Fuente
Приватний стендап Арізхук | Сіла писати звіт по одному проєкту, з яким нещодавно почала співпрацю....
692 Vistas/Alcance
2025-04-01 16:50
Mensaje №1079
Сіла писати звіт по одному проєкту, з яким нещодавно почала співпрацю. І визначила для себе одну важливу штуку:отримані знання про те, що НЕ працює — також цінний результатКоли ми починаємо чимось займатись, то хочемо бігом стати в цьому афігенними. І перші невдачі можуть збити, задезморалити і викликати відчуття «я погана спеціалістка, я нічого не знаю»Але якось моя менеджерка в Reface навчила мене слову «льорнінг» — що пророблена робота мене навчила і які сигнали дала (навіть якщо вони негативні). І якщо ти не кинув щось робити після першої спроби, а пішов і продовжив пробувати ще, ти точно прийдеш до того, що спрацює.І подружка сьогодні написала дуже влучну фразу:«стільки, скільки минулого року, в мене ніколи в житті не було провалів. але тупо тому шо я стала більше робити і пробувати»Тому, коли я сіла писати аналітику, яка мене не особливо вражає, великий акцент ставлю якраз на льорнінги — що я спробувала, що я з цього зрозуміла і як це повпливає на зміну мого підходу надалі🤞🏻Скасовую свій дизморал останніх двох тижнів і тут нагадаю:страшно не провалитись, а не спробувати достатньо.(якийсь під кінець МС Петя вийшов, але я замахала сама себе ходити і переживати минулі 2 тижні😂)