Fuente
Приватний стендап Арізхук | прийду пожалітись і поділитись останніми спостереженнями. і буде цікав...
817 Vistas/Alcance
2025-06-10 14:21
Mensaje №1103
прийду пожалітись і поділитись останніми спостереженнями. і буде цікаво почути, чи у вас було схоже🤞🏻я вже рік займаюсь тенісом і мені дуже подобається цей спорт, бо я люблю оці "ригаючі" спорти, коли під кінець хочеться вмерти, але коли віддихалась ⏤ ще більше жити ахаххспочатку в мене була афігезна тренерка, але вона поїхалапотім, після часу пошуків, мені порадили групу тенісну з афігезною тренеркоючому важливо мати класного тренера? бо це вчительвчитель передає підходи і знання, вчитель приводить в нову точку реальності не лише в спортіот вам прикладперша тренерка завжди пояснювала мої помилки і я вчилась швидко аналізувати і покращуватиа от друга тренерка, коли я питала, що зробила не так, казала: "краще 3 рази зроби і менше думай". дуже в тему!так от2 місяці ми перейшли на відкриті корти і моя тренерка не змогла туди їздити, тому її замінив іншийя прийшла до нього на заняття і фекала бекала подумки всю годину, бо темп не порівняється ⏤ немає системи, організації, як раніше, і ритму. але я вирішила не кидати і ще відпрацювати 12 занять, за які заплатила ще з зимиі всі ці 2 місяці я постійно шукаю відмазки, чому не йти на тренування, хоча раніше такого ніколи не було і я люблю грати, навіть якщо не так активноминулого тренування я розповідала тренеру, як дивилась в тіктоці матчі, де перемогли Коко Гауф і Алькараз, як Світоліна розповідала про стратегію гри. і спитала, чи є в нього улюблені гравці.його відповідь:"ти знаєш, колись давно, коли дітей тренував, то дивився, бо треба було дітям щось розказувати, а зараз вже нецікаво..."і тут я поняла, чому я не маю бажання ходити!коли хочеш стати великим, рости, досягати цілей, треба йти до такої ж людини, яка вже це має. незалежно, в житті чи спорті.а коли цього немає, ти або не отримуєш нічого, або деградуєш (і це частіше)p.s. а можна було одним реченням написати: "з липня шукаю нового тренера"😅