Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Луцька мерія не забороняє російське програмне забезпечення, попри безп...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
12 200 Vistas/Alcance 2025-03-25 09:49 Mensaje №484
🗣Луцька мерія не забороняє російське програмне забезпечення, попри безпекові ризикиНещодавно мій колега Максим Воскресенський під час сесії робив депутатський запит меру. Просив провести аудит у комунальних підприємствах на предмет використання російського софту. Чому це важливо і які можуть бути наслідки, читайте тут.Решта депутатів таку ініціативу підтримала, і якийсь аудит таки був. Максим навіть отримав відповідь. Але замість того, аби визнати проблему, луцька мерія наполегливо намагається закрити на неї очі. Що ж відбуваєтьсяТак, аудит був. Але які підприємства використовують російський софт, скільки їх – невідомо. Бо написали «більшість підприємств не використовує». Схоже, Великий Брат якраз дивився, коли цю відповідь готували:)❗️Ну і у висновку таким підприємствам всього-на-всього РЕКОМЕНДУВАЛИ перейти на безпечні програми. Фактично ж ніхто нічого робити не буде, бо, як пише Воскресенський:🔺немає дедлайнів, а значить папірець просто піде в стопку «на сміття»;🔺немає відповідальних, хто понесе покарання у випадку ігнорування переходу.Наостанок мерчика закликали ЗОБОВ'ЯЗАТИ комунальні підприємства перейти на безпечний софт, щоб потім СБУ не постукало. Але чи вийде з того щось – тільки час покаже.🟠тут ЛУЧИК там🟠