Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | ️З луцьких дитсадочків масово звільняються вихователі. Лише за 3 остан...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
2 700 Vistas/Alcance 2025-03-22 11:05 Mensaje №482
❗️З луцьких дитсадочків масово звільняються вихователі. Лише за 3 останні місяці з садочків Луцька звільнилися 108 працівників 😲Загалом у дошкіллі громади вакантними залишаються 63 посади вихователів та 45 посад технічного персоналу. Критично низька заробітна плата – ось одна з основних причин такої ситуації 😑 Вирішувати її планують шляхом збільшення надбавки за престижність.І диво спустилося на нашу землю! Неначе неопалима купина, з якої Бог говорив Мойсеєві, з фейсбуку до люду простого звернулася луцька влада і каже: збільшимо надбавку за престижність для вихователів у садочках. Навіть 23 млн гривень на це виділимо! А десь приблизно в цей час очільник департаменту освіти луцької влади на депутатській комісії з питань освіти розказував, що грошей немає і нічого підвищити не можна 😑А тепер згадайте всі ті тендери на харчування в садочки, де були мільйонні переплати... Їх розіпхали в приватні кишені. Розіпхали за рахунок вихователів і їхніх помічників, які навіть 10 тисяч не отримують. І зараз, коли луцька влада почала марити виборами, згадали про цю жебрацьку зарплату. Нате, мовляв, їжте...А чи всі пам.ятають, що як почалося велике вторгнення, то цю надбавку за престижність з вихователів зняли? Спочатку було 20%, а потім знизили до 5%. Згадайте, що в бюджеті було перевиконання. Але його не хотіли пускати навіть на Збройні сили. Їх намагалися освоїти через різноманітні ремонти.❗️Бо луцька мерія думає про відкати, а не про людей🟠тут ЛУЧИК там🟠