Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - GOLOBORODKO
Añadido 14 jul. 2024

GOLOBORODKO

@anagoloborodko
Número de suscriptores: 16 532
Fotos: 617
Videos: 34
Enlaces: 419
Descripción:
Мене звати Анастасія Голобородько. Я сертифікований нутриціолог, спікер освіти в їжі та фуд-терапевт. Послуги 👉 https://linktr.ee/anastasiia_g
Fuente

GOLOBORODKO | З чого почати зміни в харчуванні?Зібрала прості кроки, але вони стосую...

Logotipo de la comunidad de telegram - GOLOBORODKO GOLOBORODKO @anagoloborodko
10 800 Vistas/Alcance 2025-03-07 09:52 Mensaje №947
З чого почати зміни в харчуванні?Зібрала прості кроки, але вони стосуються голови. Не тарілки) З тарілкою багато хто теоретично підкований, але взяти і почати робити, дбати про себе, добре і якісно їсти (а не “ЗОЖ”, ПП та “худнути”).⠀Змінювати треба погляд на ситуацію та поведінку, а не Єдино Вірну Дієту:⠀⁃ ви вмієте і розумієте як читати етикетки, ви розумієте, що таке ок інгредієнт, який нормальний, корисний, а який - не дуже або зовсім досягнення хімічної промисловості⁃ знаєтеся на складових частинах їжі! Проходьте курси, навчайтеся, читайте тих, хто реально компетентний, розрізняйте якісні макро-і мікронутрієнти, зрозумійте раз назавжди, що таке насичена і нутритивно цінна їжа і, що порожня і перероблена. Розберіться з тим, що якщо продукт схожий на свій початковий вигляд, то це ОК продукт: морква, а не чіпс, риба, а не сосиска, персик, а не смузі, перлова крупа чи спельта, а не борошно та хліб (навіть із висівками)⁃ їжа не підстерігає скрізь: немає розкладених снеків, у шафках, машині, сумці, навиду⁃ вдома немає шкідливої ​​їжі. вафлі, карамель та сиропи самі в будинку не з'являються. Грішите і з'їдаєте - НЕ купуйте пряники та зожні десерти⁃ не зустрічайтеся в місцях з нескінченною випічкою або не підтримуйте спілкування за їжею з людьми, чию харчову поведінку ви не поділяєте, не вважаєте ок або можете їсти "за компанію", і "те що було"⁃ не їжте без голоду. Якщо були коректна вечеря, обід, сніданок, у нормі о 21-00 не хочеться перекушування. Та й взагалі спочатку перепитуйте себе «я справді ще голодна/голодний?»⁃ достатньо рухаєтеся і вам комфортно, у тіла є відчуття тонусу, м'язи працюють, ви досить спите та навчилися коригувати стрес комфортно.Ну а щодо тарілки, то залишаю відео з прикладом формування. І нагадаю, що є @culinara.com.ua - український кулінарний додаток з неймовірною кількістю рецептів.iOSAndroidenjoy)