом 👩🏻 🧍♂️ 2) формують думку безальтернативності вибору між ногою Шаповалова і рукою Шаповалова, якщо казати образно. Хоча і один, і інший в моменті — шаповалівський досить умовно 🔘3) отримують яку-не-яку лояльність за 30 гривень, коли інші гравці записують влоги, криво фотографуються для фейсбуку, в цілому — не роблять ніхуя та намагаються згадати в якого штабного клерка залишилася флешка з минулих виборів 🗳️4) створюють цінність кандидата Пархоменка для потенційного інвестора 👛Поруч із цим, тішить цей оптимізм та віра в майбутні вибори 🗳️. Це виглядає досить мило 🥰 Ну а ми, як завжди, спостерігаємо 👀
Катерина Ямщикова захотіла лизнути Офісу Президента та першою з місцевих рад проголосувати підтримку Плану Перемоги (?) Зеленського 🐥Те, що це голосування нічого не значить та не матиме жодних прямих наслідків це все лірика, цікаво інше — не проголосували за план сонцеликого два депутати з найконсолідованішоі фракції усіх часів — Слуги Народу 🟩🟨Це Антон Ярмолюк — до нього нуль запитань, або кнопку переплутав, або перелаштовувся зі смуги в смугу 🛣️А також — учасник другого туру минулих мерських виборів та голова фракції Сергій Іващенко (звертаємо увагу, — перше не дорівнювало другому в цій партії) 💪🏻Щодо останнього в нас дві версії та дві цитати, що в цілому, зводяться до однієї:1️⃣зрадити вчасно означає передбачити (с)2️⃣ і яка казали в Хрещеному батькові — хочеш дізнатися хто зрадник, спостерігай хто перший побіжить домовлятися Чому така увага до цього голосування? Щоб не голосувати за програмні, вибачте на слові речі, треба або дійти до правильного висновку де треба триматися від риторики Зе, або повірити в себе, адже ця партія не здатна нікого відкликати чи вертикалізуватися з ряду причин. Коротше, Слугами тест на потужність провалено 💪
Ще з депутатської юності улюблена клептоманська тема Вадима Ямщикова це вшанування памʼяті, колись ще АТОшників та добровольців, а тепер усіх загиблих Навіть, коли зʼявилися в житті Вадима різні варіанти, від хлібних карток у вигляді гранітних меморіалів він не відмовився 🪦Економіка навару на цій темі така, що навіть для досвідчених нас із вами це перегини 🐥Так от, Вадима ткнули носом в те, що він вирішив використати слово з «поребрик» із проектної документації 🪨🪨🪨Замість того, щоб визнати, що натупив та не помітив українського відповідника без негативної конотації, Вадим дістав словник інженера і одразу після слова «парапет» знайшов «поребрик» і трохи себе виправдав 💪🏻І тут парадокс в іншому, Вадим лінгвістично навіть правий, а поведінково довбойоб. При чому настільки, що умудряється блідо виглядати навіть тоді, коли технічно має аргументи. А якщо по суті предʼяви — по-перше, вас серйозно в моменті найбільше за все цікавить українізація поребрика? А по-друге, що ви очікуєте від людей, які дитину не українізували? 🇺🇦
В полтавському телеграм-сегменті складно щось не помітити, бо тут «мамо, люди хвалять нас, Ви мене, а я — Вас» 🤝Але автор каналу таки не помітив, коли саме Хуйова Полтава стала знову Хуйовою, після того як побула Охуєнною 🤔До вашої уваги — спалах, а також швидке (?) згасання ефекту «гуртування навколо прапора» 🇺🇦Щоб зрозуміти наочно, — можна подивитися фільм про виляння собаки хвостом (Wag the Dog, якщо без варіацій перекладу🐕)Насправді на прикладі пабліку ХП, тимчасово ОП (прости Господи), ми просто бачимо ілюстрацію давно дослідженого феномена — зростання короткострокової підтримки населенням уряду або політичних лідерів країни в періоди міжнародної кризи або війни. Відтак, Полтава побула охуєнною з лютого 22 року на невизначений час і знову стала хуйовою. Дослідники спостерігали хороводи навколо пса Патрона зростання рівня патріотизму під час подій Карибської кризи, Бурі в пустелі, 11 вересня, смерті Бен Ладена, Анексії Криму (до неї рейтинг Путіна був на рекордно низькому рівні). Та і аби підтримати спадаючий рейтинг — Зеленський себе 74 рази назвав президентом незадовго до вторгнення, а після того як не втік, став сонцеликим Володимиром 🫡Ви скажете нахуй це вам на ніч глядя, адже всі на собі відчули цей ефект, побачили, а також відчули і побачили його згасання 📈📉Та так, просто дослідники вважають, що народи статистично зносять свої уряди через 4.5 роки після того, як ловлять приход ефект гуртування навколо прапора 🇺🇦Це так, до того, коли вибори 🗳️. Тільки б носії ігрек хромосом дожили, бо квота 2 із 5 у списках вже буде зворотною 🚺🚺🚺🚹🚹