Fuente
Полтавський Аналіст | Як телеграм-канал із провокативною назвою не можемо не відреагувати на...
1 360 Vistas/Alcance
2025-09-05 13:28
Mensaje №1274
Як телеграм-канал із провокативною назвою не можемо не відреагувати на закидон закомплексованого псевдогромадянського суспільства 💱Альона Гончаренко замість того, щоби відповісти по факту пред’яв щодо містохабового двіжу зайнялась вотебаутизмом — в хід пішло все і згадки про ворогів України, і образи щодо анонімних тг каналів. Ви свідки — Аналіст взагалі був осторонь цієї теми. І аби Альона Гончаренко була розумніша, то знала б, що краще не воювати з усім світом та не зайобувати тих, хто не зайобує тебе 🧠Але це надто складний висновок, простіше звинувачувати людей із незрозумілою з точки зору довбойоба мотивацією, в роботі чи то на ворога, чи то на абстрактні політичні сили. Чому абстрактні — бо за трихвилинний спіч пані Гончаренко не спромоглася згадати жодного конкретного імені чи назви — чи то виданнь, чи то каналів, чи то опонентів своєї куми Катюхи. І бачать вищі сили, Аналісту було б все це дуже сильно індиферентно, аби не один факт — там, де інші вчаться на діставати Альонку, ми викладали. І з рекомендацією звернутися до психолога сильно погарячкувала людина, яка замість відповісти по факту плаваючим голосом пояснює чому її мутні збори це чудово та чому критика в сторону Містохабу це справа рук ворога (а хто ворог?) 🧠Так, Альоно, значно простіше звинуватити в усьому Росію, московський патріархат чи ще якусь хуєту, аніж сказати прямо — мене та мою куму руками активістів зайобує Женя Дикань. Бо за останнє доведеться відповідати, навідміну від розʼєднуючих меседжів про патріархати, ватників та провокативні назви анонімних телеграм-каналів. Не знаємо як всі інші, але жоден пост на Аналісті не був монетизований, в цьому особливість 🥲Бо автор як щиро не влазить в хуйню, а якщо влазить — то теж щиро. Ми не будемо повертати тобі пораду звернутися до психолога зі своїми комплексами та травмами, бо це настільки ж недоречно, як і питати у жінки чому в неї немає дітей. Натомість порадимо не шукати ворогів, де їх немає, і не виправдовувати власну тупість глобальною конспірологією 🪐За тупість — готові відповісти, бо з поточною антикризкомунікацією краще ніякої, ніж така. Чому голосок тремтить, а? 🧢😰