Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аліна Доротюк
Añadido 14 jul. 2024

Аліна Доротюк

@alina_dorotiuk
Número de suscriptores: 1 966
Fotos: 1,520
Videos: 744
Enlaces: 703
Descripción:
Актуальні події із життя українців і не тільки 😉
Fuente

Аліна Доротюк | 24.02.2022 я прокинулася пізно. Напередодні я сильно захворіла - бронх...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аліна Доротюк Аліна Доротюк @alina_dorotiuk
1 430 Vistas/Alcance 2026-02-24 11:17 Mensaje №2739
24.02.2022 я прокинулася пізно. Напередодні я сильно захворіла - бронхіт, нестерпний кашель і голос зник. Зайшла в телефон - купа пропущених від мами, сестри, тітки. І повідомлення від подруги з Мінська, що у нас війна, бо через Мінськ йде військова техніка в Україну. Направду, першу добу у Бузовій під Києвом було тихо. Мама щопівгодини телефонувала і просила швидше прийти до них. Бо в них будинок і підвал. А я ще до вечора прибрала начисто квартиру. Взяла за пазуху кота (переноска була зламана), одягнула спортивний костюм теплий. Другий поклала в рюкзак. І пішла так до батьків. Я навіть грошей не забрала з дому - наївна)))Будинок батьків поруч з пологовим Адоніс над житомирською трасою. Чи варто говорити, у яке ми пекло втрапили вже через день, коли поруч з нами розташувалася колона російських танків. Здавалося, їх була тьма. Перші три доби неможливо було носа висунуту з підвалу - літало і палало все навкруги. Та власне, ми так просиділи 8 діб. З певних причин вітчим не хотів нікуди їхати. Але приліт у сусідський будинок в метрах 20-ти від нас і істерика мами таки змусила його нас вивезти на свій страх і ризик. Я памʼятаю, як ми до ночі їхали до будинку культури на Вінниччині. А хлопці на блокпостах, бачучи нас, пропонували нам чай/печиво. Мама плакала весь час. В дорозі я дізналася, що десь за годину після нашого виїзду, в село заїхали російські танки і розбомбили мій ЖК. Загинула жінка…Додому ми повернулися 14-го квітня. Будинок батьків вцілів, хоча й не було жодних вікон. Моя квартира не вигоріла. Бо була дальня від дороги. І її захистив інший будинок, зруйнований вщент. Пішло 2,5 роки на відновлення будинку, але то вже інша історія. Війна навчила мене не відкладати життя на потім. Цінувати тих, хто цінує тебе. Знаходити час на своїх, навіть коли його бракує. Не триматися за матеріальне. І ні про що не шкодувати. Врешті-решт, я обираю просто ЖИТИ. Тут і зараз. І не чекати, а коли закінчиться війна. Моє життя - єдине. І ваше - також. Памʼятайте про це😉🫂12 років війни і 4 роки повномасштабного вторгнення. Все буде Україна. Я ВІРЮ!!! Ще дужче. Вірте і ви 💙💛#алінадоротюк #всебудеукраїнаhttps://youtu.be/hQ2MRVMJ-Oo?si=9h54JoouhDLI23RY